0 oy
490 göst.
Aile kategorisinde (1,753 puan) tarafından
Kızlar komşumuz bebeğimi istedi bizede verde sevelim dedi kendisi alckmş bn olmdn durmuyor kızım ztn daha küçük 5 aylık afedersnz tuvalette bile zor gidıyorum babası bile durdurmıyor bnde dedim ki bensiz durmuyor abla dedim zatn gaz sıkıntımız da vr yani dicem o ki siz olsanız naprdnz 

43 Cevaplar

+2 oy
(12,264 puan) tarafından
Kız sorman hata verilir mi  küçücük sebi
(849 puan) tarafından
+ canım
(12,264 puan) tarafından
Sağol tatlım ♥️♥️♥️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ortalık pedofili sapık dolu ben olmadan hayatta vermem kimseye 
(1,753 puan) tarafından
Bnde öyle düşündüm eşimde bosver verme dedi tmm ıyı insnlar ama insn vu devirde babasına bile guvenmıyo devir öyle oldu artk
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kafayi mi yemis ortalik virus kayniyor deli mi ne 
(1,331 puan) tarafından
Alindiysa da bosver virusten oturu sevemiyrz diyolar genelde senin komsu hepten tozutmus
(1,753 puan) tarafından
Bi zararını görmedim ama içim raht etmez kendi kızıda var ztn 10 yasında
(1,331 puan) tarafından
Okula da gidiyodur salgin var zaten kucuk bebekler icin tehlikeli canim. Zararindan ziyade rahatligi sasirtti beni acikcasi ya da ben burda cok yabani komsularn icinde kaldim normali unuttum bilmiyrm burda bi karsi komsu var o da yuzunu goren cennetlik :))
(1,753 puan) tarafından
Kız okuldan gelir gelmz sevıyo bn dgru duzgun opmuyorum bebegimi virus bulusır allah korusun dıye
(1,331 puan) tarafından
Ah ah deme ya eline yuzube kolonya dok gorunce bari bi nebze olsn onlem olur ama cok yaklastirmamaya dikkat et canim
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Tabiki dee Aslaa vermeem:) ben nerede çocuğum orada

(1,753 puan) tarafından
Bna gel otutalım sevelim dese neyse yani kendisi alckmş kızımı
0 oy
(558 puan) tarafından
Asla vermemm 
(1,753 puan) tarafından
Aynn bnde öyle düşündüm esimde verme dddi ztn
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben 4.5 aylik kizimi babaannesine bile vermiyorum
(1,753 puan) tarafından
Kim olsa vermez ztn durmuyo hiç
(11,217 puan) tarafından
Sende acik acik dw. Onunu kes ne simdi nede ilerde talep etmesin. Bensiz cocugumu bir yere vermem kndini eksik hissediyorum o gozumun onunde olmayinca de.
0 oy
tarafından
Oyuncak mı bu valla kımseye güvenmem gelıp gözümün önünde sevsınlet 
(1,753 puan) tarafından
Aynn oyle bna gel oturalım yada gelim dese tmm kendi ailene bile guvenilmıyor artk öyle devirdeyiz
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben vermem ama eskiden komsular bebeklerini hep bize getrrdi. Biz cok severdk izin isterdk onlar da verrdi. Biz onu severken kadinlar da islerini yapar dinlenrlerdi
(1,753 puan) tarafından
Bnm yanımda sevseler bisey degi de bn olmdn babası olmdn nasıl vereyim
(1,274 puan) tarafından
Simdi zaman değişti. Ben de asla veremem dedgnz gibi yanında ben ya da babasi yoksa. Bi kendi aileme bir de esimin ailesine güvenrm o kadar
(1,753 puan) tarafından
En güzeli kızı okuldan gelıyo sevıyo okullarından virüs cıkmş bide ztn korkuyorum
0 oy
(4,429 puan) tarafından
Ben vermem valla karsi komsum bile kapidan seviyor 
(1,753 puan) tarafından
En güzeli vlla
0 oy
(245 puan) tarafından
Valla bnm oğlum 1 buçuk yaşında hastane isim olduğu zamn falan ev sahibimim karısı bakıyor torunu gibi ilgileniyor oğlumda çok seviyor kadını bi ona bırakıyorum başkasına vermem ama ona güveniyorum 
(1,753 puan) tarafından
Bnde guvenıyorum iyi bi kadın ama yınede gözüm arkada kalır
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Asla vermem canım istersen bize gelip görebilirsin derim 
(1,753 puan) tarafından
Tabi bn de oyle düşündüm zatn kızı okula gıdıyo okulunda virus cıkmş kızı 2 gun once bizdeydi
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bizede verde sevelim derken ben yanlarındayken sevebilirler ama başkası evine götürüpte sevemez . Sevmenin de tabi dozu var öyle çok vic vic olmaz devir kötü 
(1,753 puan) tarafından
Aynn oyle cok haklsnz bide kuzıda vr 10 yasında kucaktan indrmıyolr tmm sevmemin de bi dozu vr
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Kız verilirmi delimisin asla vermem ben .
(7,579 puan) tarafından
Onun teklif etmesi bile bi saçmalık ben kimseye bunu teklif etmmem mesuliyet Allah korusun.
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Oyuncak bebek mi bu nesini sevecekler. Hayatta ben yokken vermem
(1,753 puan) tarafından
Bnde oyle düşündüm bacım ne münasebet degimi
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Asla vermem ne bu kedi mi kuş mu tövbe tövbe verdi severim ne demek ya bu zamanda güvenip veren varmı etraf sapık manyak dolu güvenip verme ben anneme bırakırken bile korkuyorum gözü gibi bakarlar ama içim rahat etmiyor
(1,753 puan) tarafından
Bişey olsun olmasın dedgnz gbi dunya karsti zatn annesi babası olmadn kimse vermz sonra darıldı galıba
(1,745 puan) tarafından
Darılsın canım ALLAH KORUSUN birşey olsa senin canını yanar o komsunun karsına geçip vermeseydin der
(1,753 puan) tarafından
Haklısın valla korkuyorum uyurken bike süreli bakarım kızıma hiç ayrılmadım bu zamna kdr ilk bebeğim
0 oy
(849 puan) tarafından
Bu devirde babama güvenmem kaldı ki komşuya çocuk verecem he oldu paşam
(1,753 puan) tarafından
Bnda tuhaf geldi teybe yarabbim bide tmm demş mesj da
0 oy
(2 puan) tarafından
Valla benimde çocuğum 1 yaşında şuanda da bundan 15 sene sonrada gözümün önünden 5 dk ayrılamaz ben izin vermeden :)
(1,753 puan) tarafından
En güzeli valla
0 oy
(6,989 puan) tarafından
Tabi ki hayır canım. 
(1,753 puan) tarafından
Dogru düşünmüşum demk anne baba nerde cocuk da orda olması lazım
(6,989 puan) tarafından
Kesinlikle canım benim kaynım var sürekli gezdireyim diyor her gün kapıya geliyor iki gün önce de kızdım yine zorla çocuğu elimden alıp aşağıya götürmeye çalışıyordu.Bi de laf sokuyor hapis hayatı yaşatıyorsun çocuğa hep sana bağlanmış anne de anneee ben annesiyim bana bağlı olacak başkasına değil dedim.
(1,753 puan) tarafından
En iyisini yapmssınz ya haberlerde görüyoruz neler oluyo teybe Yarabbim vermeyin bncede kaynınız bile olsa yanınzda sevsinler kim olursa olsun
(6,989 puan) tarafından
Ben de öyle dedim canım kim sevecekse benim yanımda sevsin.
Neler neler oluyor insan babasına güvenemiyor kaldı ki kayın yani biz anneyiz kimse kusura bakmasın isterseler konuşmasınlar ama yeter ki evladımızın başına bir iş gelmesin.
0 oy
tarafından
Yok vermem     
(1,753 puan) tarafından
Bnde öyle düşündüm dgru yapmısım demek
0 oy
(435 puan) tarafından
Aslaa vermemmm sevecekse gelsin gözümün önünde sevsin yani yumurta mı bu komşuya vereyim?
(1,753 puan) tarafından
Esimde kızdı zaten bosver verme dedi gelip burda sevsınler dedi

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 593 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 590 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
19 Mayıs 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 415 göst.
9 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,532 cevap

34,813 kullanıcı

...