0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 gündür oğlum üzerimden indi rahat bı nefes aldım. Ne kadar kalsa kâr diye bakıyorum. O da hemen sıkılıp köyüne dönmeye bakiyo. Apartmanlarda bunalıyomuş

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gideni tutmamak lazım :) 
tarafından
Yok canım valla bebekle eve temizliğe yemeğe bulaşığa yetisemedikce çok stres sinir okuyorum. Ben hazırlıyorum temizliyorum onlar oynaşıyo o kadar rahatladım ki. Banyoya bile rahat girmeyi özlemişim inan
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
allahım tam tersi apartamnı seven köyden kaçan bir kaynana darısı başıma 
tarafından
İnşallah :)
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Sen işine yaradığı için seviniyorsun kız belli :D
tarafından
Valla canım bana zararı yok faydası çok. Bebekle hiç biseye yetisemiyordum çok sinir stres yapiyodum kendime. Şimdi düzene girdik kalsın biraz hemen gitmesin
(8,563 puan) tarafından
Dogrudur cnm bende severim kaynnamı. Anlayışlıdr
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ben ben ben hafta sonu gelecek inşallah benim kaynanama canımın içi ;) 
tarafından
Sevindim canım hep Kaynanalar gelinler böyle anlassa adamlar arada kalmasa ne güzel
(12,486 puan) tarafından
Keşke canım keşke
0 oy
(848 puan) tarafından
benimki gelse bende sevinirdim ama gelmiyor belki 2 yıl oldu gelip kalmayalı oğlumla ilgilnemeyeli. ki zaten oğlum 19 aylık şu zamana kadar gelip evimde görmediler . Geçen bu sebeple tartıştık bağları kopardık canları cehenneme. ama seninki iyiymiş ne mutlu
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Sevinmeye firsat verseler herkes sevinir bence
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla ben seviniyorum hatta Şubat'ta geleceklerdi iptal oldu çok üzüldüm cidden.
0 oy
tarafından
Ay ne güzel ya keşke bütün kaynanalar seninki gibi olsa.  Allah muhabbetinizi daim etsin . 
0 oy
(581 puan) tarafından
Bende seviyorum ya kayınvalidemi annemden farkı yok 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benim komşum dört göz bakiyo kaynanası gelsin çok iyi araları Allah bozmasın.  Zaten cok ciddi bisey olmadıkça biseyler uzatilmamali bence hani 
0 oy
(588 puan) tarafından
Ben ben. Annemin sohbetine bayılıyorum. Tabi kızımla da ilgilenir falan ama sadece gelip otursa bile yeter. İyi ki var ❤️ 
0 oy
(427 puan) tarafından
Malesef nooo gelmesin :) 
0 oy
tarafından
Bende seviniyorm valla gelince. Hem ev hem çocuk baya rahatlatıyor beni. Aramızda iyi 
0 oy
tarafından
O beni sevmez ama ben yinede sürekli eve davet ederim geldiğinde elimden geleni yaparım herşeyi hazırlarım. Gelince bende seviniyorum 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
o zaman siz koye gidin
tarafından
Bu soğuklarda bebeyle çok zor köy. Yazın baya uzun kalırız zaten

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 264 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 498 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde A♡GÖNÜL♡S (3,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 487 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
18 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlemsoyleyen (29 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...