0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından
Karbonat sirke denedim gitmedi gidee mi yoksa geç mi gider başka yöntem varsa söyler misiniz 

13 Cevaplar

0 oy
(699 puan) tarafından

Ben de bekleyim benim lavabom da tıkalı :) 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Tuz bulaşık tableti koy üstüne kaynar su dök 

Ha bide lavabo acici ilaçlar var onlardan da deneyebilirsin
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Mr.muscle lavoba açıcı anın da etki etiyor ben mutfak ve banyoya kullanıyorum ayda 1 kere bahadır hiç tıkanma yaşamadım
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Lavobo acici al dok kesin cozumm canm
0 oy
tarafından

Suanlik acilse yemek sepetini aciyosun ve lavabo acici alip dokuyosun canim baska caren yok :( benimki de cok tikaniyodu sabahin 5inde yemeksepetinden lavabo acici soylediğimi bilirim

0 oy
(1,518 puan) tarafından
Canım genelde o lavabonun içine birşeyler kaçıyor ne dokersen dil açılmıyor sis varsa çok örmeden boruyu delmeden o deliklerden içeri sok çevir çek açılıyor ben hep öyle açarım eğer o deliklerin ora tikandiysa ileri tarafsa assagidan çıkarıp temizliyorum ben 
0 oy
(741 puan) tarafından
Sök temizle en iyisi
0 oy
(485 puan) tarafından
Ben tıkandığında evde çöp şiş oluyor onu sokup aciyorum canım ama fazla ileri sokmuyorum yoks aplastik boru patlar
0 oy
tarafından
Deterjancida köstik diye bir madde var o anında acıyor ama çok dikkatli olmak lazım asiti çok fazla öğren öyle kullan bizim lavabo tıklandığında usta öyle yapmıştı 
0 oy
(5,151 puan) tarafından
En iyi çözüm açıcı 
0 oy
(701 puan) tarafından
Lavabonun altına geç boruyu yukarı aşağı hareket ettir gider tarafından çıkmayacak şekilde dikkatlice yapman lazım
0 oy
tarafından
Lavabo açıcı alıp açabilirsin yada çok az giderin içine tuz dök kaynar suyu da birden üstüne dök 
0 oy
(521 puan) tarafından
Canım benim lavabomda tıkanmıştı. Suyu geri kusuyordu resmen sinir olmuştum. Lavabo açıcı bile fayda etmiyordu. Özellikle site gibi bir yerde yaşıyorsan gider boruları aynı borudan gidiyormuş yani üst kattakilerin ceremesinide sen çekiyor olabilirsin. Biz en sonunda kapıcıya uzun ince tel söylemiştik, gelip açmıştı sağolsun. Ondan sonra açıldı hızlıca çekiyor valla.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 310 göst.
+1 oy
9 cevap 403 göst.
24 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zehra yasin art (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (254 puan) tarafından soruldu

374,579 soru

11,203,097 cevap

34,502 kullanıcı

...