0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
35 haftalik gebeyim 23 haftalikken doktor antibotik verdi 5 yada 6 tane içtim kesti ağrıyo bu haftaya kadar acayip dercede pis çürümüş ağrısına dayanilacak gibi deyil bi tane içsem bisey olurmu çenem uyusuyo resmen agrisiyls

8 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Üzerinden baya zaman geçmiş sormadan içme bişi 
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Antibiyotik kutusunu bitirene kadar icseydiniz keske 1 kere icseniz pek bi faydası olmaz apse yapmistir sinirlere hava vs giriyordur
(384 puan) tarafından
Bilmiyorum ama çok kötü dayanilacak gibi deyil ne koyduysam gecmedi
(7,654 puan) tarafından
Dr danismadan kullanma 3.trimester da pek önerilmez antibiyotik tavsiyem karanfilli spreyler var alıp o kısma sık uyuşturuyor
0 oy
(849 puan) tarafından
Doktorum bana soy ayda antibiyotik vermemişti istememe rağmen doktora danışmadan içme bence
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Doğum yaklaşmış artık içtiğin ilaçlar bebegine de gidiyor böbrek hastalıklarına neden olabiliyor doktoruna sormadan kullanma 
0 oy
(765 puan) tarafından
Canım bı ise yaramaz parol falan alabilirsin. Antibiyotik kutusu bitene kadar kullanılmalı yoksa önceki içtiklerinde faydasız gelebilir doktorum öyle demişti 
0 oy
(683 puan) tarafından
Ben içmiştim başka türlü rahatlayamazsın 
tarafından
Antibiyotik diyor, agri kesici degil. Dogumu yaklasmis insana sunu gönül rahatligiyla nasil yaziyorsunuz?
0 oy
(119,248 puan) tarafından
umarim icmediniz cok uzun zaman olmus icilmemesi lazim
0 oy
(476 puan) tarafından
8 aylık hamileyken dişim enfeksiyon oldu ve inanılmaz ağrıdı doktora gittim largopen 500 mg yazdı kendi doktoruma sordum böyle bir sorun var diye o da bana vücutta ki diş bile olsa en ufak enfeksiyon bebeğe antibiyotikten daha fazla zarar verebilir demişti. Ve ilacı tamamı bitene kadar kullanmamı hatta diş tedavime devam etmemi söylemişti. Bence sizde bir diş hastanesine gidin sonra doktorunuza danışarak ne gerekiyorsa yapın.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 154 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ayperi (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 89 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.