0 oy
604 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (609 puan) tarafından

Eebatı 16x28 

image

Benim yaptığım sepetten daha küçük ve fiyatı dudak  uçuklatıyor ben iki sene önce cok ucuza neredeyse bedavaya yapmışım 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah bı de güzel olsa 
(609 puan) tarafından
Aksesuar için güzel bence banyo bebek odası gibi vs
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne için kullaniliyor ki bu hiç güzel değil. Kirlense yıkanmaz , yikansa lif gibi potur potur olur.
(609 puan) tarafından
Aksesuar canım yıkanmasını bilemem ama aksesuar gibi banyonda boyuta göre havluluk peçetelik vs bebek odasında bez koyarsın ne bilim kullanılan alanlar da var
0 oy
(120,799 puan) tarafından

image

sen asil bunun fiyata bak aynisi var kuzey heryere carpiyodu 
(609 puan) tarafından
Uuuu cok pahalı ya
tarafından
Oha bunda sadece su içiyor be bebek Paşabahçe küçük boy çay bardaginda da aynı suyu içiyor o da en fazla 30₺ 6 tanesi
(120,799 puan) tarafından
kiz aynisini 5 ,10 euro arasi bisiye aldiydim.tr de hersey ucmus yaaa yuuhh
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İsteyen herkes yapabilir YouTube video izleyerek ne kadar abarttilar ya
(609 puan) tarafından
Evet kızlar herkez yapabilir :)
0 oy
(448 puan) tarafından
Bu neki ben zaten param varken almazdım begenmedim
(609 puan) tarafından
:)) kız penye ipten sepetler yaz nette çıkıyor :)
(448 puan) tarafından
Napcaz onu sepeti ne için kullanıyorsunuz
(609 puan) tarafından
Canım her alan için yani banyoda havlularını tuvalet kağıtlarını havlu kağıtlarını koyabilirsin cocuk odasında kendi odanda kullanabilirsin :)
0 oy
tarafından
Bu ipin adı ne yaa
(609 puan) tarafından
Penye ip canım :)
tarafından
Bu kadar mı yani ☺️☺️ onca zaman merak ettiğim sorunun cevabı bu kadar olmamali. Afilli bir isim bekliyordum :D
(609 puan) tarafından
Kız allah seni :))  o ipten çanta sepet bişiler yapıyorsun :)
tarafından
Bende yapcam heves ettim smdi :D teşekkür ederim ❤️
(609 puan) tarafından
Ne demek canım benim nette cok güzel modeller var :)
0 oy
tarafından
Dolapta daha uygun
(609 puan) tarafından
Aynen canım burası Trendyol :)))
0 oy
(2,533 puan) tarafından

image

16 TL ipe vermiştim 2 saatte de ördüm, herkes ne kadar kolay olduğunu bilip bu kadar para alıp sonra gelen zamlara laf eder.. 
tarafından
Ya ne güzel yapmissin valla bende arkadaşım attığı modeli görüp beğenmiştim ama pahalı diye yaptirmadim
(609 puan) tarafından
Canım ben zaten yapıyorum ki bunu yani o kadar kolay şeyi aşırı pahalı ya onu demek istedim sok oldum :)
(609 puan) tarafından
Neslihan canım YouTube de aç yap canım cok güzel modeller var bence kimseye yaptırma kendin yap daha iyi hemde cok güzel terapi oluyor insana :)
tarafından
Ondan eminim canım ama inan hiç beceri yok bende ya:( elime aldığım şey kiriliyo:)
(609 puan) tarafından
Sen öyle hissediyorsundur canım herkez anasının karnında öğrenmedi birinci olmaz ikinci olmaz hadi diyelim üçüncü olmadı illaki dördüncüde olur :))
tarafından
Ay bilmiyorum bi ara makrome yapayim dedim cok kotu oldu beceremedim cok hevesim var ama işte beceri yok bende ya:( özeniyorum valla böyle atanlara.  Evde amigurami kiti aldım güya onu bile beceremedim
(609 puan) tarafından
Makrome yi bende denedim yapamadım attım çöpe yaptığım çantada yarıda kaldı sonra inat ettim tekrar denedim cok güzel oldu sayfama bakabilirsin canım :)
tarafından
Nasıl bakcam burda varmi:)
(609 puan) tarafından
Bir sonraki postumda var canım :)
0 oy
(609 puan) tarafından

Kızlar beni linçlemeuin ben kendim yapıyorum zaten kendi yaptıklarımı da attım aşırı pahalı onu demek istedim ve herkez yapabilir bunu :) 

0 oy
(594 puan) tarafından
Trendyol şaşırdı artık 
(609 puan) tarafından
Aynen ya satış yapanlar da şaşırdı :)
0 oy
(17,472 puan) tarafından

image

Bunu görun bı de

(609 puan) tarafından
Aboooo biz köyde en fazla 20 tl ye almıştım iki önce falan :)
0 oy
(471 puan) tarafından
Canım sen fiyattan ziyade reklam yapıyorsun sanırım  yazdığın yorumlardan öyle anlaşılıyor yinede bol kazançların olsun
(609 puan) tarafından
Hayır canım ben reklam yapmıyorum şaşırdım sizinle paylaşmak istedim o kadar bir sonraki postumda da yaptıklarımı attım daha büyük diye sağolsunlar takip ettiler ben takip edin veya reklam yapayım diye aklımdan geçmedi gerçekten :) yani demek istediğim herkez yapabiliyorken neden bu kadar pahalı
0 oy
(1,309 puan) tarafından

Bundan bana kurdelesiz olanı annem yapmıştı ebeveyn banyosunda içine tuvlet kağıdı koyuyorum:D

(609 puan) tarafından
Cok güzel ama dimi :)
0 oy
tarafından
Yalnız çok tatlı ama.ben buna para vermem
0 oy
tarafından

Benmki daha güzel valla yuhh

image

0 oy
tarafından
Allah'ım ya bi milyon vermem laa

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 758 göst.
0 oy
25 cevap 921 göst.
24 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 482 göst.
3 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,111 cevap

36,003 kullanıcı

...