0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kızım 2 buçuk yaşında yani bende anlamadm aslında ne olduğunu uzanıyordu öyle şans eseri boğazını elledim elime küçük mercimek tanesi kadar bi sislik geldi elleyince oynuyor ay kızlar anlamadm kendi boğazimi elledm sanki bende de var normal bisey mi ki herkestemi var bu ara paronaya oldum yaa

5 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Başka bilgisi olan varmı kızlar bide yarına çocuk doktoruna randevu aldm bakarlar dimi
-Reklam-
0 oy
(3,682 puan) tarafından
Lenf bezi şişmiş olabilir hastalandı mi şu sıra 
(1,949 puan) tarafından
Evet canm arka arkaya 2 defa boğazları iltihaplandı yaklaşık 1 buçuk hafta oldu iyileseli
(3,682 puan) tarafından
Bir kaç hafta sürüyor düzelmesi ama tabi ki götür yine de
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Hastalandiysa boğazı şiştiyse filan belki olur canım kötü düşünme. Yarın bir çocuk doktoruna götür bence. İçim rahat etsin diyosan bugün da bir sağlık ocağına götür istersen
(1,949 puan) tarafından
1 buçuk hafta omce hastalanmisti boagzlari iltihaplanmisti canm hemn randevu aldm yarına goturecm
(8,955 puan) tarafından
Ondandır o zaman canım. Geçmiş olsun.
(1,949 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(217 puan) tarafından
Lenf nodul..biz takipli hastayiz 3 cm olunca riskli
(1,424 puan) tarafından
Bize takibe bile gerek yok dedi hem kbb doktoru hemde hemotoloji ve onkolojiye bölümü  hemotoloji doktoru eliyle bakti sadece hicccc onemli degil dedi  kbb de sadece ultrasona bakip takibe hiccc gerek yok dedi ama oglumunki sanki yine büyüyor gunden güne bidaha mı hemotolojiye gotureyim diyorum
(217 puan) tarafından
Tamamen aynıyız. Sizinle. Söylediğini Z herşey birebir bizle aynı sey
(217 puan) tarafından
Hematoloji şimdiliktakip dedi. 3 cm ye yakın dedi
(1,424 puan) tarafından
Biz takibe bile gerek yok dedi  ama ben yinede arada ultrason isteyecem elinizle dokununcs yumusak hafif oynuyormu yerinden
(217 puan) tarafından
Oynuyor
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benım oğlumda 27 aylık onunda sağ tarafında vardı şişlik yağ bezesi sandım degılmıs doktora götürdüm lenf bezı sısmesı dedı eğer çok sıserse antıbıyotık verıyolar o bızım dıger organlarımız gıbı vücudumuzun parçası dedı
(1,949 puan) tarafından
Ya korkulacak bi durum değil o zamn dimi canm yarın bende gidecem zatn ama icim rahatlasın diye yazdm valla
(1,042 puan) tarafından
Değil cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ayseesya (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 83 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu

380,300 soru

11,386,652 cevap

34,887 kullanıcı

...