0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde (304 puan) tarafından
N olur cevap verin göğsüme bastisinca ele bişey geliyor bastırınca kayıyor çok korkuyorum

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her kitle kötü huylu değil dir doktora görünün mutlaka gogsunuzde şekil bozukluğu varmı 
(304 puan) tarafından
Hayır yok çok bastırınca ele geliyor
tarafından
Doktora görünün yinede en iyi cevabi o verir
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Doktora gözükün bir an önce 
0 oy
(770 puan) tarafından
Bende süt sagmaya başladığımda oldu bı doktora görünmek lazım daha yeni olduğu için gidemedim
(304 puan) tarafından
Emziriyorum ben hiç dogru düzgün de emmedi
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sakin ol öncelikle Mamografiye girmen gerekir 
0 oy
(119,499 puan) tarafından
emziriyomusunuz     
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Emziriyosan çocuk sütü boşaltamamis olabilir
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim de var tatlım merak etme süt birikmiştir falan.... Bende bir sürü var... Önemli olan  ucundan sıvı gelmemesi ve kitlelerin büyümemesi dikkat et yine de
(304 puan) tarafından
Ya gerçekten mi biyle bastırıyorum sağa sola oynuyor tam yuvarlak da değil o kadar korkuyorum ki büyümüyor çok şükür doktora gitmeye çok korkuyorum
(2,011 puan) tarafından
kız korkma benim ki de kayıyor kendi yapısı öyle dedi nohut kadar an hepimiz bir dev sen git yine
(304 puan) tarafından
Tekgoguste 2 tane biri büyük ele geliyor diğeri çok bastırınca ele geliyor kucuk
0 oy
(1,007 puan) tarafından
1.5 senedir kontrole gidiyorum canım sağ göğsümde fındık büyüklüğünde kayıyor ama agrımda oluyor. Kötü huylu değil yinede kontrol ediliyor 6 ayda bir.
0 oy
tarafından
Emziriyor musun 
0 oy
(348 puan) tarafından
Doktor teşhis koysun canım herkesin göğüs yapısı farklı belkide sana öyle gelmiştir
0 oy
(166 puan) tarafından
Bende de var canim hatta sag gogsumde iki tane var. Fibroadenom dediler. Yani iyi huylu. 6 ayda bir kontrole gitmem gerekiyor, doktor eger cok buyurse cok agrin olursa o zaman ameliyat olursun simdi gerek yok demisti. Olursan sut kanallarin kapanir demisti, bekardim o zaman cocugumun rizkiyla oynamam dedim olmadim :D
(304 puan) tarafından
Sizinki nasıldı benim böyle tam yuvarlak degil çok bastırınca sağa sola oynuyor
(166 puan) tarafından
Yuvarlak gibi benimkiler, dokununca kayiyolar, ultrasonda bakiliyo capina ve duzgun kenarli mi ona bakiyolar. Bana kansere cevirme olasiligi 0 demisti doktor. Siz de bir gidin doktora allah korusun belki mudahale edilmesi gereken bir seydir. Genel cerrahiye gitmeniz gerek
(304 puan) tarafından
Bende tek göğüs te 2 tane biri basınca ele geliyor diğeri çok bastırınca geliyor sağa sola kayiyor
(166 puan) tarafından
Benim de sag goguste biri alt tarafta biri ust tarafta. Alttaki usttekine gore daha cok kayiyo daha belli. Sanirim seninki de benimkinden ama yine de genel cerrahiye git. Zaten 6 ayda bir kontrole gitmen gerekecek ihmal etmemelisin canim
0 oy
(178 puan) tarafından
Korkma canim bende oldukca fazla sayida var kimi ust uste kimi alt alta birsuru kist kitle sen yinede bi cerraha git ama kayiyorsa korkma kotu huylu kitle sabittir demisti bana doktor 6 ayda kontrol oluyorum sende ihmal etme 
(304 puan) tarafından
2 gündür çocuklara bakıp bakıp ağlıyorum basınca kayıyor sağa sola fındık kadar var sabit değil çok şükür
(178 puan) tarafından
Cok zor bi durum bilirim   her yeni kitleyi farkettigimde tum vucudum titrer hemen randevu alip giderim ultrason cekilir rahatlarim allah korktugumuza ugratmasin insaallah...ama dedigim gibi teshis koyamam ben ama bana doktor kotu hastalik sabit olur bi yere tutunur demisti oynuyor diyorsun o yuzden korkma diyorum ama ihmal etme ki piskolojin rahatlasin her kadinda olan birseymis bunlar kimi biliyor kimi bilmiyor iste bide emzirince daha cogaliyor
(304 puan) tarafından
Nedense öyle diyince içime bir ferahlık kattın basıyorum oynuyor o kadar korktumki birtürlü gidemiyorum doktora
(178 puan) tarafından
Korkunu yen gitki kafandan at onu yoksa kendini yer bitirirsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 108 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
22 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (6,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,957 kullanıcı

...