0 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından

Doğum yapalı 3 ayı geçti ama vajinsm çok sızlıyor doktora gitme imkanım yok yaza kadar

Ne zaman geçer bı Fikri olan var mı 

İlişki sırasında geriliyor Muş gibi oluyor piskolejim de alt üst oldu evlendigim ilk gece gibi hissediyorum birde hâlâ adet görmedim kızlar :pouty:

9 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
3 ay uzun bir süre kendini kasıyorsan belki de psikolojik olabilir adet düzensizliği ben yaşamadım bilemicem
(1,108 puan) tarafından
Evet acaba diyorum içini dikerken vajinanın çok mu diktiler :(
(7,654 puan) tarafından
Kestikleri yeri dikiyorlar
(1,108 puan) tarafından
Kestikleriyer hariç içini de diktiler benim ya
(7,654 puan) tarafından
Icini ne gördün :)))sen sadece dıştan mi kesiyorlar saniyorsun/
(1,108 puan) tarafından
Evet :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecer bir süre sonra
(1,108 puan) tarafından
Umarım  :(
0 oy
(119,156 puan) tarafından
kayganlastirici kullanin
(119,156 puan) tarafından
olmaz kiz
(1,108 puan) tarafından
Tamam :()
(2,724 puan) tarafından
Olur neden olmasın hem doğal hem zararsız kullan sen
tarafından
Neden bebek yağina olur dediniz? Yanlis yonlendirme yapiyosunuz bebek yaği bebekler için yada cildinize surup nemlendirirsiniz ama vajinaya ve penise temas etmesi ne kadar doğru olur ? Kayganlastirici jel penis ve vajina yapisina göre üretilen bi ürün.. herseyi amacina uygun kullanmalisiniz bence. Ayrica post sahibi arkadas bende zorlanmistim kendimi cok kasiyodum afedersin orgazm olamiyordum doktora gittim bana da kayganlastirici jel önerdi
(2,724 puan) tarafından
Bizzat doktorlar öneriyor ki bende söylüyorum, az araştırın videolar izleyin "doktorlar öneriyor. Psikoloji yapmayın lütfen iyi geceler
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Normal doğum mu sezeryan mı merak ettim ben sezeryan oldum da bende korkuy orum
(1,108 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım
0 oy
(156 puan) tarafından
Pskolejik de oluyor sen kendini ne kadar rahat tutarsan o kadar rahat edersin tutmaz sen kasilirsan olmaz devmali böyle devam eder acıyı aklına getirme 
0 oy
tarafından
10 ay oldu yeni yeni geçiyor kuruluk da vardı bende bide bebek uyanacak kaygısı
(1,108 puan) tarafından
10 ay çok uzun bı süre :()
tarafından
Kayganlastirici kullanıyoruz o zaman biraz düzeliyor dediğin gibi ilk kez yapar gibi aciyodu
0 oy
(22 puan) tarafından
Bnde 2 seneye yakın acımıştı o dikiş yerii 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Tam 27 ay yaşadım bu durumu uzun süre dikiş olan yerin üzerine oturamıyordum doğum sırasında sinir zedelenmesi olmuş tedavi ile normal hayata döndüm sakın ihmal etme 1 yıl regl olmamam çok normal
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çok normal canım ilk zamanlar öyle oluyor doğumdan sonra geçiyor zamanla kayganlastirici kullanın çok faydasını göreceksin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 330 göst.
0 oy
12 cevap 165 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokceakbltt (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Yenihesap2024 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 201 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (607 puan) tarafından soruldu

378,401 soru

11,326,518 cevap

34,779 kullanıcı

...