0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar burda anne olanlar hep bebeklerinden uyumalarından mamalarından kısaca bebeklerinin herşeyindwn bahsediince o kadar özeniyorum ki hemen benimki de doğsun istıyom gece uyumiyim hep onu seyredm iatiuom yaaa:)aşığım bebeklere gerçekten :))

20 haftalığım burada daha yarısı duruyor :/

Allah hepinizin evlatlarını bağışlasın inşallah 

26 Cevaplar

+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Hamileyken ben;)
(7,791 puan) tarafından
Ben 9 ay istifra ettim ya bas donmesi agrisi reflusu de cabasi... Aman hic ozlemiyom :D
(2,203 puan) tarafından
Kiz hamilelik zor dogumdan sonra daha zor ikiside birbiriyle kapisir ☺☺☺☺ benim bacaklarim kurdan gibi karnimm bildigin inek gbiydi nefes alamiyodum son iki hafta mide yanmasindan agliyodum oyle bi horluyodum ki gemi gibi eşim salonda uyuyodu ben yarn saatte bi kalkiyodum al simdide bak satte bikere kalk emzir yat uykumun ne oldugunu demiyim ☺☺☺☺ buyuk eziyet ama deger hersey deger evlada❤
tarafından
Aynı ben ben bnn:)
(1,154 puan) tarafından
Abla değiyor herşeye işte yaa evlat olunca 4 gözle o günleri bekliyorum inşallah
Allah bağışlasın yavrunı❤️☺️
tarafından
Orası öyle kız yorulmayi bile unutyon bebisi kucagin a aldn mı ağrın kalmiyo
-Reklam-
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Özenme git yat uyu
(1,154 puan) tarafından
Tm apla uyuyom
(44,714 puan) tarafından
Valla bacım bugünlerini çok ararsın bol.bol.uyu şimdi o yuzden
(1,154 puan) tarafından
Gece geç yatıom valla öğlene anca uyanıyorum ajahaja
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Doğduktan sonra azcık daha içimde kalsaydın dersin :D

(1,154 puan) tarafından
Hele bi gelsin de ;d canım yavrum cok özlüyorum oniii :D
(9,626 puan) tarafından
Şöyle bi 5 10 aylik olana kadar sevip sevip içimize tekrar koyma durumu olsa keşke:D  inşallah sağlıkla kucağına alırsın ❤
0 oy
tarafından

Dogunca da keske biraz daha dursaymis diyosun benden soylemesi :D

(1,154 puan) tarafından
Ayy keşke bi gelse de kokusunu çeksem de içime :D bılıom bılıom onu da derim ahhhhha
☺️❤️
tarafından
Goncagul yazdim seni bi kenara aylar sonra dert yandigin postu bekliyo olucam hahahah :D
(1,154 puan) tarafından
Tm inşallah açarım görürüm o günleri :D:D
0 oy
(119,345 puan) tarafından
doguncada keske az daha dursaydi diycen
(1,154 puan) tarafından
Bidaaa mı açmış post işsiz galıba dhshshsh
(2,203 puan) tarafından
Ulaan tuhh ben kacrdim desene bilmiodumkii postuna verilen uyarilari gordum olay var sandim haaaa mk ☺☺
(119,345 puan) tarafından
gordum kiz postum calindi diye daş..k geciyo
(1,154 puan) tarafından
Tm aşko bi gelsinde oğluşum onu demesi kolay ahahahhaa
tarafından
1 hafta engel yemiş
0 oy
tarafından
İnşallah sağsalim alırsın canım kucağına her halleri ayrı güzel :) 
(1,154 puan) tarafından
Amiiiiiiin inşallah yaa Allah razı olsun cok teşekkür ederim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Şu an bende öyleyim :) Aminnn inşaAllah bizde görürüz o günleri
(1,154 puan) tarafından
Amiiiiiiin inşallah
0 oy
(849 puan) tarafından

Bende öyle diyordum bu saat oldu uyumadık sürekli ağlıyor ve ben uykusuzluktan ölüyorum :D

(1,154 puan) tarafından
Bnde yaşamak istiyorum bu anlarııııııııı
(849 puan) tarafından
Yaşarsın guzum yaşarsın gündüz hayat mükemmel gece bir kabusa dönüyor :D
(1,154 puan) tarafından
Inşallahhhh amiiin. Napak bizde sabahlarız hhahahaah:d
(849 puan) tarafından
Sen kalan 20 haftada uyuyabildigin kadar uyu saçını yolacagın zamanlara az kaldı :D
(1,154 puan) tarafından
Tm kış uykusuna yatmaya gidiyorum MFLSSŞFMSÖD :D
❤️☺️
0 oy
(580 puan) tarafından
Bende 30 haftalığım günler haftalar geçtikçe o duygu daha çok kabarıyor emin ol ☺️ Şuan sabırsızlanıyorum günler geçmiyor
(1,154 puan) tarafından
Ayyy bnde geleyim artık o günlere yiaaaaaa
0 oy
tarafından
Kız dur keyfini çıkart bu günlerin benim bebem de bu ssat oldu hala salıyorum ve yokum geli
(1,154 puan) tarafından
Tm aşko keyfini de çıkarıyorm valla yatıom gezıom inanki ☺️
tarafından
İyi yapıyorsun  wala benim kızım hiç uyumuyor  ya sonunda kendimi camdan atacam
(1,154 puan) tarafından
Yok kız atma atma kendini ☺️
0 oy
(59 puan) tarafından
Benimki de ikiz canım bende kıyafetlerine baktıkca gelsin istiyorum ağrım sızım gitsin onlarda rahat etsin diyorum sonra birden aklıma uykusuz geceler geliyor :)  ikisi aynı anda ağlarsa acikirsa susarsa napcam diye de dusunmuyor değilim :) 
(1,154 puan) tarafından
Maşallah maşallah Allah sağlıkla hayırla kucağına almayı nasıp etsin inşallah canım
(59 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım benim bak şimdiden uykusuz geceler başladı bel ağrısından uyuyamıyorum :)
(1,154 puan) tarafından
Dogrudur valla yaa alllah yardımcımıx olsun inşallahjj☺️❤️
(59 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Yeni evliyken eltimde öyle diyodu şimdide diyo keşke okullar gecede açık olsa göndersem oğlumu hagsgafxc
(1,154 puan) tarafından
Hdjasnakamamxmsmzmxnsmx
0 oy
(514 puan) tarafından
Ayy bende gun gün sayardim ne günlerdi bee zaman hızlı geçiyor sağ salim kucağına alıp sende o postları acarsın inşallah canim
(1,154 puan) tarafından
Ayyyy amiiiiiiin inşallah yaaa
0 oy
tarafından
Hamileyken bende öyleydim bazen karbimdaymis gbi hisederdim yeni yeni alıştım Rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum
(1,154 puan) tarafından
Amiiiiin inşallah canım Allah razı olsun ☺️❤️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hamileyken öyle oluyo :D dogunca da yavrum 5 dk uyu nolur diyosun :D hayaller hayatlar. :D 

Rabi dogar dogmaz degil ama binyerde beden cideen iflas ediyo kemdini kapatiyo. Beyin zaten duruyo ruh gibi oluyon 
(1,154 puan) tarafından
Oda dogru gerçi yaaa napalm katlanıcaz :d
(7,791 puan) tarafından
Aynen öyle :) sen var ya sabrini gelistirmeye nak bide dondurucun varsa kurabiye sarma vs donduruculuk seyleri yap dokdur. Uzun sure mutfakta vakit gecirme imkaninnmayabilir bebegine de bagli ama sen onlemini al :)
(1,154 puan) tarafından
Tm inşallahhh cok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Don 18 haftanın keyfını cıkar bebek doğduğunda bi süre karnımda dursaydı diyeceksın belkıde :) 
(1,154 puan) tarafından
Tm öyle yapim :)
0 oy
(135 puan) tarafından
Aynı düşüncedeydim bide ben yenge lerim gözümün önünde onlara da aşırı özenirdim geçmek bilmezdi zaman hemen doğsun isterdim sonra bi doğdu canı sağ olsun melek kızım benim 7 aylık şu an 70 yıl gitti ömrümden ama bi gülüyo Allahım diyorum ne güzel bi mucize yaratmışsın ben nasıl bi sevap işledim de Rabbim bu güzel meleği bana gönderdi işte evlat böyle bişey seni bitme derecesine getirdiği an sadece bi gülüşü bütün yaşını sıfırlayabiliyo
(1,154 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşallah canım
0 oy
(182 puan) tarafından
Ben de çok özeniyorum sağlıkla kucağıma alıp bir öpüp koklasam diyorum. Allah nasip etsin inşallah hepimize o günleri görmeyi. . 
(1,154 puan) tarafından
Amiiiiiiin inşallah yaa
0 oy
tarafından

Kalk git yat uyu bence benimki 37 haftalık hamileyim bak bu halimle bile ne haldeyim :D şuan her vakit uyuyabilmeye çalışıyorum diyorum ellemeyin beni ztn bi zmn sonra bebe uyutmicak ama şimdide uyutmuyor ztn karnımın içinde sanki anlıyor benim uyuyacağımı canlanmaya başlıyor. Hele ztn ağrılarım yatakta dönemiyorum bile kalçamin agrisindan Allah razı olsum geceleri eşim döndürür yani anlicagin rahat zmnlarinken kalk get yat uyu :angel:

(1,154 puan) tarafından
Yaaaa ajahahahaaha tm uyumuşum ztn aşko
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hahhga hamileyken bende gelsin artık diyodum hatta uykuyu çok ararsın dediklerinde böylede uyuyamıyorum o zaman en azından biri bakarken ben uyurum diyodum  akılsız basıım emziğini agzından düşürse sıçrıyorum hamilelik günlerime kurban olam . Tadını çıkaar rahat rahat duş al film izle yemek yap yemek yeee şöyle bi doy her şeye  hayırlısıyla kavuş yavruna inşallah 
(1,154 puan) tarafından
Tadını çıkarıyorum valla herşeyin yaa uyuyom yıyom gezıom

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 436 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bebisimsin (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 692 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 154 göst.
24 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...