0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar doğumdan önce vardı bizde genetik zaten dedemde varmış rahmetli dayilarimda annemde felan baya ilerlemiş ama şuan bendede avr sürekli morariyor bacağım ince ince damarlar mor mor çıkmış birde bacağımın arkasında kalınlaşmış mor damar var bende bugün fark ettim bu seferde bacağımın üstü sanki bir yere vurmuş gibi morarmış aciyor ilerlemeden bir tedavisi varmı Ağrı'da yapıyor kimi zaman

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlangıç aşamasında olanlar lazerle tedavi edilebiliyor diye biliyorum. Varis çorapları falan var bir de işe yarar mı bilmem de.
tarafından
Yok canım yaramiyor sonuç alan yok ya
-Reklam-
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Annemde yıllardr var ne çorap ne ameliyt ne böcek nede kanı ameliyatsız alma hiçbiri işe yaramadı tekrarladı
tarafından
Evet öyle doktor öyle diyor ama naisl tedavi oluncak acaaba çok kötü ya :(
(3,389 puan) tarafından
Annem herşeyi denedği için umudu yok artık inş kesin bi çözm bulunur.
tarafından
İnsAllah canım belki yurt dışında vardır tedavisi
(3,389 puan) tarafından
Bilmiomki canım onu hiç düşünmedik
tarafından
Valla o geldi aklıma canım benim şuan
0 oy
(125 puan) tarafından
Bizde de ırsi 3 kız kardeş arasında bir tek bende bu kadar çok kasıktan aşağıya ayak bileklerine kadar kolu kılcal var baya belirgin gebelik ve sonrasından hala devam ediyor çok ağıyor birde bacaklarım bir yere vurmuş gibi sürekli morarıyor köpük tedavisi yaptırıyordum başakşehir çam sakura da ama usg doktoru kız bana bende de var köpük tedavisi kesin sonuç değil yine çıkıyor her yıl yaptırırım diyorsan yaptır dedi vazgeçtim bende yaptıramıyorum ama böyle de çok rahatsız edici
tarafından
Evet ağrısı çok kötü birde zayıflamak gerekiyor galiba
(125 puan) tarafından
Yok kız kiloyla alakası yok ben 45 kiloydum bekarken yine vardı yine vardı evlendim 55 kiloyum yine var boyunda 1.63

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 20 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Elifsununannesi (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde -Minik mucizem- (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...