0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (699 puan) tarafından

Ya daha ayın başında doktora gittik. 5 tane iğne yapıldı kızıma kanında enfeksiyon vardı. Sonra iğne bitti ilaca devam ettik. İyi olmuştu büyük kızım hasta oldu. Ben oldum çok dikkat ettim ama gene bulaştı sanırım bir kalktım kafası sırtı yanıyor. Ölçtm 37.0 normal ısısı 36.4 36.2 36.6 benim kızların ateşi çıkacak. Şurup verdim üstünü incelttim burnunu temizledim tıkandı cnku burnu akıyordu bugün. Şimdi ablaya macrol veriyorum yarın buna da versem olur mu ki. 6 aylık kcuik olanı büyük de 2.5 yaşında. Yarın acile gidelim bi diyorum. Uykum falan kaçtı oturdum çocuğun başında uyudu ona bakıyorum ya niye böyle bu çocuklar. İlk defa bu kış böyle hastalıkla uğraştım ne zormuş ya. Bana bilen anneler akıl versin ben çok paniğim

6 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benmkide kusup duruyo bir hafta oldu tekrarladı yine tükendim 
(699 puan) tarafından
Neyden kusuyor
(1,786 puan) tarafından
Balgamı sökemedi bir haftadır
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Baxim hadi sende iki tane birinden digerine bulasir cocuktur anlamaz temas olur benm bi tane maske takiyorm hastalandigmda bikere hastalandim kasimda bakk ocaktayiz cocugum duzelmedi heo hurnu tikanik oksuruyo bir hafta geciyo bir hafta sonra tekrar ayni hortum agzimda ates olcer kulagimda geziyom.o dedigin ilaci verme benimkide 7 aylikk calpol ve iburamin . Ikisinden baska verme varsa bide 37.0 ates defilki ustunu bitek bez birak herseyini soy bez koy nemli. Coraplarini islat suyunu sık giydir ama çikarsa daha fazla 
(699 puan) tarafından
Kız bende öyleydim 2 gün boyunca çıkarmadım maske ayrı yattım çok dikkat ettim hergun battaniye mi yıkadım nevreismlerimi degsirtrdm komple evde herkesin yani. Ama yok bulaştı ya hasta olsunlar sağlığın zekatı hastalık ama ciddi bir enfeksiyon olmasın çok korkuyorum bu küçükte görmediklerimi gördüm büyük kızım böyle değil maşallah
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Benim de bebegim sürekli hasta oluyor daha bir ay önce bronşit atlattık hastane de yattık burnu tıkalı hava veriyorum suan :( diğer çocuğum Mâşallah hic hasta olmuyordu gercktn hastalıkla uğraşmak cok zormuş:(
(699 puan) tarafından
Evet canım ne zormuş ya. İnşallah büyüyünce böyle olmaz ne bilim. Bize de işte geçen hafta evde tedaviyle iğneyle geçti dedim gene hapşırık burnu akintisi var ateşi çıkıyor.
0 oy
(485 puan) tarafından
6aylik bebeğe aferin suruptan başka bişey verilmez cnm grip için yine doktora danis ama elinin altında bulunsun hep bu şurup ben öyle yapıyorum 
(699 puan) tarafından
Benim bildiğim de aferin 1 yaş üstü.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
5 tane iğne olduk bittikten üç gün sonra yine çıktı ateşi hastaneye gittim boğazı kötü kanında enfeksiyon var dedi doktor iğneden sonra daha yapacak bi şey yok hastaneye yatacaksınız ses 4 gün de hastanede yattık öyle toparladık
(699 puan) tarafından
Ayy deme ama bizim ki iyiydi ablasindan bulaştı
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Kız sorma aynı dertten muzdaribiz benimde küçüğümle ben hastayım okan okuldan getiriyo bize bi iyileşemedi çocuklar dünyanın ilacını içtiler yok 
(699 puan) tarafından
Neyi var seninkileri hele say
(17,639 puan) tarafından
Büyük atlattı küçük burun akıntısı bademcikleri şiş ateş ara ara düşük oluyo gözler kırmızıydı bugün geçti yorgun sürekli uyuyo

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 541 göst.
23 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
7 cevap 214 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu