+5 oy
1,011 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (64 puan) tarafından
İyi geceler kızlar bilirsiniz ki Sezen Aksu bir şarkıcı parçası Hz. Adem ve Hz. Havva ya hakaret ederek büyük tepki topladı sanat camiasındaysa sanki normal miş gibi destek veren oldu siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında... 

35 Cevaplar

0 oy
(3,504 puan) tarafından
Dünyanın çivisi çıktı iyice Allah hidayet versin nefret ettim o kadından yeminle 
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Sadece sezen aksu değil bir çoğu tamamı bence satanist bunların şarkıları dinlenmez. Murat boz Şans yok şarkısında Allah yok diyor. Mirkelam da şarkısında adem Havva diyor sen kimsin ki adem babamiza Havva anamiza isimleri ile hitap edip sarkina koyuyosun. Sadece sezen değil hepsi beş para etmez. Hepsi çıplak hepsi açık seçik dinimize yakışmıyor Müslümanım diyen insanın onları dinlemesi bile günah 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Suç davası açılmış o hadsiz için 
0 oy
tarafından
Rabbim onu nasıl bilirse öyle yapsın bide sanatçıyım diye oratda geziniyor önce insan olsun 
0 oy
tarafından
Kinleri bitmiyor çünkü. Büyük sanatçı diyip ovuyolar. Hz Adem as hem peygamber hem âlim kendisi. Sezen aksu kadar değeri yok işte onların gözünde
0 oy
tarafından
Şüphesiz cehennem, bir gözetleme yeridir; azgınlar için, içinde çağlar boyu kalacakları bir dönüş yeridir. (Nebe'21-23)
0 oy
(161 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu ve beraberindekileri Rabbim çocuklarımızı ve gençlerimizi kâfirlerin şerrinden korusun 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cok fazla da destekleyen var arastirdim ki belki aciklama yapmistir diye hani belki biz yanlis anlamisizdir diye. 

Kadin cikip açıklama özür dileme geregi dahi duymamış... Ne denir ki?
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Saygisizliktan başka bir şey değil.İnanci olamayabilir ama saygısızlık yapamaz******z müslümana müslüman da dinsize saygı göstermek Zorunda
0 oy
tarafından

Bütün sanatcilardan , sanat adı altında yapılan pislikleri den iğreniyorum... Hepsi aynı b..ok... :ermm: bugün Sezen yarın başka biri bunları bu reddeye getiren biziz .. çok simariyorlar

0 oy
(1,028 puan) tarafından
4 yıl önce çıkmış olan bir şarkı neden şu an gündemde bu topluluk 4 yıl önce neredeydi ben de bunu anlamıyorum 

Ben kendi adıma konuşayım 4 yıl önce bu şarkıyı görmedim duymadım daha ilk defa gördüm ama dediğim gibi bu şarkı 4 yıl önce neden gündeme bugün ki gibi düşmedi neden o zmn lar kimse tınlamadı 
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Suc onlarda degil fikir özgürlüğü diye yasa koyanlarda kıçı kırık Amerika dini konularda hakaret edenlere yaptırım uygularken bizim ülkemizde bu fikir özgürlüğü guya İslam ülkesiyiz ama dinden imandan haberleri yok boyle yapanlari kesinlikle ipe asmalilar sesleri kisilsin Bizim peygamberimiz Haz Muhammed sav ama biz bütün peygamberleri sevip saygi duyuyoruz onlardan haya ediyoruz Rabbim hepimizi affetsin çünkü böyle bir zulme kimse dur diyemiyor
0 oy
tarafından
Onun arkasında duranlara da nalet  ediyorum hiçbir şekilde peygamber efendimize aşağılayarak konuşulmamalı terbiyesiz hadsiz aşırı derecede kınadım ve çok sinirlendim
0 oy
(394 puan) tarafından
Allah onu ıslah etsin eğer olmazsa helak etsin
0 oy
(323 puan) tarafından
Cahilliği görüyorum.Bu tepkiye ortak olanların cahilliğini görüyorum.Milletimizin okuma-anlama yetisinin zayıflığını görüyorum.Orada demek istenen anlam çok farklı ama insanlar kaosu sevdiği için,gündem değiştirmeyi sevdiği için zaten insanımız bu sözün anlamını sorgulamaz diyerekten bir sanatçıya yükleniliyor.Bu tepki tecavüzcülere,çocuk tacirlerine verilseydi tertemiz bir ülkede yaşıyor olacaktık.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 308 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 645 göst.
0 oy
2 cevap 1,302 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,655 soru

11,364,933 cevap

34,841 kullanıcı

...