0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim bana karşı çok soğuk konuşmuyor hiç iletişim kuramiyoruz bende ona  soğuk davrasam daha kötü olur doye korkuyorum fikir verirmisiniz 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Niye soğuk aranızda bisey mi geçti.  Durduk yere soğuk davranıyorsa niye konuşup sormuyorsun . Sor bakalım derdi neymiş 
tarafından
Tartıştık bugünlerde baya kavgalarımız var
(800 puan) tarafından
Selamün aleyküm hemserım ee tabi soğuk olması normaldir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım valla doğumdan beri bizde öyleyiz saldım çayıra valla ellemkcem artık sende takma üstüne gitme eminim koşarak gelir sana biz üstlerine gittikçe gotleri kalkiyo sonra her şeyi yapabileceklerini saniyolar bırak biraz burnu sürtsün
tarafından
İşte bugün akşam üstü neden bana böyle davranıyorsun dedim  bana diyor ben senden hiç bişey istemiyorum sende benden isteme bende dedim üzülüyoruz neden böyle yapıyorsun dedim   seni istemiyorum dedi
tarafından
Tmm sende onu isteme bırak konuşma sen ne yapman gerekiyosa bı gün içinde neler yapıyorsun onlari yap bakma ona bişey sorarsa cevapla ama hani yüz verme sen onla konuşma ama terslemede
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Konuştunmu hiç canım derdi neki
tarafından
İstemiyormuş beni soğuk
(1,106 puan) tarafından
Ee sende onu isteme bakalım. Ne olacak sonu... Bebeğin varsa ona odaklan. Eşinin yemeği çamaşırı bulaşığı neyi varsa yap ama onunla mümkün olduğunca konuşma. Gö. Tü kalkmış seninkinin
tarafından
Çok üzülüyorum buduruma böyle yapınca birimi var diyorum deli oluyorum sonra afedersin yatakta bile yok sanıyor beni
(14,428 puan) tarafından
Bunu duya duya nasıl yanında yatıyosun kuzum resti çek bakalım ne b.ok yiyecek
0 oy
tarafından

Ee niye korkuyorsun adam zaten soğuk diyorsun sen üstüne düştükçe kendinde bisey var sanar bırak onu hiç görmemezlikten gel umurunda değilmiş gibi davran bu erkeklerinde nazi hiç çekilmiyor Haa ;)

tarafından
Yemin ederim artık bıktım bu nazindan böyle tap jca başka bı kadınmı var diyorum deli oluyorum botle
tarafından
Konuşmayı dene olmuyorsa sende onu takma
0 oy
tarafından
Evde bakara suresini aç devamlı dinle
tarafından
Arada açıyorum ama

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 806 göst.
12 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Meryem Zehram (9 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 389 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Senbanayeterdin (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 413 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,287,041 cevap

34,694 kullanıcı

...