0 oy
279 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha önce sormuştum bebeğim dönmemişti 34 haftadayiz. arkadaşım dönmez artık deyip beni endişelendirmisti bugün kontrole gittim dönmüş lokma tatlım :) daha doğuma kadar çok döner eminim ama siz çok içimi rahatlattınız çok bilmiş peşin hükümlü kimseye kulak asamamak gerekiyormuş ilk bebeğim hele ki daha duyarlı olmalıyım bu konuda galiba teşekkürler kızlar :)

10 Cevaplar

0 oy
(358 puan) tarafından
37.haftaya kadar bebeklerin donme sansi cok yuksek 37.haftadan sonra aldigi sekli degistirmesi beklenmez bu arada gozunuz aydin 
tarafından
Teşekkür ederim canım sağ ol
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun ♥️
0 oy
(7,654 puan) tarafından
E biz dedik sana arkadasin bos konuşmuş tu
tarafından
Doğru demişsiniz aslında sezeryan da olsa farketmez sağlıklı olsun ama evham yapmaları beni sinir etti
(7,654 puan) tarafından
Hamile kadına negatif enerji veren kisiler ahh ahh
0 oy
tarafından
Donmeyince noluyoduki sezeryandanmi korktun baska bi sorunmu
tarafından
Yok dönmez kesin sezeryan dedi benim ilk gebelik kendisi sorinlar yaşamış bana onları anlatinca korktum yoksa sağlıklı doğsun da normal doğumdan daha çok korkuyorum aslında sadece insanlar çok boş konuşuyormuş onu gördüm
0 oy
(732 puan) tarafından
E çok şükür lokma tatlım ne güzel öyle kız :) ❤️
tarafından
:) aynen lokmişkomm
0 oy
tarafından
Son anda bile dönen bebisler var, bakma sen millete a.ptal a.ptal konuşuyorlar iste
tarafından
Öyleymiş kizz
0 oy
tarafından
Bosver canım herkes hersey söyler sen kulagıno tıka sağlıkla gelsn bebiş
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(119,483 puan) tarafından
hadi hayirkisi
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(913 puan) tarafından

Ben dogum yaptıgim zaman bi bayanda gelmisti 1 gun önce gelmis bebek tersmis sezeryan icn gun vermişler kadin sezeryan icn geldi muayne ettiler bebek dönmüş geri gonderdiler yani son ana kadarda oluyor demek:D

tarafından
Vay be :,D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 225 göst.
16 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (729 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 485 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 798 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

381,146 soru

11,410,391 cevap

34,949 kullanıcı

...