+1 oy
1,459 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ben açık bir bayanım eşimle yazın havuza gitmiştik bende paylaşım yaptım görümcemin eşi de o zamandan kaydetmiş resimleri sözde eşime gostermek uyarmak için neyse bana bir kaç kez ukala şeyler yazdı yok güzelsin yok fiziğin çok güzel ben engelledim aradan 1 ay geçmedi görümcem.beni aradı ağzına geleni saydı sen benim kocama resimler atiyon oranı burani açıyorsun op..... Senin amacın ne bu adam senin resimlerine bakıyor gizli gizli ben şok oldum oturdum ağladım sonra 2 gün sonra aradım açmadı mesajlar attım neyse açtı ne var hareketler etti olan biteni anlattım biraz sakinleşti ama tam inanmadı seni Allah'a havale ediyorum çocuğuna bağışlıyorum dedi ama benim içim huzursuz ben yeminler ettim asla ama asla.oyle birşey olamaz o benim abim yeminler ettim ona kasıtlı birşey atmadım diye ama yok bağışladım dedi ama.kac kişiye anlatmış bile simdi ben ne yapmalıyım eşime. Anlatsam mi ne yapsam çok çaresizim eşim bana inansa bile acaba şüphesi kafasında kalırmi benim.hatam keşke resimleri atmasaydim ama.ben oncedende öyleydim.cok üzülüyorum ne olur bir fikir verin hatasız kul olmaz ben ailemi çocuğumu çok seviyorum onlara baktıkça çok huzursuz oluyorum yuvam bozulsun istemiyorum çok tövbe ettim nolur linclemeyin  

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

57 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çok tehlikeli işler bunlar tatlım kocana söylesen bi deert söylemesen bi dert bence görümcemin ağğğğzna sıç ne korkuyorsun şerrr.efsiz kocasına baksın o
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Esine soylemezsen bu sefer bi halt yemiste saklamis gibi olur otur guzelce anlat napacagimi bilemedim gorumcem uzerime geldi araniz acilirsa diye sana soylemeye cekindim ama icim icimi yiyor diye soyle iste acikta olsan dikkat etmek en guzeli kimin ne amacla nerde kullanacagini bilemezsin 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Adamda ib ne.lik 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
en başta msj attigi gun esine verecektin telefonu herseyi kendi görecekti cok gec kalmissin 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
İşte paylaştığımız hersyein bu şekilde zararlı kullanılabilme olasılığı çok çok yüksek o yüzden ne paylaştığımız dikkat edelim... Sana gelince de . Ben envastan zaten o geride mesafeyi koyar, engelleerdim.  Eşine de tabiki soyleyeceksin. Kardeşi biliyor bikere söylemezsen olay hepten karışır. Neyden pişman olduğunu da anlamadım..sen haklysan üste senin çıkman gerekiyo.  Gorumcene ezilip buzulecegine ben eşine foto atmadım srfsiz kocan durumumdan aldıysa ben napayım  ,benim ne suçum var diyebilirdin. Ayrıca gorumcemin kocalarının numaraları da bende yoktur. Olmasında zatn ne gerek var ki 
0 oy
(417 puan) tarafından
İstediğin fotoğrafı atabilirsin kimsenin haddi değil buna müdahale etmek. Ayrıca eniştenin sende gözü olduğu aşikar dön sor görümcene hırsızın hiç mi suçu yok direkt sana yükleniyor bu arada çok pasiflik yapmışsın ve de göz yummuşsun ne demek çok güzelsin dediğinde sessiz kalmak ? Bunun hiç bir yerinde iyi niyet aramam hoşuna gitmiş belli ki. Ayrıca kocan bunu başkasındn duyarsa asla ama asla kendini temize çekemezsin şuan bile beklemen evlliğine zarar veriyor 
0 oy
tarafından
Ya burda suç senin mi şimdi ne alaka ki sen paylaşmışsın ve eşinde biliyordur paylaştığını özel olarak adama atacağını mı dusunecek sen niye görümcene açıklama yapıyorsun ağzına geleni diyecektin kocama diyecem senin enişten benim fotolarımı kırpmış diye korkutacaktın gorumceni ve eşine de soylemelisin senden önce o söylerse ona inanır yani bir de eşinde biliyordur dimi paylaştığını
0 oy
(514 puan) tarafından
Enişten sana oran buran güzel dediği an da eşine söyleyecektin bunu bile bile neden foto paylastin
0 oy
(2,565 puan) tarafından

1. Olarak sen açık bir bayanmışsın ve eşinle gitmişsin kimse karışamaz ve eşini uyarmak kimseye düşmez 
  2. Sen istediğin yerde durum yap kimse senin fotoğrafının Ss alamaz,Baban bile olsa buna hakkı yok 
  3. Görümcen de geri zekalımı resimlerin ekran resmimi yoksa mesaj olarak mı geldiğini anlamıyor,suçu kocasında arayacağına sana atıyor 
  4. Eşine herşeyi anlatmalısın canım baştan aşagı ki eşinde hem senin arkanda dursun hemde dostunu düşmanını bilsin
  5. Pişman olacak bişey de yok canım o senin görümcenin kocasının şerefsizliği bir yerde durum yapmak suç değil...
(220 puan) tarafından
Pişman olduğum konu keşke yapmasaydim. Onun dışında.esim.tabiki.resimleri.gordu goruncemde sanki ben tek hata yapmış gibi af ettim diyor ben zaten telefonla konuşunca anlattım ama.anlamadi
(2,565 puan) tarafından
Anlamaz canım hatayı kocasında değil sende arıyor çünkü kocası masum köylü
Pişman olma boşver böyle olacağını bilemezdin o yüzden eşini al arkana dimdik dur karşılarında
(1,921 puan) tarafından
Sen egonumu tatmin ediyon napiyon bilmem bi eltinin kocasi bi gorumcenin kocasi hoc anlayamadim ben seni ne ayaksin  bizimde var kaynimiz enistemiz daha kafami kaldirip konusmam gerekde yok kaldiki boyle bi mesaj atmaya nerden yuz buluyorlar var sende bisiler
0 oy
(303 puan) tarafından
Canım tabikiide söylicwksinn sen paylaşımı gösterirsin ben paylaştım o kaydetmiş diye 

O adamında telefonunu alcaksınız gösterceksin sen attıgın farklı kaydedisliyo telefona kendisi kaydedince farklı görünüyo dosyalarda sonucta 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Esin acik fotolar paylasmana birsey demiyorsa enistesinin onu kaydetmesindede sorun olmaz.zaten enusteninde baskalarininda gorecegini bilmiyor mu  Sonucta paylasiliosa. Paylasmak her sekilde her kisi tarafindan alinip kullanma riskinide goze almak demektir. Bile bile lades. Adamda kalkip paylasmasaydin gormezdim almazdim dese ne diyeceksin.
0 oy
(265 puan) tarafından
Siz fotoğrafı sosyal medyada paylaştıniz gorumcenizin eşi de ordan kaydetmiş değil mi? Peki sizin sosyal medyada paylaşım yaptığınızdan haberi yok mu, görmedi mi? Yani ben sosyal medyada paylaştıklarımi eşim görüyor. Ben sizin yerinizde olsam anlatırım olanları çünkü ilerleyen zamanda onlar farklı anlatabilir.
0 oy
(36 puan) tarafından
Gizlilik diye bisey var canım keşke erkekleri gizleseydin kim sapık kim değil insan bilemiyor ki artık 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben anlamadım paylaşım yapmıştım  eşi kaydetmiş demişsin bir yerde de ben atmasaydım keşke resimleri demiştin. Sen o adama resim attın mı?? Sen atmadıysan o ekran aldıysa ve sana laubali yazı attığında hiç muhattap olmadan engellediysen sana kimse bir şey diyemez sen değilsin hatalı. Yani enişten sayılır sana bunu yapsa eşine nasıl diyicen? Kan çıkar korktum dersin ki korkup dememişsindir diye düşünüyorum 
0 oy
(54 puan) tarafından

Bende bı öneride bulunayım resimlerde ekran alınca screenshot yaziyo ekran görüntüsü aldığını böyle ispatlayabilirsin bence aynı bu fotoğrafın altında yazdığı gibi örnek olarak atıyorum tabi resimleri silmediyse 

image

(1,020 puan) tarafından
Evet böyle diyebilir de ne kadar  korkunç bir olay eşe de denmezdi ki olay ortaya çıkmadan enişten bana böyle böyle yazdı diye
(54 puan) tarafından
Evlerden uzak gerçekten çok korkunç ama deseydi keşke  susmuş onun başına patlamış baksana böyle daha zor kendini ispatlayamazsa ailesi zedelenecek
(1,020 puan) tarafından
Dese de kan çıkacaktı
(54 puan) tarafından
Evet oda var aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık çok zor bir durum rabbim yardımcısı olsun kimseye yaşatmasın böyle şeyleri ya
0 oy
tarafından
Pişman olduğunuz konu ney acaba kendinizde bildinginiz suç?
0 oy
(561 puan) tarafından
Kusura bakma gorumcen biraz gerizekalı galiba . Senin resimlerine bakan kocası başka karıların resmine de bakar alışmış *** abdest tutmaz suç burda sende değil bence anlat kocana ben hemen yetiştirirdim bana yazidig gun yetistirirdim hemde soylememekle gec kalmişsin dostum . Saçmalığa bak ya seninnresimlerine bakiyo diye seni arayip sovüyor kocasına niye bisey demiyor erkeğe guven olurmu ya kocami 8 senedir taniyorum 4 senedir evliyiz hic bı yanlışını gormedim lisede üniversitede birlikteydik 75 kisilik sinifta on erkektiler sadece yine de bi yanlisini duymadim ama hala guvenmem erkeğe guven olmaz bacılar . Gprumceni de takma yarin bi gun kocasını başka karilara bakarken yakaladiginda suçun aslinda onun uckurunda oldugu kafasina dank edecek ama iş işten geçmiş olacak sen yinede kocani karşına al konuş bence biz tatildeyken oaylastigim fotoğrafları kaydetmiş ******** de bide boyle böyle diyo arkamdan de inanmazsa da kocanla gorumcenle isbirligi yap kandirin belliki admain sende gozu var hemen düşecektir tongaya o da onu bekliyo bence 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 424 göst.
0 oy
22 cevap 816 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 462 göst.

381,063 soru

11,408,125 cevap

34,945 kullanıcı

...