0 oy
749 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar allah askina bana diyin ki irem sen haksizssin o zaman bu kadini dovme fikri aklimdan gidecek.

Ben suan oturduğum binaya taşinali 7-8 ay falan oluyo buyuk ihtimalle tasindigim gun karsi capraz komsum geldi cay falan getirmis aramiz iyi o gunden belli 

Ama bu hanim abla surekli benden bisler istiyo gecen saat gecenin 3unde kapima geldi. Esim uzun yoldan yeni gelmisti açamadim kapiyi delikten baktim ama açmadim cunku hiccc musait bi zamnda gelmemisti kizlar anladiniz siz. Neyse kapiyi caldi caldi gitti sonra wpden mesaj atti irem neden kapiyi acmiyorsun ayip ediyosun diye cevap vermedim sabah aradim abla evde degildim kusura bakma dedim. 

Benden 1 ay once falan ayakkabi almisti (asla aldigi seyi ben istemeden getirmiyo) vermedi bende ayip olmasin diye istemedim tüm kısı benim botlarimla gecirdi:D neyse işte bugun markete giderken kapinin onunde ayakkabilarimi gordum kapisini caldim acan olmadi bende aldim ayakkabimi. Biraz once esim aradi esimi aramis kadin demis irem niye boyle yapti ona cok kirildim sanki ayakkabisini yedik. (Kendisi kapici o yuzden binadaki herkesin numarasi var) dedim ne alaka seni ariyo kapattim kadini aradim bana diyo ki ben seni arkadas bildim soyle boyle. Dedim abla herseyi bi kenara attim esimi hangi cesaretle ariyosun beni neden aramadin bana gelmis diyo ki seninle kustumde ondan esini aradim. Dedim sakın bidaha oyle bise yapma hatta mumkunse benimle tüm iletisimini kes diyip kapattim. 

Allah askina simdi ben haksizmiyim kocamı aramak ne demek ya ? Kadin surekli benden tuz seker vs vs bisler istiyo ha istesin helali hos olsun ama alisti benim iyi niyetime artik suistimal ediyo bu niyetimi 

41 Cevaplar

+1 oy
(1,297 puan) tarafından
Dengesiz demek ki samimiyet kırılmayacak biri. Hayır insan ayakkabısını verir mi ne alaka niye verdin ki istenecek şey var istenmeyecek şey var. Asla müsade etme. Gece üçte ne dicekmis merak ettim valla. Ne diye evde değilim diyorsun ki direk de eşim işten geldi. Uyku hali gecelikli dolandım ayrıca o saatlerde kapı acmiyoruz . 
(2,165 puan) tarafından
+++.....
tarafından
Ya istedi cok guzelmis işe giderken giyebilirmiyim dedi olur abla dedim verdim ama o ayakkabi bana bi turlu gelemedi iste
(2,165 puan) tarafından
Bence suç birazda sende fazla yüz vermişsin yiyecek içecek verilir de ayakkabı verilmez
tarafından
Yok yok bende zaten basta yuz verdim
(1,297 puan) tarafından
Hyr şimdi o ayakkabıyı sen nasıl giycen. Kokar bilmem ne aylarca giydi diyorsun birde
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sen  ne safsın annem be düşman başına öyle komşu anamm yok ben kimseyle komşuculuk oynayamam karsiyim emanet esya alıp vermeye dee aman aman uzak dur
(7,654 puan) tarafından
Iyi kaşırım ben
tarafından
Bende citi piti dururum ama elim ağirdir :D
(117 puan) tarafından
Anlattığıniz kişi benim komşuyla aynı beni de delirtio benimde eşimi aramıştı böyle bir nedenden dolayı gerçekten ruh hastası dolu
tarafından
Sen naptin peki
(117 puan) tarafından
Tartıştık telefonda bidaha da muhattap olmadım eşimi arayıp kapıya olur olmadık vakitte geldiği için sinir olmuştum bide normal calmazdj kapıyı kircak gibi caliodu hamileyim tekim korkuyordum onun yüzünden bı kez kapı açıktı arkamızdan pat girdi terbiyesiz eşimle şok olduk ters cevaplar vermiştim ama arsız devam etti sonra telefonda sert konuşup engelledim
0 oy
tarafından
Ödünç ayakkabı istenir mi ? Arsızlikta nirvana. Kavga etme ama kesinlikle muhatap olma. Ergen mi ne .
tarafından
Askim ergen biri olcaksa o benim ben 19 yasindayim kadin 35 yasinda :D
0 oy
(1,667 puan) tarafından
pes doğrusu gece kapini kalmasindan sonra irtibati keserdim herhalde eşimdende engellerdeim kendime de sadece mesaj atmasini söylerdim kapiciymjs madem .ama cidden agzim acik okudum resmen boyle insanlar var mi cidden 
tarafından
Yanii varmis demekki dengesiz kari
0 oy
(663 puan) tarafından
Dengesiz işte uzak dur bu bahaneyle arsıza bak hele yüz verme sen öylelerden herşey beklenir
tarafından
Aman yok yok uzak olsun benden
0 oy
(119,346 puan) tarafından
ben olsam bumara vermem kapici olsun tek yoneticiye verilir numara apartman hayatinda ida mecburi oldu icin haa senin numaran varken esininki niye var ustelik kadjni dovme hata sende yuzverirsen ayıya demisler
tarafından
Hata bende ama ben bunu gec farkina vardim işte
(119,346 puan) tarafından
fazla yuz vermissinmi gece yarisi kapuya dayanabiliyo
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Gecenin 3unde ne gelmesi be.saat gece 3 oldugu acmamis olabilirmiyim deseydin keske.
tarafından
O an aklima gelmedi ki ya
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Fazla samimiyet iyi deildir pislik çıkar çıkmışta zaten mesafeni koru 
tarafından
Aman benden uzak olsun
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız ayağındaki ayakkabını niye veriyonn ayyy tövbeler daha neler göreceğiz millet bulmuş yolunu iyi yapmışsın
tarafından
Ya istedi cok guzelmis işe giderken giyebilirmiyim dedi olur abla dedim verdim ama o ayakkabi bana bi turlu gelemedi iste
(15,823 puan) tarafından
Ayyyy vermem benn 34 yaşındayım bı kez bacima elbise verdimm ne veririmm nede alirimm kimseden biseyy senin komşu arsız yüzsüz biseymisss
0 oy
tarafından
Ben okurken darlandım. Valla kes muhabetti 
tarafından
Kestim bile uzak olsun benden s.alak kari
0 oy
tarafından
Hahahaa Allah iyiliğini versin kız nasıl güldüm o ne biçim komşu öyle aman uzak dur 
tarafından
Aman abla dusman basina kiz :D
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Haklısın bence ya bn olsam bende aynı tepkiyi verirdim diye düşünüyorum

tarafından
Hata bende iyilikten maraz doğar derler ya ha işte ben o deyimin ete butunmus haliyim
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Gece 3 te ne istemek için gelmiş o saatte acil ne lazımmış
tarafından
Kedisinin mamasi bitmis bende sokak kedilerini besliyorum evimde mama var onu istemeye gelmis
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Hani bizde yardımlaşırız komşularımla o değilde,bende alt komşumla kavga edecem az kaldı, kapıyı kapatsak aha kapı sesi geldi, çocuk az bişey ses çıkarsa koşsa hemen mesaj atar, cenazemiz varken bune ses diye mesaj atar, ben napayım misafire sus diyemem ağlama diyemem onunla kavga edicem son bir dem bekliyom
tarafından
Dur bakalim kim kimden ne koparirsa bacim :D
(1,777 puan) tarafından
Valla iyiyim hoşum ama sinirlensem çok beter olurum hahah :D yani o kadar ses yaptığımızı düşünmüyorum o hep öyle
tarafından
Benim ustumde ki komsumda oyle bana o gun diyo ki cocugun cok agliyo sesi bize geliyo dedim napabilirim agzini mi bagliyim 9 aylik bebek o dedim kapiyi suratina kapattim.
0 oy
tarafından
Kız İrem çoktan bitmesi gereken ilişkiyi şimdi bitirmişsin . Ayakkabıyı da isteyecektin . O ne öyle . Hayatta vermem kimseye bir kere verdim ben de bin pişman oldum . 
tarafından
Bende omrumde bi kere verdim birdha nah veririm :D
tarafından
Hahahaha valla verme
0 oy
tarafından
Ben olsam o botu almazdim daha ayakkabı ödünç verilir mi ben hiç kimsenin ne giyerim ne veririm bu hastalıkta hele 
tarafından
Ben de kimseden bise almam istemem de ama bu kariya inandim ya ne biliym
0 oy
tarafından
Lütfen ayakkabı verme kimseye verirsen de tekrar alma mantar egzema vs bı rahatsızlık olsa sana bulaşabilir aklında bulunsun
tarafından
Dogru diyosun aslinda yikiyim de oyle giyiyim
0 oy
tarafından
Yanls anlma ama kapıcı ile niye bu kadar samimsn ayakbi vermk nedir ya hadi aldi gidecegi yere gidip getrsn 
tarafından
Yani kapiciyla samimi olunmaz mi diyosun ? Bence bunun kapicilikla alakasi yok tamamen karakter meselesi
tarafından
Kapıcı ile de olunmz komşu ilede olunmz sınıf farkı var bn şahsen olmam
0 oy
(448 puan) tarafından
Ben olsam şimdiye kadar haddini bildirmiştir bırak kapıya gelmeyi birdaha adımı anmazdi
tarafından
Bakalim bidaha gelirse o zaman gorur
0 oy
tarafından
Gece 3 TE esi kalp krznden ölmüyor da kimsenn kapisna gidilmz
tarafından
Kedisinin mamasi bitmis bende sokak kedilerini besliyorum evimde mama var onu istemeye gelmis
tarafından
Problem li herhlde

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,039 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humanin annesi (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 672 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 324 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu