0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar bağdır sorunu yaşayan var mı? Sezeryandan sonra

9 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben yaşadım canim bol su iç sıcak suya otur 
(2,746 puan) tarafından
Cidden mi ? İlk başlarda anlamadım kabızlık sandım ama sanırım değil
(9,626 puan) tarafından
Evet canim malesef olmuştum..zaten kabizliktan sonra oluşan bi durum doğumdan sonra bi kaç gün kabızlık yasadigimiz için e haliyle her lavaboya gidisimizde zorluyoruz zorlandigimiz için oluyo ama endiselenme geçer ben yaklaşık 1 hafta falan çektim onu hergun yarim saat sıcak suya oturdum günde 3 litreye yakın su içtim bide ne yap biliyomusun günde 1 tane zeytin çekirdeği yut o basura birebir
(2,746 puan) tarafından
Yarın hemen denicemmm sıcak suya oturma olayını nasıl yaptınız bi leğene mi doldurdunuz
(9,626 puan) tarafından
Bende kova vardi ama legenin varsa oda olur,canim cok sıcak su doldurdum tabi kendini yakmayacak derecede olsun ama dayanabilicegin sıcaklıkta olsun onda durabildigin kadar uzun dur
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bağdır nedir acaba
(7,654 puan) tarafından
Berbat bir durum bende yanlış ıkındım sonrasında doğum dikisi degil o basur memeleri zorladi kaldı da gitmiyorlar lanet seyler
(9,626 puan) tarafından
Evet zaten en zor şey o peki sende hiç gitmedi mi yani şişlik hic inmedi mi bende mesela dogum öncesi yoktu ama şu sıralar lavaboda en ufak bi zorlamada basur oluyorum yeminle 2 gündür bende kıçımın üstüne oturamıyodum daha bugün yavaş yavaş gecti
(7,654 puan) tarafından
Bazen geçiyor ama su 1 haftadır varya tuvalete gitmek eziyet proctolog krem sürdüm iyi geldi gibi ama onu sürünce rahat hissetmiyorum kendimi...Bazen cok zorladiginda sıcak duş alıyorum rahatlatiyor
(9,626 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun valla basur zor ya :( dikislerimin acısını bile unutturmuştu sagolsun..bende çok ağrım olunca ya sıcak suya oturuyorum yada dediğin gibi duşa giriyorum bi o iyi geliyo
(7,654 puan) tarafından
Bunu ceken bilir dr a gitsem ameliyat diyecek :/ tekrarlıyor sonrasinda da kabız olmamak lazım...
Dikiş umrumda degildi ilk basta dikis agrisi dedim oturamıyorum hic sonradan anladim basur://
Hic te dikkat etmiyorum ondan malesef basur sıkıntısı olan baharatlı acı yememeli ben tam gaz devam
0 oy
tarafından
Bende olmadı şükür 
0 oy
tarafından
Yaşamadım çok şükür. Bol su içmelisin baharatlı yemeklerden uzak dur canım
(2,746 puan) tarafından
Off bir de bu çıktı ya inşallah değildir dicem de geçmedi
tarafından
Doktor git canım. Birde genellikle normal doğum yapanlarda oluyor sizde olmasına şaşırdım
(2,746 puan) tarafından
Saatlerce normal doğum sancısı çektim. Baya ıkındım zaten normal doğuma çok yakındım son dkka sezeryan oldu o yüzden olabilir mi acaba
tarafından
Olabilir canim. O yüzden normal doğum yapanlarda daha çok görünüyor. Bence bir doktor git krem felan verir rahat edersin. Gazlı ve baharatlı gıdalardan mümkün olduğunca uzak durmalısın.
0 oy
(119,006 puan) tarafından
normal dogurdum ben de yasadim
(2,746 puan) tarafından
Saatlerce normal doğum sancısı çektim. Baya ıkındım filan ondan olabilir mi acaba
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Yasadıgım donem oldu bı sure bagırsaklar etkılenıyo maalesef sabahları ac karna kuru ıncır ye suyunu iç kayısı pestılı ye ya da elma ye ustune su iç suyu eksık etme ve bu ara sebze ile beslen baklıyat ile 
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben yaşıyorum canim
0 oy
tarafından
Bağdır ne demel canm 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende olmadı canım ama hastaneden çıkıp eve gelirken bile yaklaşık 4 lt su içmiştim faydası oldu mu bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 214 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 128 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
8 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde mrcn06 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 193 göst.

377,347 soru

11,292,488 cevap

34,711 kullanıcı

...