+1 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bebeğimin bagirsaginda tıkanıklık var doğar doğmaz ameliyat dedi doktor bu durumu yaşayan varmı sonradan genetik rahatsızlığı çıkan varmı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim değil bir akrabamizin oldu hemen iyileşti şükür
tarafından
Ne ameliyatı peki
tarafından
Canım aslimda ikitane oldu biri kalp ameliyatı oldu öteki bagirsak
tarafından
Peki son sorum var genetik bir rahatsızlık geçirdi mi acaba geçmiş olsun bu arada
tarafından
Yok bebem ikiside geçirmedi . Birinin hamileyken olacağı belliydi hemen kalp ameliyatı oldu
Öteki kilo alamadi bir gün tıkanmış hastaneye götürülerek bağırsağı tikali o sekil oldu
tarafından
Tm canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ultrason da yanılabiliyorlar canım bazen yok yaşamaz ölür filan dedikleri bebekler bide doğumda maşallah sapasağlam doğuyorlar yine de çok geçmiş olsun şimdiden Allah'ım yradımcınız olsun 
tarafından
Amin inşallah yanılıyor dur
0 oy
(718 puan) tarafından
Benmki dogar dogmaz olmustu 25 gunluktu birde 7 aylik olmusti korkma
tarafından
Ne ameliyatı canım geçmiş olsun olsun birde sonradan genetik Bir rahatsızlığı oldu mu
(718 puan) tarafından
Pipisi tikaliydi idrar yapamiyordu o yuzden oldu sagol cnm genetik hastaliktan kasit ne acaba ne gibi hastaliklar genetik?
tarafından
Bnim bebeğime bağırsak kanseri tıkanıklığı var ameliyattan sonra genetik bir rahatsızlık rahatsızlık çıkabilir dedi doktor
(718 puan) tarafından
Amrliyattann korkma ben sezeryabliydim bir hafta kaldik insallah cikmaz bi ihtimal o
tarafından
İnşallah canım ya çok korkuyorum bn
0 oy
(68 puan) tarafından
Benim eltim oldu bağırsağın da bı problem vardı tam hatırlamıyorum doğar doğmaz ameliyata alındı, bağırsağın sorunlu olan yeri kesip birleştirdiler. Bide prematureydi 34 haftalikdi 80 gün falan kuvozde kaldı eve geldi şuan maşallahı var yerinde durmuyo
tarafından
Sezeryan mi doğurdu acaba
(68 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
tarafından
Akraba evliligi mj canım 
tarafından
Akraba ama birinci derece değil yani doktorum sorun değil demişti
tarafından
Bende teyzemin oğluyla evliyim genetik diyince sormak istedim canım genelde akraba evliliklerinde böyle sıkıntılar oluyor diyorlar.ama kimin ne nasibi varsa ondan fazlasını yaşayamıyor. Akraba evliliği şu bu boş Bende ikinciye hamileyim.Rabbim ikimizinde kucağına sağ salim.almayi nasip etsin amin
tarafından
Amin inşallah canım Rabbım acılarını göstermesin
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Saol canım
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Gecmis olsun rabbim şafi ismiype şifa versin bebegini sana bagislasin insallah canim
tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
0 oy
6 cevap 132 göst.
20 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,073 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 394 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...