+1 oy
1,456 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
tarafından kapalı

Ben açık bir bayanım eşimle yazın havuza gitmiştik bende paylaşım yaptım görümcemin eşi de o zamandan kaydetmiş resimleri sözde eşime gostermek uyarmak için neyse bana bir kaç kez ukala şeyler yazdı yok güzelsin yok fiziğin çok güzel ben engelledim aradan 1 ay geçmedi görümcem.beni aradı ağzına geleni saydı sen benim kocama resimler atiyon oranı burani açıyorsun op..... Senin amacın ne bu adam senin resimlerine bakıyor gizli gizli ben şok oldum oturdum ağladım sonra 2 gün sonra aradım açmadı mesajlar attım neyse açtı ne var hareketler etti olan biteni anlattım biraz sakinleşti ama tam inanmadı seni Allah'a havale ediyorum çocuğuna bağışlıyorum dedi ama benim içim huzursuz ben yeminler ettim asla ama asla.oyle birşey olamaz o benim abim yeminler ettim ona kasıtlı birşey atmadım diye ama yok bağışladım dedi ama.kac kişiye anlatmış bile simdi ben ne yapmalıyım eşime. Anlatsam mi ne yapsam çok çaresizim eşim bana inansa bile acaba şüphesi kafasında kalırmi benim.hatam keşke resimleri atmasaydim ama.ben oncedende öyleydim.cok üzülüyorum ne olur bir fikir verin hatasız kul olmaz ben ailemi çocuğumu çok seviyorum onlara baktıkça çok huzursuz oluyorum yuvam bozulsun istemiyorum çok tövbe ettim nolur linclemeyin  

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

57 Cevaplar

+5 oy
(594 puan) tarafından
  • Bana biraz öyle geldi. sen resimleri kasıtlı paylaşmişsın çünkü enişte beyin senle ilgilendiğini sezmişsin o yüzden pismanlik ve hatalı olduğunu söylüyorsun yoksa wp de resim paylaşmak hata degilki :):P bence durumu eşine anlat çünkü yayılmış yayıldığı kadar. Başkasından duyacagina senden duysun.

(119,252 puan) tarafından
tamamen kurgu da olabilir
tarafından
Bence kurguuuuu
(9,626 puan) tarafından
Canim nedense enisteler kayinlar hep senden hoşlanıyo yani bence sende anormallik var
tarafından
Bu postlar yüzünden yemin ederim birinin selamını almaktan korkuyorum
tarafından
Valla canım zaman kötü insanlar pis ama hersey adamına göre iyiysek iyiyle karşılaşırız kötüysek kötü
-Reklam-
+4 oy
(5,955 puan) tarafından

Aşk-ı Memnu dizisine hosgeldiniz iyi sehirler;)

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Kocan o resimleri paylaştığını biliyirmudu 

Bence kocana söyle Allah şahittir senin suçun olduğuna ve olmadığına çok zor bir duruma dusmussun 

İşte bacim ortalık ib.ne dolu 

Gorimcemin kocası da olsa göz dikmiş sana 

Bana kızmayın saygı da duymuyorum 

Kocanın bile çoğu Zaman yatağına girerken giymediğin bildiğin kilot ve sütyen le fotoğraf çekip denize birl girmen hata bir çok insan sadece kadınların orasına burasına bakmak için denize gidiyor 
tarafından
Aynennnn hem madem paylaşcan böyle bise olsa korkup bu duruma dusecek biriysen neden paylaşıyon paylasiyosan neden erkeklerı de duruma acıyon acıyosan al buyur ugras dur iyi olmuş seni gorumcenin kocasıda ceker elin yabancısida suzer
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Görümcenin eşi resmini kaydediyo eşini uyarmak icin ona nee bune saçmalik s.ıcarim öyle ise ben

Şimdi napacaksin biliyomusun eşine söyliceksin o admin agznin burnunu kıracak görumcenide sen halledersin

(220 puan) tarafından
Evet haklısın esinede  demiski o bana attı bu resimleri
tarafından
Niye canım Esin wp de durum yaptığında görmedi mi ki fotoğrafları biliyordur duruma o fotoları attığını niye sana inanmasın ki
+1 oy
tarafından
düzenlendi
Birincisi eşinle girmişsin kime ne  ne hakla fotonu izinsiz alır da sna yazar ne cesaret ile niye korkuyorsun çekiniyorsun gizlediğin bsyin yoksa? Ve nsl halen böyle sakin kalabiliyorsun biri bana bunu yapacak ben ağlamam süründürürm terbiyesiz 
tarafından
Kız kapalı değil açıkmış kadın
tarafından
Yeni fark ettim
+1 oy
(2,136 puan) tarafından
Bir şey yapmadiysan vicdanın neden bu kadar rahatsız?

Durum dediğin gibiyse bir suçun yoksa enişteyi arar ses kaydı yapardım karısına yollardim
(220 puan) tarafından
Aslında konuşmaları geri getirebilirim.ama.benim görümce şimdi doldurmuştur herkesi
(2,136 puan) tarafından
Bence geri getir.Adami ara masumca konuş abi sen bana böyle böyle yazdın ayıp değil mi falan diye tekrar sarkmaya başlar belki dinletirsin görümceye
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Karişik Mevzular arayıp o enistenin ağzına sc
tarafından
Katılmamak elde deyil
(220 puan) tarafından
Şimdi arasam beni arıyor der görümcem biraz laf anlamaz
(7,654 puan) tarafından
Senlik bir durum yok adam screenshotslamis
(220 puan) tarafından
Esinede o bana attı demiş
(7,654 puan) tarafından
Ispatlasin o zmn
0 oy
tarafından

Sen niye elin adamına fotoğraf atıyorsun ki ben onu anlamadım. 

Kim olsa aynı şeyi anlar ne münasebet yaa

( Düzeltme= canım karışık yazmışsın ben fotoğrafları adama attın sandım. Neyse şimdi anladım o ekran görüntüsü almış sanırım. Fakat senin hatan şurada hani o yok oran güzel buran güzel dediği zaman var ya.. Heh işte o zaman gidip kocana söyleyecektin. Çokta masum değilsin. Üzgünüm. Bana değil görümcemin kocası kim derse desin benim ilk işim gidip eşime söylemek olur ve o adamında ağzına s......) 
(220 puan) tarafından
Aynen öyle diyince ben hemen engelledim yeminle sırf kardesler birbirne düşmesin diye
(1,137 puan) tarafından
Sevil aferin çok zekice bı hareket olmuş sen kötü oldu. Şimdi kuyruk sallayan oldun dusunmicen anam kimseyi dusunmicen
tarafından
Benim küçük mucizem. Neremle okuduğumu söylerim de gece gece tartışma çıkmasın. Bu kadar arkadaş yazmış güzelce. Sana mı düştü, o kadar karışık ki en sonda da KEŞKE ATMASAYDIM! Yazısını görünce bende adama attı sandım hemen de düzelttim. Ne gereksizsin ya
(220 puan) tarafından
Esinede o bana attı demiş bide
tarafından
Terbiyesiz belli canım o tamam adamın kanı bozuk anladım. Ama hala kabul etmediğim birşey var. Sana o lafları söylediğin de susman. Şimdi güzel mi oldu olay başına patlayacak
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Sen resmileri nereye arttım onu anlamadim. Eniştem de sanırım.ekran goruntusumu almış.
(220 puan) tarafından
Vatsapa atmıştım
tarafından
Durum yapmış pe.ze.venkte ekran resmi almış
(1,424 puan) tarafından
Esin gormusmuydu o resimi??
0 oy
(48,634 puan) tarafından
Esine anlatmalısin tabiki agzini burnunu dagitsin o adinin. Tamam açık resim paylasman hatada sonucta paylastiginu esinde biliyo
(220 puan) tarafından
Evet ama işte korktum o an kardeşler birbirine düşmesin diye sustum engeleldim
(48,634 puan) tarafından
Adam sana ilk mesaj attiginda esin olmasada aileden birine gostermeliydin yada ekran goruntusu alsaydin gec olmadan anlat esine.baskasindan duyarsa dahs kötü olur
0 oy
tarafından
Suçu sende bulan görümcen de o şer.efsiz kocası da mide bulandırıcı gerçekten 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Kocanın resimleri paylaştığından haberi yok muydu. 
(220 puan) tarafından
Vardı beraber olanları almamis sadece benimkileri kaydetmiş
(1,060 puan) tarafından
Ozaman eşine anlatmalısın bence. O enişteden herşey beklenir. Sonra işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Eşine o saatten sonra anlatamazsın suçlu sen olursun. Haklıyken haksız duruma düşme.
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Eşine olan biteni anlatmaz başkasından duyarsa işiniz çıkmaza girer daha da
0 oy
tarafından
Kız bunu eşine nasıl anlatabilirsin kavga çıkar yani
(220 puan) tarafından
İşte diyorum ya kardeşler birbirine girer diye sustum
tarafından
Sen anlat eşine gğzel bir dille başkasından duymasın ama bir yolunu bul
(34 puan) tarafından
Benim görümcem de açık seçik. Ne anlıyorsunuz oranızi buranizi göstermekten. Eşine paylaş özelini başka erkeklerin görmesinden hiç mi utanmıyor sunuz. Tesettür bayanım elhamdülillah. Açık bayanlara özellikle bikini giyenlere hayret ediyorum. Babamın yanında bile edepsizlik yapmadım bu zamana kadar. Görümcem de açık giyindihi için hep düşman olduk bu zamana kadar. Bana ters geliyor böyle şeyler.
(2,014 puan) tarafından
Ay ne alaka ya sen tesettürlüsün diye edeplisin biz açığız diye edepsizmiyiz, kendiniz kapalısınız diye görümcenizdemi kapanmak zorunda iyiki düşman olmuşsunız hiç çekilmezsiniz çünkü
(34 puan) tarafından
Kapansın demiyirum ki;) açık giyinmek farklı dekolte giyinmek farklı bikini giyinmek farklı şeyler. Tabiki de herkesin kendi görüşü .
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bence eşin sağdan soldan duymadan sen güzelce hepsini anlat yoksa başkasinda duysa hos olmaZ
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Sen o resimleri durum olarak attiysan zaten attiginda esin gormustur niye bukadar telas yapiyorsunki ? Git soyle boyle boyle paylaşmıştım kaydetmis diye hem sen sana cok guzelsin fizigin guzel.dediginde niye esine demedin ki valla hatanin çoğu sende bacim kusura bakmada
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Canim sen ilk basta o mesajlari atinca esinne gosterecektin, naptin o mesajlari sildin mi,geri getirebilirsin belki
(220 puan) tarafından
Aslında.evet ama.kadin ortalığı doldurmuş afedersiniz ****** kuyruk sallıyor diye bide farklı şehirlerdeyiz
(4,220 puan) tarafından
Olsun sen bi sekilde geri getir mesajlari, yazik yuvan falan dagilir haksiz yere
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Görümcen seni bağışlayacağına o sapık kocasını boşasın pislik herif. Bilemedim ama bence söyle eşine ablan böyle bir pislikle evli diye ama adam var adam var işte 
(220 puan) tarafından
Bencede anlatcam
0 oy
tarafından
Resimleri sen mi attın ben anlamadım 
tarafından
Aşkım watsapta paylaşmış o alçakta ekran resmi almış
(220 puan) tarafından
Ben vatsapa attım
tarafından
Haaaa keşke ilk baştan söyleseydin kocana anlat bence daha çok geç kalmadan
(1,154 puan) tarafından
Aşko görümcesinin kocasının ne işi var rehberinde ama benim görümcelerimin eşleri bende kayıtlı değil meswla
0 oy
tarafından
Herkes günah işleyebilir. Nasuh tovbeni yaptıysan kimsenin haddine değil linclemek ama büyük bir olay bu ve başını agritir. Eşine soylemelisin asla gizli tutma ve sonuçta eşin koydugun fotoları biliyor ordan ekran görüntüsü aldığını bilir. Ortada kişiye özel gonderilmis foto yok. O yüzden kabak sana patlamadan önüne geçmelisin.
(220 puan) tarafından
Eşine o bana.atti demiş
tarafından
Sen duruma attığın fotoları biliyosun. Elinde de var. Kocan da  sen atarken görmedi mi ayni fotolarsa sorun olmaz o zaman. O ne derse desin.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 423 göst.
0 oy
22 cevap 797 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 453 göst.

379,331 soru

11,354,521 cevap

34,828 kullanıcı

...