0 oy
404 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (39 puan) tarafından

Kızlar öncelikle hamislerimiz hayırlı bir sekilde yavrularınızı kucaklarınıza alabilmeniz nasip olsun.

Sorum şu ki hastane icin bebek kurabiyesi yaptırmak istiyorum.Istanbuldayım kargo vs.olursa eğer kırılmaması gerek.Daha önce yaptırıp memnun kalanınız varmı?Varsa hangi siteden yaptırdınız?Yada aranızda yapanınız varmı??

Modelleri aşağıya ekliyorum bu tarzlarda dusunuyorum.

image

İ

image

image

9 Cevaplar

+3 oy
(7,972 puan) tarafından
Hiç boyle seylerle ugrasmadim yaa dogurdum geldim evime
(39 puan) tarafından
Ben kızımda kendim yapmistim.Bu sefer hazir almak istiyorum cunku malzemelerini alirsamha cok masraf tutuyor kalibiydi renk renk hamuruydu vs.
Göreceli kavram ya herkesin bakis acisi farkli kizima yapip ogluma yapmamak beni üzer :)
(7,972 puan) tarafından
Simdi tbii ilkine yaptiysn bu bebisinide yapmalisim
(39 puan) tarafından
Aynen aynen insan heves ediyor zaten bide ayirmamak da lazim tabiki
(7,791 puan) tarafından
Ay bende ilk cocugum ilk heyecan aklima bile gelmedi :D
-Reklam-
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Bilgim yok ama 3. Guzelmis saglikla al kucagina insallah :)
(39 puan) tarafından
Ay amin insallah cok tesekkur ederim tatlı telaşlar ;))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bilgim yok canim birinci kolay gini ama kemdin de yapabilirsin.
(39 puan) tarafından
Evet kizima kendim yapmistim cok guzel olmustu dediginiz gibi 1. kolay digerleri zor bakalim yapani bulurum belki burada umuduyla post acmistim ama cikmadi henuz :)
0 oy
tarafından
Kız bence gereksiz. Doğum yapacan ağrıyla mi ugrasacan kurabiyelerle mi . Dişi çıktığı zaman diş kurabiyesi yaptırırsın daha güzel olur 
tarafından
Bu arada ilk baştaki dışında diğerleri güzel
(39 puan) tarafından
Ya evet oyle dusunende var tabii.Kizimda dogumum cok guzeldi normal dogumdu.Bundada oyle umud ediyorum bakalim insallah oyle olur.Maksat serbetin yani bos gecmesin hatira kalsindi bakalim nasil olucak bulursam yaptiririm insallah
tarafından
İnşallah dilediğin gibi olur canım benim❤️
0 oy
(8,583 puan) tarafından
Hastaneye zıyaretcı almıyolar ama 
(39 puan) tarafından
Evet fakat ailem yeter zaten ablamlardi gorumcelerimdi kayinvalidemlerdi kendi aramizda dagitsak yeter olur diye dusunuyorum
0 oy
(120,149 puan) tarafından
dogumdan omce yaptirsan bayatlar doguma giderken siparis etsen yetisemeyebilir bilemedim
(39 puan) tarafından
Evet o yondende mantikli.Benin genelde 40.haftamda doguyor bayada gec geliyor suni sanciyla zorladilar da aldilar yani ama bilemiyorum bunda nasil olur.Eger yaptirirsam 39 haftalikken dusunmustum
0 oy
(448 puan) tarafından

Ve hastaneye kimse gelmiycek o kurabiyeleri yemek için.. 

Ama instegramda foto için deger:D

(39 puan) tarafından
Hahaha aynen oyle.Ama ailemiz geliyor en deger verdiklerim de onlar zaten amac onlara yedirip resimlerde hatira kalmasi ;))
0 oy
tarafından
Ben kurabiye değilde kokuluntaş ve fanus yaptm
(39 puan) tarafından
Onlarda iyi bir secim guzel gunlerde kullanin insallah.Bende makrome anahtarlik ve kurabiye serbet yaptiriyorum

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 657 göst.
0 oy
9 cevap 196 göst.
0 oy
1 cevap 162 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde e2000 (32 puan) tarafından soruldu

385,608 soru

11,529,655 cevap

35,200 kullanıcı

...