0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 3 aylık oldu. Emziriyorum istediği zaman emiyor istediği zaman emmiyor.ama emdikten sonra bile ellerini şapur şapur emiyor damaklarinin arasına sıkıştırıyor ve ağzından salya akıtıyor sürekli. Huysuzlaniyor da 

Bunlar belirti mi bu aylarda çıkma ihtimali var mı ,m?

14 Cevaplar

0 oy
(3,888 puan) tarafından
Diş yerleri hazırlanıyor hemen çıkmaz zaten dışı 
tarafından
Kaşınıyor öyleyse
-Reklam-
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Salya akıtma  bu ayda  başlar  varmış  3 ayda çıkaran  ama  genelde  en  erken 4-5 aylıkken benim  oğlum 2 aylıkken  akmaya  başladı  salyasi 8-9 aylıkken  çıkardı  dişini 
tarafından
Memeyi damaklarina sıkıştırıyor bide cekiştiriyor
0 oy
(1,667 puan) tarafından
kizim 3 aylim cikardi ama her bebek boyle olmaz tabi salyalari  normaldir dis icin cok erken amaaaaa
tarafından
Evet bana da erken geliyor
0 oy
(119,058 puan) tarafından
cikaran bi bebek vardi burda
tarafından
Demekki çıkıyor yani
(1,024 puan) tarafından
O bebekten biri benim bebeğim :)
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim ablamın arkadaşının kızı 3 aylıkken çıkarmış
tarafından
Maşallah ama erken çıkan diş iyi değildir diyorlar
(849 puan) tarafından
Öyle hemen çürürmüş
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Ellerini kesfediyo su donemde o sebeple oyle :)
tarafından
Ama meme emer gibi emmesi normal mi iştahlı bir şekilde
(4,174 puan) tarafından
Benimki de oyle 83 gunluk :)
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
2,5-3 ayda salya akmaya başlar normal
tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Benim kızım 4 aylık aynı şeyler var elleri ağzından hiç çıkmıyor parmağıyla damağını parçalamak istyor resmen
tarafından
Parçalamak değilde bildiğiniz meme emer gibi emiyor
0 oy
tarafından
3 aylıkken kızımda öyleydi beyaz gorunuyordu kabadmisti baya eşim arkadaşlarım kimse inanmadı doktora gösterdim sordum evet kabarmış baya ama geç çıkarır dedi 7 aylıkken çıkardı tabi yani normal 4 5 aylıkken bile çıkarabilir hazırlıklı ol
tarafından
Ay bende sorayım kontrol de ya
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Benim oğlum 4 aylıkken alttan 2 dışı çıkmıştı 6 aylık kızım var bir tane bile yok sorsam eli ağzında salya akıtıyor ama bişe yok 
tarafından
Hem salya hem sürekli ellerini parmaklarını emiyor
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylikken 2 diş çıkardı aynı anda şimdi 6 aylık 7 dişi var maşallah iki tane daha çıkacak onlar baya zorluyor onlarla 9 diş olur
0 oy
tarafından
Belirti olabilir yani kaşıma falan varsa diştir eline diş kaşıyıcı ver rahatlasın kuzu
0 oy
(14,932 puan) tarafından
Olabilir. Bazı bebrk erken çıkarır. Ama 3aylikken başlıyor el emme
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimkide oyle ellerini keşfediyor demişti doktor. Ha cıkartırmı 4. Aydan sonra olabışır suan kasımıyor da olabılır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 938 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Rüzgar'ın Annesi❣ (717 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
10 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
7 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu

377,771 soru

11,306,911 cevap

34,735 kullanıcı

...