+1 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Günaydın kızlar oğlum 14 aylık benim evde hem petek hem de bir odamda doğalgaz sobası var sobalı odam oturma odası şuan sadece soba yanıyor petekleri açmadık çok yüksek geliyor diye o yüzden oturma odasında yatıyoruz benim koltukların altı yüksek oğlumun yanına bize yatak hazırlıyorum yere oğlumun tarafında ki koltukaltları kapattım çünkü bi gece oğlumun sesi geldi kendi yok aklım gitti tekli koltuğun altından ayağını gördüm şok oldum nasıl girdi diye oraya ve girmiş orda yatıyor o yüzden oraları kapattım hemen yan tarafında ben koltuk tarafında babası yatıyor baba yan odada oyun oynadığı için sabah yatıyor şimdi de oğlum ağladı yatakta yok 3 lü koltuğun altına girmiş yatıyor feleğim şaştı nasıl girdi oraya yaa :( babasına seslendim koltuğu kaldırdı oğlumu çıkardım kafayı yicem artık koltuğun altlarında ne arıyor yaaa deli olucam nasıl girmeyi beceriyor ya 

10 Cevaplar

0 oy
(48,761 puan) tarafından
Kapat.orlara yastik koy
(125 puan) tarafından
Oraları da kapatıcam artık kafasını da acıtmıyor  hiç girerken altı hep tahta :(
(48,761 puan) tarafından
Zaten soğuk ceker der annem yerden soguk gelmiyo mu kapat etrafini
(125 puan) tarafından
Yok canim sadece benim tarafım açık oğlanın tarafı komple kapalı bide oğlanın altında yorgan yok kalın sünger yastıklar var ve onun üstünde yorgan var soğuk alacağını sanmıyorum ama kendini hep yere atıyor yerlerde yatıyor
(48,761 puan) tarafından
Sipa ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Bence senin oğlan serin bi yer arıyor sıcaklanıp oralara kaçıyor :D
(125 puan) tarafından
Belkide yatağı hariç her yeri geziyor ama koltuğun altları beni dehşete düşürüyor
(3,743 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah canım bi an da kalkıp kafayı vurmazsa :) haylaz şey ayaklardan tut çek geri geri :)
(125 puan) tarafından
Tekli koltukta öyle yapmıştım :D ay aklıma geldi yine saçma sapan gülme tuttu :D o korkuyu ve komikliği yaşadım ama her defasında çok korkuyorum sesi var  kendi yok :(
(3,743 puan) tarafından
Ahahaha :) gece vakti o manzara gerçekten korkutucu olur şımarık bey inşallah korkutmaz seni bidaha :)
0 oy
tarafından
Koltuk altı genişse altına kaciyordur uyurken çok da dönüyorsa
(125 puan) tarafından
Kız evi geziyor maşallah da baba orda yattığı için kapatmıyorum orayı ama artık kapatıcam aklımı alıyor başımdan
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Ah kuzum ya onlarin akli bize fazla geliyor bazen demi ☺️ kapat oralari annesi ben oturma odasinda oynuyor diye heryeri kapadim kiz
(125 puan) tarafından
Bi orası kalmıştı orayı da kapatıcam geçen gece de kapı ağzında yatıyor babası gelmiş karanlıkta acaba kedi mi oğlan mi diye iyi aklına gelmişte başmamış üstüne yaa :(
(1,159 puan) tarafından
Ay canim ya ☺️ masAllah kiz valla hareketli demekki
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Çok sıcağa alışkın olmayan çocuklar kendine serin biryer arıyorlar benım ablamın oğluda öyleydi gider hep soguk yerde uyuya kalırdı 
(125 puan) tarafından
Evet belkide kız yatak yorgan hariç oplum oralarda
(2,565 puan) tarafından
Odan çok mu sıcak oluyor
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benimki 8 aylık gece kalktım baktım halinin üstünde uyuyor emeklemiş sıpa 
0 oy
tarafından
Kapat heryeri giremesin :) 2
0 oy
tarafından
Döne döne giriyodur kız , bnm kızımda çok döner gece kaç kere dönemediği içşn ağlıyo allah bilir 
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Benim kızda yerde yatmayı çok seviyor 
0 oy
tarafından
Benim ikizlerde öyleydi 6 9 ay çektim sonra unuttular dönerek giriyorlar uyurken gündüzde oyun zannedip giriyorlardi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 357 göst.
0 oy
14 cevap 459 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Defne3434 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 671 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu