0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından

Son iki gündür öksürükten içim dışıma çıktı. Kızımfa öyle. Eşimden bulaştı ama biz daha agır geçiriyoruz . Aile hekimine gttik kızım hiç düzelmedi. Bugun özel bi hastane var daha önce gttiğim oraya gttik doktor antibiyotik le bitkisel bi öksürük kesicişurup verdi. Geçmezse getir dedi. Yavrum daha iki yaşında gece hiç uyuyamadı ikimizde tıkandık. Bugun korona testide verdim. Doktor koronanın dışındada grip salgını var son 15 gündür arttı dedi.

Hava buz gibi. İşiniz acil değilse kalabalığa girmeyin.misafirliğe gitmeyin ben gtmedim ama eşim kalabalıkta çalışıyor öyle bulaştığını düşünüyoruz. Şu an bitik durumdayız Allah yardımcımız olsun. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde bizde kaynanamlar yıkılıyor 
(5,378 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Biz de okuldan eve evden okula..eşim çalışıyor tek..15 tatilde de tuvalet  alıştırcam kızıma o yüzden çıkmam zaten 
tarafından
Benim de öyle cnm çıkartıyor ama lazımlığa oturmuyor korkuyor
(5,378 puan) tarafından
Alışır benimkide korkuyodu aslında şimdi istiyor ama dediğim gibi üstünü giymek istemiyor o yuzden yaza doğru bıraktırcam bezi.
tarafından
15 tatilde alışmazsa yaza kalacak okullu kızım var gidip geliyoruz günde 2 kere çıkıyoruz dışarı unutup altına yapabilir diye erteliyorum
(5,378 puan) tarafından
Sende haklısın iki çocukla zor tabi inşallah alışır lazımlık ortalıkta dursun bide tuvaletle ilgili çocuk şarkıları var onlarıda dinletebilirsin. Benimkide çok korkardı şimdi klozete oturuyor sifonu çekip baybay yapıyor bazen lazımlığa yapıyor klozete kendi döküyor yatmadan önce böyle yaparak alıştı hala istiyorda arada yaptırıyorum. Gerçi zaten bi çocuğun daha varmış benden daha tecrübelisin sen
tarafından
Aynen cnm tecrübem var okul işi olmasa ekimden önce başlardım ama okula başladık 1.sınıf o yüzden erteledim.
Büyük kızımı da lazımlıka alıştırma külotlarıyla alıştırdım 1 haftada alıştı ama 3 yaşına yakındı o da eşim ameliyat olmuştu ertelenmiştiö
0 oy
tarafından
Ben şuan öyleyim vücudum titriyor buz gibi oldum ısınamıyorum çok halsizim gerçekten eşimde akşam gelir ama kar var hastaneye falan zor giderim ya çok kötüyüm hapşırma yok öksürük çok az ama halsizlik var gözlerim ağrıyor daha bir kac saattir başladı ya bu halim:(
(5,378 puan) tarafından
Sıcak su torbası doldur yoksa kola şişeside olur vucudunu sıcak tut özellikle bogazını sıcak süt ıhlamur nane limon iç. Benimde öyle başladı sonra ilerledi
tarafından
Vala sıcak su torbasını karnıma koymuşum zaten dikişlerim ağrıyor üşüttüm nane limon anca kurtarır beni ya yemek yapacam bir yapabilsem yemekten sonra içecem
tarafından
Baktım canım ateşim yok da yeni başladı bu halim zaten yairna mahvolacam of ya cocukts durmuyor o da hastalandı elektrik gitti bugün iki üç saatten fazla yoktu ev buz gibi oldu o da mahvetti bizi
(5,378 puan) tarafından
Dikiş mi yeni mi doğum yaptın Allah yardımcın olsun bi çorba bile olsa yap olmadı ekmek arası bişeyler meyve filan çok zor biliyorum benimkşde hep memede dururdu lohusalığım zor geçti
tarafından
Yok yok canım yeni değil ama sezeryan olduğum için soğuk alınca ağrıyor çok şükür o en zor gunelri çok oldu atlatalı ama sızlıyor işte usutunce hemen ağrır
0 oy
(119,843 puan) tarafından
gecmis olsun bide bit salgini var
(3,681 puan) tarafından
Bit kız kafada
(852 puan) tarafından
Salgın dedi ama
(3,681 puan) tarafından
Herkes bitleniyor anlamında salgın yani canim bit de bulaşıcı ya
(5,378 puan) tarafından
Çok sagolun biti duymadım
(852 puan) tarafından
Heee analdim canm ay amab yaaa hapis hayatı yaşıyoruz evde hastalık yüzünden
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bizde haftalardır hastayız tükendim bıktım
(5,378 puan) tarafından
Çok geçmil olsun çok zor havada çok soğudu artık bol bol sebze meyve tüketin tavuk suyu et suyuna çorba turşu suyu için nane limon ıhlamur adaçayı için.eminim yapıyırsundur ben yinede söyleyim bide sıcak su torbasıyla vucudunuzu sıcak tutun
0 oy
(4,284 puan) tarafından
bugün bendede başladı ya halsizlik baş ağrısı üşüme kafami kaldıramıyorum daha yeni atlatmıştım halbuki bide oruçluyum çok kötü oldum çocuklarla hastalık çok zor valla allah yardımcımız olsun :((
(5,378 puan) tarafından
Nane limon ıhlamur için orucu açınca sıcak su torbası doldyrun ilerleyince daha kötü
(4,284 puan) tarafından
Öyle yaparım belki birazdaha kendime gelirim o zaman
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Buhar makinesj varsa yapin.cok gecmis olsn
(5,378 puan) tarafından
Onuda yapıyorum çok sagolun
0 oy
tarafından
Bizde aynı anlattığın gibi olduk kızım 11/aylık grip dediler sonuç pozitif çıktım çok şükür elhamdülillah geçti ama nasıl bana sadece parol iyi geldi dene derim canım gecmş olsunnn
(5,378 puan) tarafından
Parol bide öksürük şurubu verdi ama öksürüğüm kesilmedi. Eşim bile hala öksürüyor bir hafta geçti o da hasta hala çok sagolun
tarafından
Yok bizde 15gun oldu oksuruyoz test geç verdik bide biz
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(5,378 puan) tarafından
Amin canım çok sagol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 243 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy