0 oy
274 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (849 puan) tarafından
Bebeğinizde puset kullandınız mı hem taşıma hem oto koltuğu için olanlardan..bel boşluğu fazla gibi geliyor da bana, yenidoğan bebekler için uygun mu?

15 Cevaplar

0 oy
(1,011 puan) tarafından
Yastıkla destek saglayabilirsin ben 4 aylık olana kadar kullandım cok da rahat ettim
(849 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, ev içinde de birşeylerle uğraşırken iyi oluyor diye duydum bebek yanında oluyor..
(1,011 puan) tarafından
Aynennn evde elim kolum oldu resmen :)
-Reklam-
0 oy
(19,705 puan) tarafından
Bana hep gereksiz geldi ya
(849 puan) tarafından
Öyle düşünenler de var evet, peki ev içinde ne kullandınız ya da ilk zamanlar dışarda?
(19,705 puan) tarafından
Bebek arabası dışarda ev içinde minder oyun halısı
(849 puan) tarafından
Anladım, çok teşekkür ederim ♥️
(19,705 puan) tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
tarafından
Kullandm canm gayette memnundm 
(849 puan) tarafından
Taşıması nasıl, ağır oluyor mu?
tarafından
Yoo ağır değildi ben 6 ay kullandm
(849 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Puset candır 6 ay boyunca puset sayesinde işimi yaptım ben nereye kızım pusetle oraya gezdik evin içinde dışarıda hiç kullanmadım 
(849 puan) tarafından
Doğru haklısınız..
0 oy
(4,093 puan) tarafından
Yenidoğan için bel desteği vardı büyüyünce çıkardım bence kullanışlı 
(849 puan) tarafından
Ben görmedim onu, bakarım o zaman..
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylık evde dışarda devamlı kullanıyorum. Puset minderi ve battaniye koyuyorum çukur olmuyor. 
(849 puan) tarafından
Teşekkür ederim, ben de öyle yaparım o zaman..
0 oy
(99 puan) tarafından
4. aya kadar elim ayağım olmuştu puset ve süpürge sesi puset minderleri var veya yastık battaniye vs ile destek yapabilirsn
(849 puan) tarafından
Bilmiyordum puset minderini, araştırırım o zaman..çok teşekkürler :)
0 oy
tarafından
Ben hic kullanmadim zaten biyere goturmuyodum cabuk buyuyolar pusete ihtiyacim yok tu
0 oy
tarafından
Bebek puseti araba için aldim . Hastane dışarı çıktığımda işime yarar. Alt kısmında boşluk oluyor ama battaniye sevince sorun kalmiyor. Ev içinde kullanımı çok doğur değil çünkü dr uzun süre içinde tutmayın diyor meyilli biraz bebek eğik kalıyor içinde ev için ana kucağı alin yatar pozisyonda olmasi bebek için  saglikli . Fisher price bir ürünü var bende onu bekliyorum.alacagim ev için kullanışlı olacaktır. 
0 oy
tarafından
Ben bebek arabasıyla beraber aldım bebek arabasının üstüne takılıyor çok rahat yani misafirige gidince arabayla yolculuk yapınca çok kullanışlı gerçekten  evet biraz derin ama altına bi tane bataniye koydum çok iyi oldu 
0 oy
(120,691 puan) tarafından
o nasi oluyo puset maxci cosi ama oto koltugu olmazki
0 oy
(12,454 puan) tarafından
Cok rahat o zaten anne karnı gibi üretiliyor canım herhangi bi yerde uyuduğunda nereye yatircam diye düşünme derdin yok kucaktan kucağa gezmiyor vs. 
0 oy
tarafından
Elim ayağım oldu resmen evde ana kucağı da vardı sallanan ama hem evde hwm misafirlikte puset kullandım 
0 oy
(2,558 puan) tarafından
Bebek arabana takiliyorsa kullanisli tek pusetse alma asiri zor kullanisi bebekten agir benimki travel araba cok kolaydi arabasiz 1 kere bile kullanmadim
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Kullandim evet içine yumuşak destek koyunca evde yere koyup ayagimla salliyodum rahat oluyodu valla uyuyodu içinde.  Hem de beşik oda da oluyodu bebeği salona getrince içinde tutuyodum yerlerde yatmasindan iyidir.  

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 242 göst.
+1 oy
12 cevap 194 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 444 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Busra05 (1,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
9 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Venedik42 (1,004 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,519 cevap

35,954 kullanıcı

...