0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kaç gündür şiddetli öksürük ateş vardı. Dün acile götürdüm kan tahlilinde enfeksıyon çıktı bıraz. Çigerln de de gaz var dedı kabız mı falan yok dedım kabızlık için ilaç yazdı. Üst solunum yolları enfeksiyonu tanısı koydu. Ama bugun öksürük artık canına yetti yavrumun. 5 yaşında çocuk anne ben yoksa ölecek miyim dedı Rabbım sen evlat ecısı kımseye yaşatma olurmu öyle şey kızım nerden aklına getiriyosun bunları dedım. Bende domuz gribinden şüphelenıyorum. Babasını işten çagırdım hastaneye yolladım onları. Küçük çocugum da var gidemedim stresten mahfoldum.Allah rızası için yavrum iyi olsun dua ya ihtiyacımız var :(

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah sağlığına kavuşur. Geçmiş olsun. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaaa Rabbım korusun olur mu oyle sey sadece kronıklesmıs hastalığı ılerlemış, belkı hastaneye yatırırlar hemen geçer Allah korktuğuna uğratmasın, şifa versin 
0 oy
(780 puan) tarafından
Ah yavrum rabbim ömrüne ömür katsın uzun ömürler versin inşallah şifa versin Allah'ım kuzuma 
0 oy
tarafından
Offff nasıl üzüldüm yaa o kelimesine ☹ahhh canım benim Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah annesi
0 oy
(7,035 puan) tarafından
İnslh hayırlı haberlerle kuzum geçmiş olsun öksürük için en iyi çözüm buhar vala kuzum buhar makinan varsa ver bol bol 
0 oy
(895 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifa versin cnm.sen cok korktuysan kizin ondan soylemis olabilir.gecer neler atlatilmiyrki.bizlerin zamaninda dogru durust tedavi ilac bile yoktu.simdi hersey var korkma.Allahin izniyle tez zamanda iyilesir.Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin küçük kuzuma
0 oy
tarafından
Oyy kıyamam yavrum ya Allah acil şifalar versin ins hemen iyi olur. 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Oyyy Rabbim şifa versin kuzucuga ;(
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon için oğluma serum verilmişti ve antibiyotik. 1 haftada geçiyor. Geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin inşallah cnm ❤️ inş düşündüğün gibi bir şey yoktur :angel:

0 oy
(48,087 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canim cok fekalet bir salgin var bizimde stesi var basinda bekliyorum
0 oy
(4,392 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin. 
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah canım en kısa zamanda iyileşir inşallah yavrum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im şafi ismiyle şifa versin ♥️

Bal ve zencefil ver İNŞALLAH faydası olur
0 oy
tarafından
Ay inşallah düzelir Rabbim bol şifa versin minige ;(
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah
0 oy
(514 puan) tarafından
Rabbim şifa versin hemen iyileşir insallah
0 oy
tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Sicak seyler  icir sicak sut bal icir biraz iyi geliyo benimkide 6 yasinda oksuruk hic gecmiyo hep tekrarliyo napcap bende sasirdim

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 775 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Canancakmak (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 451 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 311 göst.