0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Benim bebegm 17 aylk olck dun ince çocuk kitabı aldm ilgisini cok cekti diyemem ama dil gelisimi icin aldm okudum 

12 Cevaplar

0 oy
(9,008 puan) tarafından
Tam aklımdan geçen soruydu benim bu :) benim bebe 6 aylık daha çok küçük ama kitaplara filan bakıyorum 
(546 puan) tarafından
3.4 ay once kelime kartları aldim tek tek resmli olan  ustunde hayvanlar meyveler falan var onları inceliyo yavas yavas ogreniyor hayvancıklar kitapcigi var bide dunde ince kitapcik aldm yırtmaya calisiyodu
(9,008 puan) tarafından
Ben de şöyle büyük resimli kartlar filan alayım diyorum. Bundan sonra yavaş yavaş kelime öğrenir
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Dogdugundan beri her gun okurum. 16 aylik kendisi getirir bidi bidi okur şekillere bakar sesler çıkarır.
(546 puan) tarafından
Cok iyi yapmssnz
(1,950 puan) tarafından
Kalın kitaplar var onlardan al ilgisini çekmeyen cocuk cok az. Buyuk sorular kitabim adi
(546 puan) tarafından
O aklimda biliyorum onu alcağım tsklr
0 oy
tarafından
İyi yaptın canım benimki 9 aylik okuyorum bazen ilgisini çeksin diye o da ağzıma bakıp duruyor ☺
(546 puan) tarafından
Evt ya ilk bas agzima bakio sonra elimden aliyo
0 oy
(2,979 puan) tarafından
3 aylikken başladım kitap okumaya. 19 aylik hala okuyorum. Ilgisini cekmiyor ama elimden kitabida cekistirmeden duramıyor. Ben seviyorum kitap okumayi o yüzden cok erken başladım 
0 oy
tarafından
4 aylıkken kısa kısa okumaya başladım 6 aylıkken kitaplığını aldım doldurmaya başladım ona da mini kitaplar aldım hem resimlere bakıyor hem de oynuyor yırtıyordu şimdi tam 2 yaşında 70 - 75 tane kitabı var artık yırtmıyor resimlere bakıyor hangi kitabı okumamı isterse kendi getiriyor 
0 oy
tarafından
15 aylikti eline kalem boyama kitabi verdim ve o zamandan bu yana arada okurum kendiside boyama yapar (kitabin neresi denj gelirse karalar) :))) suan 20 aylık 
0 oy
(394 puan) tarafından
Ben de 2 aylık olunca başladım 0-3 yaş kitap almıştım hayva.nli şimdi de bir sürü set aldım hergun okuyorum 7 aylık bebeğim yanına yatıp okuyorum
0 oy
(1,309 puan) tarafından

Doğduğundan beri okuyoruz 15 aylık şakır şakır konuşuyor :D

(2,614 puan) tarafından
Hadi ya:))) Cümle kuruyor mu?
(1,309 puan) tarafından
Kısa cümleler kuruyo mama ver, aç hadi, anne gel gibi iki kelimelik :)
(2,614 puan) tarafından
Maşallah :)
(546 puan) tarafından
Bizimki de ayni dogdugundan beri okumama ragmen :) mama diyo, hadiiii diyo ,anne ,baba ,dede ,gitti , kedi, mööö diyor
0 oy
(2,614 puan) tarafından
2 aylıkken içinde resimler olan kalın karton sayfalı kitap almıştım.

Sen oku zamanla alışır. Hatta onu umursamaz gibi al kendi başına okumaya başla. Çok ilgilerini çekiyor öyle. Onlar da hevesleniyor.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
2 aylıktan beri okuyorum baya geç kalmışsın 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
3 aylıkken başlamıştım ara verdik hastaydı fırsat bulamıyordum dün yine başladım ilgisini Bayaa çekti 16 aylık şuan inşallah zamanında konuşurlar 
0 oy
tarafından
1 yaşında 1 aydan beri resimlerine bakıyorz bakıp bakıp gülüyo sayfaları çeviriyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 155 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 125 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,781 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.