0 oy
1,507 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bir gece yatılı misafir olarak kaynanamda kalmak zorundayız bugun dedim ki yarında sizde kalıcaz ama yatıcak yer varmı dedim nezaketen. Yoksa yer olduğunu biliyorum evi bomboş nezaketen sormuş oldum. Verdiği cevap: Var var sen şu odada yatarsın oğlum şu odada yatar. Bana verdiği odada da eşimin babannesi yatıyor yatalak, bir kanapede babannesi yatıcsk diğer kanepe de ben ve bebeğim yatacakmış. Eşimde içerdeki odada kanepe de yatacakmış. bende şok oldum açıkçası evli çifte ayrı oda verilmesi nerde görülmüş. Tamam yatak odasını da bize vermesini beklemiyorum ama eşime verdiği odaya bize yer yatağı serebilirdi çok daha rahat yatardık bana çok ayıp geldi. Mecburi olmasam gidip asla kalmam ama 1 gecelik başka evde geçirmek zorundayız. Sizce de ayıp değil mi bu ? Bu arada bize yer yatağı sersen de olur birlikte yatarız dedim yok bişey olmaz sen o odada yatarsın dedi. Bende gece bebek çok uyanıyor babanne rahatsız olmasın dedim bieşy olmaz gece oda çok uyumuyor zaten diyor. Israrla ayrı yatırcağını belirtti bende artık sustum bir yerden sonra

50 Cevaplar

+7 oy
(48,680 puan) tarafından
Al bebeği git kocanin kanepesine ucunuz sıkışın
(1,772 puan) tarafından
+ verdim ama alttaki yorumuna :)
(2,678 puan) tarafından
Eski yorumları okudum ve ben soklar içinde kaldım ikbal bu nee kız :))) valla kaynana az yapmış bile, gelin kaynana  toprağında gelir sözünün cuk oturmuş hali :))))
(2,564 puan) tarafından
Al benim annem annem de öyle orda kalsak ayrı odalarda yatırıyor bizi ama allah var kaynanamda nezamn kalsak hep aynı yatağı kurar bize yatın beraber der
tarafından
düzenlendi
Aynen canım ben çay altlığı koymuyorum ama insanlar beni prensesler gbi ağırlamak zorunda :)
(48,680 puan) tarafından
Esimle annemlerde kalmadık hic bilmiyorum nasil yaparlar kayınvalidem kendi yataginu veriyo ☺️
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Oğlunu kıskanan kaynana modeli iste
tarafından
Kıskançlık mı bana bizim için uğraşmak istemiyor gibi geldi yer yatağı sermek için uğraşması lazım çünkü diğer türlü yat kanapeye ört üstünü uyu olcak zahmete girmicek
tarafından
Yer yatağını kendin serebilirsin bence eşine de anne ben karımla ayrı yatmam desin
(775 puan) tarafından
E sen niye sana yer vermesini bekliyonki al ayatagi ser kendin
tarafından
Kız nerden alcam yüklük gibi bişeyin en tepesinde üstüne bir sürü battaniye yorgan bişeler var hangisi yatak onu bile bilmiyorum hiç gece orda kalmadım ilk defa kalcam işte. Şimdi yer yatağını alıyım diye hepsini nası dökerim ben kadının eşyaları sonuçta. Kendisinin indirip bize getirmesi lazım
+3 oy
(9 puan) tarafından
Eee gelin kaynanaya çekermiş.Siz de zamanında evinize gelen misafire bulaşık çıkmasın diye çay tabağı koymayan,etraf batmasın diye mısır patlatmayan, çekirdek kasesi çok olacak diye onu bile koymayan sadece tabaksiz cay verip gönderen insansınız,bişey olmaz kaynananda üşenmiştir yer yatağı çıkarmaya bir gece için,onla mı uğraşsın kadin :)
tarafından
Aynen öyle yaptımmmmm onla bu bir değil
(9 puan) tarafından
Ben bir fark göremedim ikinizde iş çıkmasın diye olması gerekeni yapmıyorsunuz..
tarafından
O değilde arkadaş bulaşık cikmasin diye yemekleri tencerede yiyordur kesin :))))
tarafından
Ahahshah ne kadar komiksin sen :)
tarafından
Gülme kız vakit kaybı olur sana :))
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Niye canım oraya gitti mi al yatakları biz burda yatacağız hep beraber de git yat ona neymiş evli barkli insansın kime ne sinir oldum yaa
tarafından
Eşime verdiği odadaki kanape çok dar bana verdiği odada da kanepe genişliyor ama babanne var işte. Yer yatağı serebilirdi yani bu kadar zor olmamalı yere yatak sermek
0 oy
tarafından
Sen niye sordun ki. Demek ki kaynannan nezaketten anlayan biri değil. İnadına eşinle aynı odada kal deli mıdır nedir ya çocuk gibi davranmış 
tarafından
Kalamam canım nerde yatıcam çok dar tek kişilik kanepe gece uyuyamayız bile
tarafından
Sen bebekle kanepede yat eşin yerde yatsın
tarafından
Yere yatak verse eşimle birlikte yerde yatcaz zaten onu vermiyor
tarafından
Eşine desene sende. Babannenin yanında bebeği nasıl emzircem utanırım annene söyle hallet diye.
tarafından
Eşime hiç seslenmiyorum sırf tepkisini ölçmek için bakıcam yarın tepki verecek mi diye eğer itiraz etmezse diğer gün görcek gününü git defol bidaha yatma benimle dicem .
0 oy
(891 puan) tarafından
Sende eşinin yatagini sererkem kendi yatagjnj da şer deki artk serdim sorarsa.yerde babekle daha rahat ederiz kanepede düşer gibisinden.
tarafından
Ama yere yer yatağı vermeden ben bebekle halının üstünde yatamam ki altınıza bir minder vermesi lazım onuda vermiyor işte var halbuki ısrarla dedim biz yerde yatarız diye yok diyor
(891 puan) tarafından
İllaki yer yataklarının olduğu yeri biliyorsun eşinin yatagini kendin serecgin için kendini de arada çıkar izin isteme deki şunu seriyorum yada hangisjni serim .çocuk düşer kanepeden ben orda yatamam gerekirse yuzsuzluge vur uabi ne bilim.yani bizim kültürde de bir yere misafirliğe gidilse kadın erkek ayrı odalarda nyatar.ama abimler yakın mesela annemlerde hepimiz kaldığımız zaman onalrla ya aynı odada yatarız( iki üç kizkardes ve çocuklar olunca kalabalık oluyor birlikte gidince ) yada onlara ayrı.oda sereriz odada yer yoksa.aslinda çok sorun edilecek bişey değil.kaynanamlar mesela direk aynı odaya alırlar karı kocayi.onlarda da öyle adet meselesi çok uzayacak biseyse rahatsız olamaycaaksan 1 günlük ayrı yativer
0 oy
tarafından
Tövbeeeeeeeee o ne öylee yaaa ne kadar cins bir insanmiş
tarafından
Eşim yadırgıcak mı çok merak ediyorum yarına kadar seslenmicrm  biraz da o desin anneisne niye ayrı yatırıyosun dşye
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Değişik. Sanki bilerek ayırmak niyetiyle yapıyor gibi. Oğlu karısıyla yatmasin falan. Kiskanc kaynana pozları sanki
tarafından
Kıskanç da değil de bizim için zahmete girmeyi hiç sevmez uğraşmaz yer yatağını çıkaracak da serecek de ona vakit ayırmaz
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Beb olsam gider açar kanepeyi kocamla yatardım bebeğini de puset tada ana kucağına yatır kaynanan şok 
tarafından
Eşime verdiği odadaki kanepede bir kişi zor sığar oda yan yatarak sığar bana verdiği odadaki kanepe açılıyor ama o odada da babanne var . Eşime verdiği odaya yer yatağı sermesinş söyledim ısrarla kabul etmedi
(3,147 puan) tarafından
O zaman yüklüğü biliyorsan al üç beş yorgan koy yere yatın
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben kocamdn ayri yatmam demistim basima boyle bisey geldogindr kaynanama hala sakin bizim geline ayri sermeyin der oda sey olmustu odada 1 tane baza vardi sigamazsin sende diğer kanepeli odada rahat yat dedi bnde yok ben sigarim kocamdan syri uyuyamam demistim en iyisi net olmaj sende deseydin
tarafından
Dedim aslından birlikte yatarız dedim bebek gece uyanıyor babanneyi uyutmaz dedim hiç duymuyor yok yok öyle yayın diyip duruyor. O kadar inatla yok diyorki bende pes ettim ev onun sonuçta en sonunda ne diyebilirim ki
(1,113 puan) tarafından
Kocana söyle benim kocam hayatta yatmaz bide ben yatalak kadinla nasil ayni odada yatayim bisy olsa ne yapcam Allah korusun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Annem evli misafiri olunca bi gece dahi olsa misal esimle bana yatak odasini verirdi direk. Eger diger idalar kusait degikse ayri yatirmak ne demek esin bi sey demiyo mu yada al bi yorgan ser yere yatin beraber
tarafından
Canım ev sahibi vermese ben kendim gidip alıp seremem ki o ne verirse ben onu kullanırım çekinirim yani vermek istemediği bir eşyasını almaya onun kendinin vermesi lazım
(7,791 puan) tarafından
Ev sahibi binevi annen sayilir esini durtukle yere döşek istesin terde la yatcam diye sonra hepiniz yerde yatin :)
0 oy
tarafından
Bizde bu gece kaynanada kalıyoruz yatak odasında uyuyoruz eşim ben oğlum kayınpeder zaten salonda yatıyor kaynanamlarn ev küçük 4 kişiler zaten ısrarla kalın diye zorlanıyorz bende tamam dedim.

