0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar allah askina bana diyin ki irem sen haksizssin o zaman bu kadini dovme fikri aklimdan gidecek.

Ben suan oturduğum binaya taşinali 7-8 ay falan oluyo buyuk ihtimalle tasindigim gun karsi capraz komsum geldi cay falan getirmis aramiz iyi o gunden belli 

Ama bu hanim abla surekli benden bisler istiyo gecen saat gecenin 3unde kapima geldi. Esim uzun yoldan yeni gelmisti açamadim kapiyi delikten baktim ama açmadim cunku hiccc musait bi zamnda gelmemisti kizlar anladiniz siz. Neyse kapiyi caldi caldi gitti sonra wpden mesaj atti irem neden kapiyi acmiyorsun ayip ediyosun diye cevap vermedim sabah aradim abla evde degildim kusura bakma dedim. 

Benden 1 ay once falan ayakkabi almisti (asla aldigi seyi ben istemeden getirmiyo) vermedi bende ayip olmasin diye istemedim tüm kısı benim botlarimla gecirdi:D neyse işte bugun markete giderken kapinin onunde ayakkabilarimi gordum kapisini caldim acan olmadi bende aldim ayakkabimi. Biraz once esim aradi esimi aramis kadin demis irem niye boyle yapti ona cok kirildim sanki ayakkabisini yedik. (Kendisi kapici o yuzden binadaki herkesin numarasi var) dedim ne alaka seni ariyo kapattim kadini aradim bana diyo ki ben seni arkadas bildim soyle boyle. Dedim abla herseyi bi kenara attim esimi hangi cesaretle ariyosun beni neden aramadin bana gelmis diyo ki seninle kustumde ondan esini aradim. Dedim sakın bidaha oyle bise yapma hatta mumkunse benimle tüm iletisimini kes diyip kapattim. 

Allah askina simdi ben haksizmiyim kocamı aramak ne demek ya ? Kadin surekli benden tuz seker vs vs bisler istiyo ha istesin helali hos olsun ama alisti benim iyi niyetime artik suistimal ediyo bu niyetimi 

41 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Gecenin 3 ünde kapını çalmasına bisey demiyorsun da esini aramasına mi diyorsun hshshshsh hepiniz garipsiniz  . Gecenin 3 ünde kapım çalınsa eşim le problem yaşarız. Bana göre de anormal sizlere göre normal mi 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,047 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humanin annesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 686 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 325 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy