0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Kızımın ateşi çok yüksekti dün. Kusma öksürük mahfoldu götürdüm kan ve idrar tahlilleri yapıldı. Sonuç gösterdiğim de bıraz kanda enfeksıyon var dedı ama başka bışey demedı. Antibiyotik verdı bu yeterli olur mu yoksa başka doktora gideyim mı. Kontrole getirim mi dedim gerek yok dedi. Böyle iyileşen oldu mu? Bıde sonuçlardan anlayan arkadaşlar varmı 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka doktorada götüreyğm mi demen dr kızdırmış olabilir öyle cins doktorlar oluyor
tarafından
Kız bize soruyor götüreyim mi diye :)
(1,298 puan) tarafından
Sana sormadım zaten üstüne alınmışsın... Ben anlayışlı ve tecrübeli annelere sordum sen  yorum yapmasan da olurdu
tarafından
Bana mı dedin arzum
(1,298 puan) tarafından
Yok canım senın yorumuna yazan şahısa dedım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Devlete mi goturdun özele mi 
(1,298 puan) tarafından
Devlete götürdüm
0 oy
tarafından
Enfeksiyon çok yüksek çıkmadığı için antibiyotikle geçer diye antibiyotik vermiş normal olarak. Ben burada doktorun geçiştirdiği bir şey göremiyorum, yüksek olsaydı yatış verirdi zaten 
0 oy
tarafından
Crp değeri kaç çıkmış tam göremedim ama enfeksiyonun tam olarak nerde olduğunun saptanması lazım boğazında mi kulağında.mi idrar yollarında mi başka tahlil yapmadı mı. Bulanık gözüküyor ama crp 30 kusur çıkmış sanırım gerçekten yüksek enfeksiyon olduğu belli beyaz kan hücreleri de fazla çıkmış istersen farklı bir çocuk doktoruna götür balgami öksürüğü falan var mi
tarafından
Canım çok fazla hele bir de bebek için çok çok fazla. Normalde sinir değeri 5. Benim kızım da yenidogandan taburcu olacağı zaman enfeksiyonu çıkmıştı 24.7 doktor çok fazla diyip çıkarmamış iki gün daha serum yoluyla antibiyotik almıştı. 36 çok fazla bir bebek için.
(1,298 puan) tarafından
Bebek degıl canım 6 yaşında kızım sızede çok geçmiş olsun. Acaba yıne fazla mı kızıma göre de
tarafından
Yine çok fazla canım. Benim de sürekli enfeksiyon problemim olur idrar yollarından 10 dahi çıksa doktor ilaç yazar hemen. Ama bir çocuğa göre 30 çok fazla. Allahim doktorlar bile işini yapmıyor artık ya gerçekten sinirlerim bozuluyor. Allah bilir doğru düzgün bakmamıştım bile yoksa bu değersiz demesi imkqnsiz
(1,298 puan) tarafından
Off yemın ederim artık ne dıyecegımi bilmiyorum. Çok yoruldum çok yıprandım çocuklarım hergun hastalanıyor. Götürüyorum ilgi alaka yok ıkı ilaç ezbere yaz yolla vallahi ya
tarafından
Eğer balgam varsa enfeksiyon boğazından canım o yüzden antibiyotik vermiş başka bir şey yapamaz zaten yüksek ateş falan olmadığı sürece hastaneye yaptırmazlar. Tek problem yüksek enfeksiyona az bir enfeksiyon demesi. Antibiyotikler sonra tekrar gidip bir kan verirsiniz enfeksiyonu düşmüş mü diye kontrol icin
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım crp kaç tam görünmüyor benim kızımın 18 di beş tane iğne verdi bittiktem iki gün sonra yine ateşlendi çok kötü oldu ve biz mecbur yatış yaptık 4 gün öyle iyileşti
(1,298 puan) tarafından
36.8 çıktı canim kızım 6 yaşında bılmıyorum napıcamı başından saldı resmen. Bi tane antibiyotik le olacak iş mi acaba
(4,089 puan) tarafından
İçin rahat değilse polikliniğe götür canım yaşı büyükmüş antibiyotiği düzenli verirsen düşer inşallah saatine göre ver
0 oy
tarafından
Vereceği an iyi ilaç antibiyotik onuda vermiş zaten başka doktora gitsen oda antibiyotik verecek 
(1,298 puan) tarafından
Ya kimisi iğne tedavisi yada yatış yapıyor ihmale gelmek istemiyorum açıkçası. Stajer Dr oldugu için zaten tedirginim
0 oy
(32 puan) tarafından
Şuan bizimde aynı ateş kusma halsizlik vardı crp 27 çıktı sadece antibiyotik yazdı birde burnunu sık sık açın dedi serum fizyolojikle bizede başka birşey vermedi
(1,298 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah. Senın evladın kaç yaşında
(32 puan) tarafından
Sağolasın canım Rabbim sizede en kısa zamanda şifa versin. 13 aylık benimki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,406 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 810 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy