0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Sorum yukarda 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Buyumesini bilmem de cok rahatlatiyo dogdugundan beri her gun yikiyodm 2 aydir falan 2 gunde bir yikamaya basladm havalar sogudu diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya hiç bilmiyorum da benim halamın torunu erken doğmuştu. O da bişey olmaz emzirir emzirir bende sürekli yıkarım hemen büyür derdi :D
0 oy
(118,484 puan) tarafından
buyuturmu bilmem ama harbi rahatlatiyo
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Evet öyle derler canim babaannemde derdi 
(209 puan) tarafından
Ben hafta veya 10 günde yaptırıyom bazen 2 buçuk aylıkken 7 kiloydu banyoyla alakası yok bence sanki her gün yaptırsan da üşür soğuk havalar
0 oy
tarafından

Benimki ondan küççük kaldı öyleyse :D

0 oy
(3,197 puan) tarafından
Bebekler suyla büyür yıka diyeni çok duydum bnde :)
0 oy
tarafından
Evet canm babannem felan öyle der kızım ocak ayında doğmuştu ilk 6 ay hergün yıkadm hiç soğuk felan demeden şimdş 1 yaşınd 2 günde bir yıkıyorm
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Onu bilmem ama benim oğlum çok rahatlıyor banyodan sonra 
0 oy
tarafından
Bence gelisimi için önemli doğduğundan beri günlük yikarım şimdi kendi gidip banyoya oturuyor 
0 oy
(316 puan) tarafından
Gelişimi için iyi bende 2 aylık olana kadar her gün yıkadım şimdi hava soğuk diye daha az yıkıyorum , suyu çok seviyor ve rahatlıyor 
0 oy
(316 puan) tarafından
Doktor ve hemişremizde her gün yıkayın demişti ki zaten Gelişimi için iyi bende 2 aylık olana kadar her gün yıkadım şimdi hava soğuk diye daha az yıkıyorum , suyu çok seviyor ve rahatlıyor ...
0 oy
(12,754 puan) tarafından
Kaynanam da öyle söyler aslı var mı bilmiyorum 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Gece uykusu, emmek ve banyo. Ben ucune dikkat ettim hep masallah bebeklerim8n gelisimi cok iyi ilerlerdi.
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Rahatlar uyur bu yüzden su iyi geliyor yoksa kemiğe kalsiyum verecek değil ya haftada iki yeter diye düşünüyorum biraz da vücut yaglanmali yoksa çok kurur büyük oğlanı iki günde bir yapardım şimdi bebeği nerdeyse haftada bir
0 oy
tarafından
Sanmam tatlım sadece temizlenmiş olur rahatlar bebek o kadar 
0 oy
(155 puan) tarafından
Büyümekte cok karnı doyurup yıkamak vücudu rahatlar iyi bir uyku çeker kış olmasına rağmen sobayı yakıp her gün banyo yaptırırım kızıma çok nadir bazen yapmam oda isim olur
0 oy
tarafından
Rahat uyku uyuyorlar 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Doğru canım suda kaslar gevsiyor.Bebeklerde büyüme zamanı ne kadar çok yıkanırsa o kadar çok uzarmis bunu bana bı doktor söylemişti.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 469 göst.
0 oy
8 cevap 105 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bir.anne (93 puan) tarafından soruldu