0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Havalar sıcak mi soğuk mu bilmiyorum ama.bn 7/24 Üşüyorum 3 gündür  artık yazliklari kaldirayim diyorum siz ne zaman kaldircaksiniz  doğumuma da az kaldı  bütün işlerim bitti gardırobunda duzenleyim diyorum 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim hem yazliklar hem kisliklar dolapta :) bitek yorganlari bazadan cikarmam gerek onu da bikac hafta sonra cikartirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çoktan çıkardım üşüyoruz artık 
0 oy
(174 puan) tarafından
Ben cıkardım canım kaldırdımda kendimikilerini eşimin yazlıkları hic kalkmaz kışlıkları cıkar sadece kışında kısa kollu gömlk giyer kendileri
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Herşey dışarda zaten cnm dolapta bazada ihtiyaç oldukça kullanacağız yavaş yavaş 
0 oy
(548 puan) tarafından
Ben esimee çıkardım kışlık beni ateş basıyor yazliklar duruyo daha kışlık ta az bı şey çıkacak malûm göbek buyuyo giysilerin çoğu olmuyo
0 oy
(274 puan) tarafından

Ben peluş battaniyeyi dün gece cikardim normaldede temmuz ayinda hirka corap giyen biriyim bu yuzden 2 gundur kislik giyiyorum :D 

0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum 3 gündür soğudu. Ama öğlen sıcak oluyor kararsız kaldım yinede çıkarıcam galiba :) 
(4,759 puan) tarafından
Kız aşk değil de hayatın zorlukları yükü çoğalıyor insanın omuzunda kuzum
(1,517 puan) tarafından
Hepsi vallahi bence ayy hele sorumluluklar :D :D en güzel yanı bebis inan ki huzur hayat mutluluk güzel yanı sadece bebis
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim çok şükür o konuda Rabbim bağışlasın dertlerini göstermesin inşallah aminnnnn
(1,517 puan) tarafından
Ayyy aminn inşallah inşallah
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım benim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Çocuklarınkini gece kaldirdim hatta buyuk kıza alışveriş yaptim biraz uzun kollu badiler aldım filan gündüz sıcak ama gece üşür kolları 
0 oy
tarafından
Çocukların çıkardım yarın da onlara alışveriş yapıcam bizimkileri hafta sonu çıkarırım belki 
0 oy
tarafından
Ben kaldırıyorum yavas yavas :))) 
0 oy
tarafından
Dun oglumun kileri bugun kendiminkileri yarin esiminkileri kaldiracam canm
0 oy
(67 puan) tarafından
Pazar günü kaldırıyorum canım evide seriyorum
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ben paşamın kisliklarini çıkardım ince uzun kollu hatta sabahları yelek giydiriyorum kendimiz hala yazlık sabahları yelek karışık yani :D

0 oy
(1,639 puan) tarafından
Ben kışlıkları çıkarttım ama hala yazlıkları giyiyorum henüz kaldırmadım yani 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla yarısını kaldırdım bugün ince bataklıkları cikarttim 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Kaldırdım bile canim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 228 göst.