Kaynanan saçmalamış yani ne bu ısrar ben olsam tek kişilik kanepede olsa kocamla yatarım mecbur çocugada hazırlar sen kabul etme en basiti kocan niye bisey demiyor
tarafından
Tek kişilik kanepe de tek kişi yan yatınca anca sığıyor canım ona mümkün değil yatamayız yatsak bebek yanımıza nereye koycaz. Eşimin daha haberi yok yarın haberi olcak tepki verecek mi merak ediyorum bekliyorum hiç bişey demedim uzaktan izlicem tepki vermezse görür o gününü
0 oy
(2,226 puan) tarafından
tabi ki ayrı yatmazdım
0 oy
(48 puan) tarafından
Ayy gerçekten seni kıskanan kaynanan var benimkinde herkesin odasibelli demişti kızıyla aynı odada yatirmisti beni ya kalmamizimi istemiyolar da böyle yapıyorlar bilmem karı koca ayrilirmi yer varken
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bu kadar dangalaklik olmaz ya nasil ne tür insanlar var kocan da saf niye demiyor biz ayni odada yatalim diye
tarafından
Kocamın daha haberi yok canım bakalım tepki verecek mi bende bekliyorum
(7,654 puan) tarafından
Vermeli
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Yere yatak serelim 3müz birlikte uyuyalım de :)anlasın yani rahatsız olduğunu, yoksa her seferinde öyle olacak..

tarafından
Dedim canım ısrarla yok yok böyle iyi diyor duymazlıktan geliyor ne desem de cevabı yok yok böyle yatarsınız. Mecbur kalmasam gitmicem zaten ama yarın mecburum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kız kocana söyle annesine anne ben karımdan ayrı yatmam desin valla bizimki bir defa görumcemde kaldık oda görümcem değil eşi demişti sabahlayalim sohbet muhabbet ederiz eşim olmaz biz aynı yerde uyuruz seninle eşim olmadığı gün sabahlarız demişti o ne öyle kayınvalidemlere 2-3 haftada bir gidip haftasonu kalıyoruz yatak odalarını bile bize veriyolar hatta evleri iki katlı alt katı bize verseler alt kata biz uyanana kadar kimse inmez üst kattaysak üst kata asla kimse çıkmaz 
tarafından
Söylemicem kocama bişey ben söylemeden de tepki vermesi lazım çünkü o an tepki verecek mi merak ediyorum illa benim uyarma gerekmiyor rahatsız olması lazım ben nasıl rahatsız oluyorsam hayır yere yatak ser diye kızması lazım
0 oy
tarafından
Anaaa daha neler biz de hir gün eşimle teyzesine gittik bizi teyzesinin oglunun evinde yatcaktik yatacağımiz odada iki tane cekyat vardi siz böyle ayrı ayrı yatarsiniz dedi ben de ters ters baktim kesicekmiş gibi. Ama tabi hanımı geldi olur mu öyle şey dedi açtı mis gibi çarşaf serdi yatırdı bizi sağ olsun.
0 oy
(9,599 puan) tarafından
Koynunda yatırsın oğlunu
0 oy
(56 puan) tarafından
Ser yatağı kocanın odasına deki kocam gelin yanımda yatın sizsiz canım sıkılıyor uykum gelmiyor dedi de kocanı da tembihle ona da yok demez heralde 
tarafından
Yatağı seremem canım yüklükte onu anca annesi kendi getirir serer. Yerde halının üstüne yatamayız annesi yere yatmalık minderi getirmeden onuda o vermeden ben gidip alamam eşyalarını bir sürü karıştırmam gerekir hangisi yer yatağı diye seçmek için
(56 puan) tarafından
Aynı  benim kaynanamın sistemi  ev ev değil askeriye mübarek.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 197 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Eda3434 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 173 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap