0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar eşimle kavga ettik işi yüzünden vardiyali çalışıyor görev değişikliği yapmak istiyor eğer geçerse o işe ayın 15 günü gececi çalışacak şimdi bi buçuk ayda 1 geceye geçiyordu bende istemedim bebeğim olacak arasam gelemez bile gece bu yüzden istemedim de bebeği olanlar daha iyi anlar ateşlense hasta olsa elim kolum bağlı kalacak neyse baya girdik birbirimize o şu an dışarda çalışıyor görevi değişirse içerde çalışacak üşüyorum diyo ama yıllardır evlenmeden önce de orda çalışıyordu ve işini çok seviyordu şimdi mızır mızır ediyor aradı beni ben şu an baya hastayım annemlerdeyim hakaret etti bi sürü doğuma kadar gelme kal orda arama sorma dedi siz olsanız ne yapardınız doğumdan sonra gider miydiniz arar sorar miydiniz 

18 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Ne kadar ufak tartışmalar ne kadar kolay anne evinde kal demek bilemdim
-Reklam-
0 oy
(119,137 puan) tarafından
kavga sebebi sacma mi soguk hava kis gunu usur herkez vardiyali calisiyo yani genelde bebegi bahene etnissin tm.esinin arsyip hakaret etmesi ayri ama bu havada disardada calisma kolau degil
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Tamam haklısın sende ama insan vücudu sürekli aynı şeyi kaldıramıyor artık daha çok üşüyor zorlanıyor olabilir bu çok normal para kazanmak çok zor bu devirde bence boş yere sıkıştırmışsın adamı ne olacak ki eski zamanda değiliz artık bi telefona bakıyor ambulans taksi her şey kolay oldu köy yerinde yaşamıyorsanız eğer ki asker polis eşleri ne yapsın 15 gün göreve gidiyor adam gece gündüz olmuyor onun da öyle ağır konuşması olmamış ikinizde haksızsınız 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Şimdiki kocaları anlamak mümkün değil hepsi ufacık sorunda baba evine göndermekle tehdit ediyor bu kadar kolay mı kalmadı seven koruyan sahip çıkan erkek kalmadı geçmiş olsun:(
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hata senin. Adamın eline fırsat geçmiş. Sen ısrarla e işini seviyor ne diye geçecek diyorsun. Bencillik yaptığın. Önce birbirinize saygı duyun tevekkül edin darda kalmazsınız ileriyi bu kadar düşünmek huzur bozmak yanlış.  
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Kız 2 güne kendisi arar bakma öyle dediğine. Ayrıca üşüyor demekki az sende alttan al 
0 oy
tarafından
Anaların evine göndermek için mi evleniyor bunlar. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

10 gunluk lohusaydim esim ise dondu ve gece calisiyor. 5 aydirda boyle iki cocukla gurbette ustelik kapisini calacak bir komsum bile yokken bile yapabiliorum. Abartmissin. Daha dogmamis cocugu ateslendrip bide hasta edip onun telasina dusmmusun :)

(795 puan) tarafından
Evet abla
(11,217 puan) tarafından
Ya bilmiorum canim okumadim. Bildirimler fazla olunca arada gidiyor bazi seyler tek tek bakmiyorum.
(219 puan) tarafından
Kızlar yattığım yerden koca parası yediğimi nereden çıkardınız ben 17 yaşımdan beri kimseden tek kuruş destek almadım çalışıp emek verip okudum mezun oldum iş bulamadım ana baba eline bakmayım diye en kötü marketler zincirinde 3 sene çalıştım siz belki eviniz de otururken ben gece 2 de sevkiyat bekledim buz gibi havada sabah 4 de sayimdan çıktım mağazalar o kadar soğuk ki zatürre başlangıcı ile hastaneye kaldırıldım hamile olduğum için müdürle kavga edip çıktım hala da kendi biriktirdiğim parayı harçlık ediyorum bilmeden kimsenin hakkına girmeyin
(219 puan) tarafından
He ben hayatın müşterek olduğuna inanlardanım kocam gelip çocuk istiyorsa yeri gelecek yardım da edecek ben çalışıp ev ekonomisine nasıl yardım ettiysem ben nasıl ki çalışıp ev dizilirken düğünde TVyi bile kendim almissam
tarafından
Baba adayı elbette evde yqrdimci olacak ama 1 anne kadar surekli aktif olmaz. Hayat müşterek olduğuna inanan devam.et bak babanın kapisindasin doğuma kadar gelme demis adam sana. Senin hayatın neticede
Bu zamanda ekmek kolay kazanılmıyor esin çalışıp.helalinden kazanıyor ise vardiyasında karışma hakkında yok.
0 oy
(570 puan) tarafından
Benim eşimde vardiyalı bir hafta gece bir hafta öğlen bir haftada sabah gidiyor ama ben kaynanamlayim t k olsam bende korkarım ama işte ekmek parası sonuçta o çalışıyor kolay hangisiyse onu yapsın annemlerde kal gelme diyecek kadar ne yaşadınız
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Senide anliyorum.ama esinide anlak lazim.disari ciktigimizda usuyoruz yazik disarda bu kis gunu ne yapsin.simdiye kadar boyle calisdi diyorsun belki duzeltmek olmuyordu simdi oluyor.yani ben olsam kabul ederdim cocuk bu hastada olur iyide ama esinin her zaman disarda olmadida iyi digil.

Yinede en iyisini siz bilirsiniz.
0 oy
tarafından
Bence tamamen haksızsın doğumu bekleme bile dön evine özür dile eşinden canım ben olsam öyle yaparım 
0 oy
(678 puan) tarafından
Bu zamana kadar dışarıda çalışmış artik çok yorulmuştur soğukta çalışmaktan içeriye geçmek istemesi hakkı ne kadar zor para kazanmak sizde  bencillik ediyorsunuz yani sırf heran birşey olabilir diye devamlı olan işi engellemek  saçma allah korusun bebeğinize denk gelirse gece hasta olma  ihtimalini düşünerek hareket etmeyin bence ama oda bu sozleriyle saçmalamış aslında suçlu sizssiniz ama o laflarla  haklıyken haksız durumuna düşmüş şuan bu mesele için anne evinde kal gelme filan çok saçma 
0 oy
(597 puan) tarafından
Adamin calistigina sukret. Bari yan gelip yatmio, evi gecindirio. Gonlundekini guzellikle soyle gerisini birak kendisi ztn zamanla zorlandigini gorurdu. Bir iki aradin gel diye bahane uretirdin gelemeyince kendi fark ederdi
0 oy
(394 puan) tarafından
Eşin niye öyle dedi ki saçma bir tavır arar sorardım 
(219 puan) tarafından
Konuşulmuyor bu adamla sadece hakaret için arıyor her konuda böyle dediği olmayinca böyle oluyor benim kızdığım konu şu iş yeri haklarını çok yiyo yemek yok mesai yok haftalık izin yok eleman eksik şikayet edelim diyorum olmaz diyo
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım biz evde donuyoruz adam yıllardır dışarı da çalışıyor demişsin yazık dayanamıyor demek ki. Benim eşim öğretmen ama ayın 10 günü yurtta yatılı kalıyor. Zor olmuyor canım yalnız kalmak bebekle falan daha kolay hatta..... Küçük bir ilçede kimsesiz yaşıyoruz 
0 oy
tarafından
Eşim yaz kış dışarda çalışıyo 

Yazın 38 derece güneşin altında yanarak 

Kışın kar yağmur yiyerek sırılsıklam oluyo 

İki mevsimde o kadar zor ki biz iki dk balkona çıksak ayyy dondum diyip içeri kaçıyoruz yada ayy güneş tepeme geçti diyip içeri giriyoruz peki erkeklerin canı yok mu. Evine ekmek getirmek için didiniyo çırpınıyor yazık günah değil mi. Tmm hepimizin bebeği var Allah korusun bir sıkıntı olursa taksiler var ambulans var arar gidersin. Eşini de dusunmelisin bence. Eşinin hakaret etmesi çok yanlış tabi karım beni düşünmüyo önemsemiyo diye kızmış sinirlenmiş olabilir. Bence ikinizde haksizsiniz oturup güzel bir şekilde konuşmalısınız 
0 oy
(514 puan) tarafından
Sebep saçma ama öyle demesi de yanlış tabiki bu kadar kolay olmamali
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Eşin haklı onu da düşünmem gerekir ayrıca gece ateşlenirse atlar bı taksiye gidersin çok zor değil ki 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 429 göst.
0 oy
9 cevap 393 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zuzu (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 506 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu