+3 oy
467 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Yardım isteyen , soru soran şimdi ben ne yapayım diyenler oluyor güzelce yorum yapıyorum . Ama lütfedip cevap vermiyorlar. Post açıyorum iki ya da üç sayfa oluyor herkese cevap veriyorum üstelik tekrar cevap veren olmuş mu diye tekrar bakıyorum . Eleştiri yapilmis olsalar bile lincleseler bile yorumunu cevapsız bırakmıyorum . Kırıcı ya da linçleyerekte cevap vermediğim halde yorumuma cevap gelmiyor. Adam mı seciyorsunuz ? 

29 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ister verirler ister vermezler umrumda degil sende öyle yap bosver
(220 puan) tarafından
Umrumda değil de post paylaşılıyor ve cevap vermemeleri tuhaf sadece
(7,654 puan) tarafından
Bakmıyorum bile adam seciliyor burda aşikar
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Canım bazen çok yorum oluyor belkide ondan yazmıyorlar yada sizin anlattığınız şeyi başka biride anlatmıştır ondan bence 
(220 puan) tarafından
İlk yorumu ben yapıyorum bazen gene aynı oluyor ama ne yapayım :D vermesinler kendileri bilir
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Ya buna neden takılıyorsunuz anlamıyorum. Bu kadar tepki geliyor diye insanlar herkese cevap veriyor ama kopyala yapıştır :D  Bir soruya cevap veriyorsam, o faydalansın yeter diye düşünürüm. Birine yorum yaptığımı bile unutuyorum inan ki. Sonra bildirim görünce ne ki acaba diyorum :D Normal hayat akışında ciddi ciddi durup "3 kişiye yorum yaptım cevap gelmedi yaa ayıp" diye düşünüyor musun gerçekten? Ha yorumunda sen de soru sormuşsundur cevap bekliyorsundur o ayrı. Onun dışını çok da takma derim relax ;)

0 oy
(49 puan) tarafından
Aman canim bosver onları sen :)
(220 puan) tarafından
☺️ boşverdim zaten
0 oy
tarafından
Bana yazmadn hiç 
(220 puan) tarafından
Belli başlı post başlıklarına yazıyorum ☺️
0 oy
(394 puan) tarafından

Ben çoğuna cevap vermeye çalışıyorum canm :angel: ama bebekten fırsat bulursam

(220 puan) tarafından
☺️☺️ maşallah kaç aylık
(394 puan) tarafından
7 aylık oldu canım
(220 puan) tarafından
Oğlumda 7 buçuk aylık ☺️
0 oy
(403 puan) tarafından
Banada çok oldu valla işlerine gelene yaziyolar
(220 puan) tarafından
☺️ yazsınlar bakalim
0 oy
(14,435 puan) tarafından
Evet adam seçiyorlar :D artık gülüyorum. Dün yasadim birisine yorum yaptım 2 kişiydik bana değil diğerine verdi cevap ben kaldım vermedi kendisi bilir bidaha b.ok yazarım da görür sınırlerimi çıkarttı 
(220 puan) tarafından
Ben çoğunun kullanıcı adına bakmıyorum. Belli başlı postlara yazayım diyorum sonra da vazgeçiyorum

İlgili sorular

+2 oy
33 cevap 1,382 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Tunber (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.

396,334 soru