0 oy
1,032 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Eşim başka şehirde ben başka şehirdeyim şuan.. doğumuma 1 ay var ve ikiz hamileyim. Bugün arkadaşlarıyla dışarı çıkacakmis tamam dedim. Sonra bana sakın beni zırt pırt arayıp rahatsız etme ben müsait olursam ararım seni bunun için tartışma benimle telefonu kökten kapatırım dedi. Yemek yiyeceksiniz sonuçta 2-3 saat dışarda kalırsın dedim.. 12-1 i bulur ne zaman kalkarlarsa dedi. Sen evlisin ve eşin hamile bu kadar mı umursamaz bı insan oldun sen dedim. Herkes evli dedi ama düzgün insan değiller ve tek tartışmamız 2 haftadırlı bu. Asla ben aramasam aramıyor sormuyor. Neyse ben eşinim merak edersem ararım dedim. Sen bana güvenmiyor musun dedi yanındakilere güvenmiyorum dedim. Asıl hamileler rahatça herşeyi yapabilir dedi ben şok oldum ne demek bu..???? Sonra sövdü saydı ağzına geleni söyledi ve telefonu kapattı. Ve asla eşim böyle biri değildi. Sürekli görüntülü arar merak ederdi dk başı arasin demiyorum 1-2 saatte bir halimi sorsun yeterdi.. artık çok ağrıma gidiyor kaldıramıyorum. Ailesine defalarca söyledim hiç bir çözüm olmadı napacagimi şaşırdım. Ben ağladıkça çocuklarım etkileniyor :( ne yapacağımı şaşırdım Allah rızası için akıl verin ya 

27 Cevaplar

0 oy
(906 puan) tarafından
Yani canim biraz sendede var, ne o kiz oyle 2,3 saate bir aramak, valla kocam onu yapsa bana guvenmiyor diye bosarim)) yabi erkekler aala bu kadar *** kontrol edilmeye gelemez cok bunalmis ki huyunuda bildiginden arama demis,kendini bu kadar hafif yaoma ya, esi olman surekli arayip kontrol edecegjn anlamina gelmez.Esinde cok ayip etmis ama bundan sonra bir sabah bir aksam konussaniz yeter.Hatta gunde bir defada yeter, biraz ozleyin bir birinizi anacim siz ayri kalip dusman olursunuz boyle.
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Ne kadar üstüne düşersen o kadar kendini geri çeker bide en önemlisi eşini ailesine şikayet etme bu onu senden uzaklaştırır sabret sabırla bekle asıl o seni merak etsin ararsa heme açma açama işim vardı duymadım vs. Ama kızdırmadan 
0 oy
(849 puan) tarafından
Siz sakın üzerinize almayın, bağırması o ağır çirkin sözleri iç huzursuzluğunu ve vicdan rahatsızlığını bastırmak için..ortada yanlış birşeyler var ama bu siz değilsiniz..siz hamileliğinize bebeğinize odaklanın, onunla konuşun..kendiniz ve bebeğiniz için şu an en güzel yapacağınız şey yok saymaktır..ne güzel anneniz yanınızda, kayınvalideniz var..yalnız değilsiniz..
0 oy
tarafından

Kendini akıllı sanıyor ama yazik..

Allah ona akıl fikir versin. Sende canını hiç sıkma. Engelle gitsin azcık kafan sakinler.sonra açarsin engeli. Oda ne b.k yiyorsa yesin. Artik onu değil cocuklarını düşünmeye basla. 
0 oy
(448 puan) tarafından
Adamı bunlatmissin canim belli yani bırak biraz rahat yemek yiyip eve gelecek işte müsait olunca arar zaten
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Kuzum doğumunu da yap ailenin yanında. Sonra boşanmayacaksn bile en azından uzun bir süre de dönme de hem eşine hem de eşinin ailesine ders olsun. Sürdürdür onu. Bence bugün asla arama. Ve ararsa da açma. Terbiyesiz adam. Ulan karın karnı burnunda senin ikizlerini taşıyor ne bu gamsızlık. Ne... Yiyorsun orda da o telefon kapanıyor derler adama

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,213 göst.
0 oy
13 cevap 1,017 göst.
0 oy
7 cevap 744 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,792 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,105 soru