0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından

Baziliriniz gerçekten merak etmiş çok teşekkür ederim dünden beri hissetmeye başladım hastaneye gittim bir sorun çıkmadı şükür bazilarida yalan demiş allaha havale ediyorum evlâdın yalanımı olur lütfen kalp kırmayın hiç bir zaman benim kendime göre sebebim vardı hastaneye gidemedim dün gittim herşey yolundaydı çok şükür <3

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok şüküt ikinizde iyisin 
(384 puan) tarafından
Çok şükür ama burdaki bazı insanlar nedense inanmamış çok kalp kırıcı konuşmuşlar allaha havale ediyorum
tarafından
Boşver cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy çok geçmiş olsun vallahi merak ettik canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 

İnsan evladı üzerinden neden yalan söylesin.. .
(384 puan) tarafından
Ya bide neyin yalanini soylebilirimki dikkat çekmek için yazmışlar bide ben bu platformda neyin dikkatini cekebilirimki
tarafından
Haklısın sıkma canını
0 oy
(802 puan) tarafından
Çok sevindim cnm, bebek bir kenarda toplanmıştır diye tahmin etmiştim aklımdan aksi bir durum geçmemişti.Gebeliginin sağlıkla ilerlemesi dilek ve duasıyla, sevgiler..
(384 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♡
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok şükür kuzum Allah göstermesin bir daha 
(384 puan) tarafından
Amin♡
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Çoook geçmiş olsun canımın içi. Çok sevindim. İnsanlar yalan diye değil de pimpirik olarak düşünmüştür çünkü hangimiz hamileyken en ufak şeyden pimpiriklenmedik. Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim. 
(384 puan) tarafından
Orası öylede çok kırıcı oluyorlar çok tesekur ederim ♡
0 oy
tarafından
çok sevindim o postu ben paylaştım çünkü çok merak ettim postuna da yazdım cvp alamayınca paylaştım. çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.
(384 puan) tarafından
Allah razı olsun çok tesekur ederim ♡
0 oy
tarafından
Gecen hafta "bebegim yataktan düştü, kafasinda kanama varmis", sonrasinda da "bebegimi kaybettim"yazan bir uye vardi. Herkes okuyunca uzuntuden mahvoldu tabi. Bu kisinin troll oldugu ve boyle bir olayin olmadigi soylendi sonradan. 

Bu olaydan sonra insanlar bazi postlara supheli yaklasir olmus olabilir, direkt olarak sizle alakali degil yani.
(384 puan) tarafından
Biliyorum o olayı bende çok üzülmüştüm ama herkez aynı şeyi yapicak diye bir kaide yok m
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Çok şükür geçmiş olsun :)
(384 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Çok şükür ikinizde iyisiniz 
(384 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♡
(2,826 puan) tarafından
Rica ederim ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 462 göst.
30 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

379,183 soru

11,350,724 cevap

34,818 kullanıcı

...