0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Elektrikler gitti bir saat olacak nerdeyse ve doğalgaz kapandı ev buz tuttu çocuğu da kat kat giydirdim ama dönüyoruz ya dışarda fırtına kopuyor:(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bizde de çok kötü vallahi 1 metre yağdı ve hala da devam ediyor aman dikkat et çocuk üşümesin 
tarafından
Çocuk zaten karla oynamak istiyor hiç durmuyor  ya
tarafından
Kıyamam yaaa
-Reklam-
0 oy
(326 puan) tarafından
Kız hiç deme ortalık çok fena ya 
tarafından
Ayy vala cocukda ağlıyor karla oynamak istiyor pencerede ya şuan beni dövüyor resmen
(326 puan) tarafından
Kıyamam yavrum onun için farklı bişi şimdi ya Allahım dışarıdakilere yardım etsin çok zor
tarafından
Amin amin sabah eşim işe giderken gordun millet hep yürüyerek gidiyor aşırı soğuktu dedim Allah yardımcıları olsun ya
(326 puan) tarafından
Bizimki 2 saat beklemiş servisi sonra tipiden dolayı markete sığınmışlar 1 saatte öyle geçti, inatla alıp iş yeri topladı hepsini :))
tarafından
Toplarlar canım eşimde asker aradı görüntülü devriye cikamamislar arabalwri çalıştırmışlar bozulmasın diye
0 oy
tarafından
mutfaga su koy kaynat onun buhari bir tik kirar sogugu
tarafından
Deneyeyim ya dört daire var karşıdakilerin elektrik var iki dairenin bizimki yok komşuma sordum onunda yok karsidakilere sordum var saçma sapan bir sey
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bi yandan  doğalgazlı ev istiyorum ama bi yandan da sobaya şükrediyorum valla bu açıdan.  Sadece soba olan oda ısınıyor olsa sa  at odunla kömürü sıcacık oluyor.. Inşallah hasta olmaz yavrucak   
(3,695 puan) tarafından
Hava bozuk olunca evet öyle oluyor canım. Hepsinin bi güzelliği olduğu gibi bi zorluğu da var iste..
tarafından
Aynen kuzu evinin içine bile kar girmiş 11 aylıkta kızı varmış çok üzüldm
(3,695 puan) tarafından
Ayy Allah yardım etsin. Bizim de geçen sobanın borular dolmuş sobayı bi yaktım gece bi tüttü anlatamam nerdeyse yarim saat kapıyı açtım havalansın diye. Oda buz gibi oldu bu sefer de oğlumun yatağının üstünü örttüm battaniyelerle kat kat, 26 günlük daha.. kızıma da yorganin altında sarıldım sıkıca  üşümesin diye..
tarafından
Yaa kıyamam allah yardm etsin kuzum
(3,695 puan) tarafından
Amin canım amin. Cümlemize inşallah.
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım ya
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(119,343 puan) tarafından
ocakda su kaynat sicak su torbasi isitir
tarafından
Yapayım onu kızım uyudu ayaklarının altına koyayyım iyi dedin ya komşum arkadasim o çağırdı gelin diye karşı daire hemen onların var bizim yandakiyke bizimki yok çok saçma oraya gittik bebeği küçük kucagindaydi bebek kızımda yanına gittik ben tutana kadar telefonu verecekti çocuğun yüzüne çarptı daha 50 günlük falan Allah'tan sert çarpmadı aglamadi da çocuk arkadaş diyor bir şey olmaz ama eve geldik vala kızım 18 aylık bilmez severken gözünü falan parmak sokar çok korktum
0 oy
(971 puan) tarafından
Aynen cok kotu yağıyor kuzum Allah yardımcın olsun bizim dogalgaz yetersiz kalıyor sobayı da yakiyoruz küçük çocuk var diye
tarafından
Elektrik olsa elektrik sobayı da yakardim buz gibi oluyor ev ya

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 659 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 500 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 4,642 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Gkchtc (347 puan) tarafından soruldu