0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

tuvalet iletisimi diye bir sey varmis .Yeni dogan bebeklerde bile yapilabiliyormuş.Bebegi tuvalete goturup cis ya da kakasini yapmasini bekliyorlarmis.Bir sure sonra bebek kakasi geldiginde ses cikararak tuvalete gitmek istedigini belli ediyormus .Erkenden de beze yavas yavas veda edilmis oluyormus .Yani bez yine baglaniyo ama bebek zaten kakasini belli ettigi icin bezler kuru kaliyormus vs vs 

Ama nedense benim aklima bu karikatur geldi  :D dhjsjsjsj :D

Yeni ogrendim bu arada .Simdi okudum :D ehhehe

Bunu duyan var mi ? Ya da eskiler yaparmis bilen var mi :D?? ☺️❤️

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Duydum bi influencer takip ediyordum o yapıyordu ama oğlu benim oğlumla yasit halen bezleniyor bende zaman zaman eğer oğlumun büyük tuvaletini yaptığını anlarsam götürüyorum tuvalete çok hoşuna gidiyor ama henüz söyleyecek ışık göremediğim için cabalamiyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ben tuvallete oturup oğlumun sıcmasıni bekliyordum yazın 39 derece sıcakta ağlamak istiyordum artık :)
0 oy
(7,405 puan) tarafından
Evet canim prema diye biri var o anlatıyor sen yuz ifadesinden haraketlerinden anlayip goturuyorsun yaparkende bi ses çıkariyorsun çissss eeee gibi ses cikarma zamani gelince oda ayni sesle seni uyariyor ama denemedim kucukken gorsem denerdim kızım her altini actigimda cis kaka yapardi yeni dogdugunda
0 oy
tarafından
Duydum ama bence kasları gelişmemiş bebek için uygun değil bide sürekli soy daha oturamayan bebeği öyle tut üşütür bence
0 oy
(28,368 puan) tarafından

Daha isim yok sjsjsjh:D

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 830 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 376 göst.
0 oy
9 cevap 282 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu