0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
İyi geceler kızlar eşimle ilgili ne yapsam ne etsem yaranamıyorum çok yıprandım çok iyi birisi ama niye böyle yapıyor zaten çok zor zaman geçiriyorum her konuda yanındayım dün gece uykunun arasında dişim kitlenmiş bayılmışım gün içinde 10 saat çalşyorum eve gelince çocuğum ve eşimle ilgilenmeye çalşyorum bi yandan büyünün etkisinden kurtulmaya çalşyorm saçma bi neden yüzünden yine kavga etmek istiyor tv bakıyodum çorba istedi hazırladım içti işe gidicekti dedim sahlep mi içeceksin kahve mi hiç bi'şey dedi defalarca sordm içmicem bişey dedi giderken montu tuttum giymesi için o ben evdeyken lazım brn giderken değil dedi kapıyı çarptı çıktı gitti  kafayı yedim yemin ederim kafayı yedim kafam donuk donuk niye böyle oluyor niye eş olmayı beceremiyorum niye yaranamıyorum

9 Cevaplar

0 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu hasarı fazla bile çok tuz vermişsin nazlanıyor 
(570 puan) tarafından
Yardımcı olmak istiyorum ama o böyle yapıyor banada yazık değil mi sadece dizi izledim bu yani
(1,043 puan) tarafından
Kaçan kovalaniyor canım. Bundan sonra trip atmadan bir anda kendini geri çek yanında dur aynı oda da kendi halinde yaşa  gül eğlen. Eşini görmezden gel.sonra o gelecek yanina bir iki görürsün. Canına acı bir insan için kendini neden bu kadar değersizlestiriyorsun
(570 puan) tarafından
Yaşım küçük ama zor şeyler yaşıyorum borcumuz var sırf ödemek için işe girdim bebeğime annem bakıyor o sıkıntı ettikçe ona hallederiz öderiz beraber diyorum maddi manevî destek olmaya çalşyorm hizmette kusur etmiyorm gün içinde çok yoruluyorum uykusuz bi şeklde işe gidiyorum sonra büyü yapıldı onun etkisinden çkkamıyorum daha bugün battanydmde kocaman domuz yağı sürülmüş açınca gördm ben onca şeyin içinde güler yüzlü davranıyorum gücüm kalmadı artık çok yoruldım
(1,043 puan) tarafından
Hiçte kolay şeyler yaşamıyorsun. Bir de eşini hiç nazlandırıp sözlerine canını sıkma valla. Işten gelince yat dinlen keyfin neyi istiyorsa. Eşinde başta konuşur söylenir bakar karşılığı yok sen takmıyorsun sonra o köpek olur. Boşuna yıpratma kendini bu kadar
(570 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm yorumun için
-Reklam-
0 oy
(961 puan) tarafından
Sen yaranamıyor değilsin, eşin memnuniyetsiz
(570 puan) tarafından
Bilmiyorum canm tek bildiğim çok yoruldum çok
0 oy
(11,127 puan) tarafından
Sen onun her dediğini yaptığın için ağzına baktığın için oluyor canım ne yaparsan bi fazlasını istiyorlar sonra sen kendini sorgulama ne yapıyorsam söylemiyorsun nasilsa yapmiyim de soylendigine değsin de geç ben öyle yapıyorum şimdi daha iyi
(570 puan) tarafından
Öyle oluyor evet destek olmak istiyorum o böyle davranıncs soğuyorum herşeyden
(11,127 puan) tarafından
Oyle oluyor canım evlenmeden anaları her işlerini görüyor ama bi görgü davranış ogretmiyorlar erkek ya tabi hayt hoyt dicek bizde suscaz
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Cok sorumluluk almis cok hizmet etmişsin her şeyin sınırı vardır.  
(570 puan) tarafından
Haklısn o kadar yorgunum ki
(1,950 puan) tarafından
Cek bi anda kendini bakalim ne oluyoe
0 oy
(849 puan) tarafından
Sıkıntı sende değil eşinde canım
(570 puan) tarafından
Tek suçum dizi izlemek oldu
0 oy
tarafından
İkinzde calisiyormsnz ceket tutmk faln saçma geldi bna
(570 puan) tarafından
Evet cnm ikimiz de çlşyrz yoruldum ya haklısn saçma olablr
0 oy
tarafından
Çok yüz vermişsin kendini bulunmaz Hint kumaşı saniyo 
0 oy
tarafından
Büyü derken cnm anlamadım orasini
tarafından
Ya.ne bilim herşeyi büyüden bilmek bana garip geliyo..gözünle gormedigim bisiye inanamam.ben pek..bazen evlerinde muska falan bulanlar oluyo hadi tamamda .. neye inanırsan o şekilde ilerler .sen büyünün yapildigiji inanıp kendini ona göre ayarliyosun herşeyde ters gidiyor bnce..eşinin simarikligini .sana vermediği değeri eşinden bilmek yerine belkide büyüden bilmek daha kolayına geliyo.
(570 puan) tarafından
Battanyemde domuz yağı gördm canm bilmem canm ya çık kötü günler geçiriyorum
tarafından
Eve kim grip çıkıyor cnm .kim sürmüş olabilir..biras silkenip.kendine gel..kocanin üstüne düşme.bu kadar bırak biras ne hali varsa.gorsun..pozitif.dusn pozitif olsun..
(570 puan) tarafından
Duayla filan rahatlarım benim tek sıkıntım davranışı
(570 puan) tarafından
Haklsn teşekkürler
0 oy
tarafından
Kız yüz verme valla şımarıyorlar 
(570 puan) tarafından
Valla haklsn galiba can alttan aldıkça tepeme çktı iyce sabah canım değil de cnm demişim diye laf etti
tarafından
Tövbe estafurullah kulp arıyor resmen
(570 puan) tarafından
Aynen öyle yemin ederim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 196 göst.
21 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 473 göst.
0 oy
7 cevap 246 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 115 göst.

377,757 soru

11,306,243 cevap

34,733 kullanıcı

...