0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar merhaba 37 haftalık olduk bende balon gibi şiştim tabi ki 62 kiloydum evlenirken sonra 72 ye çıktım hamile kaldım 90 i geçtim :(Allahtan boyum uzun da çok göstermiyor ama eski kiloma, dönmek istiyorum emzirirken zayıflama çayı falan kullanan oldu mu kızlar yardımcı olur musunuz bir de doğumdan hemen sonra kaç kilo gidiyor 

7 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından

Yesil cY icerdim

Bende 62ydim ne gunlerdi yaa:'( ne giysem cuk olurdu

-Reklam-
0 oy
(120 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce ben bi çay kullanmıştım çokta güzel kilo verdirdi bana çocuk istediğiniz için kullanmayı bırakmıştım doğumdan sonra tekrar alicam o çaydan doğumdan 3 ay sonra kullanabiliyosun çayı zaten almadan tekrar sorucam kullanabilir miyim diye 
(2,537 puan) tarafından
Hangi çay
(120 puan) tarafından
Instagramda irem_startlife_zayiflama diye bi sayfa var önceden hep derdim zayıflama çayıyla iş mi olur diye ama gerçekten işe yariyo bende 7 kilo gitmişti ama çocuk düşününce mecbur bıraktım eğer zor bi bünyeye sahipsen çayla birlikte detox cayinida oneriyolar ben alınca detox çayıyla birlikte alicam detox da zayıflamada daha etkili diyolar
0 oy
(780 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canm şuan 11 aylık bebeğim 
(558 puan) tarafından
Hangi cay
tarafından
Ne kullanıyorsun cnm
(780 puan) tarafından
Diox tea diye bı çay kullanıyorum canm 9 aydan sonra kullanilabiliyo 10 gündür flan kullanıyorum bende bakalm etkisi var gbi çevremde çok fazla zayıflayan oldu bu çayla
0 oy
(397 puan) tarafından
Ben 2 gündür kullanıyorum gerçekten ilk günden faydasını gördüm 6 aydan itibaren kullanbiliyosun bu cayi
(768 puan) tarafından
Ne cayi canm
(397 puan) tarafından
Reklam olurmu bilmiyorum ama instada komikanne sayfası var baya takipçisi var o paylaşmış storisinde  browntea diye bı çay bende o sayfanın aldığı yerden aldım sabahları aç karnına bir bardak içiyosun. Tok tutuyo saat başı acıkan ben iki gündür sadece yemek yemek için yiyorum çok çok az hemde
(397 puan) tarafından
Ama benim oğlum 20 aylık o yüzden başladım sütü etkilermi onu bilemem
(768 puan) tarafından
Bnmde oglum 21 aylik cnm
(397 puan) tarafından
1 hafta kullanayimda sonucu yazicam cnm memnun kalırsam tavsiye ederim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben kullandım süt azalttı bıraktım diyetisyene gittim o şekilde verdim 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kız dur hele bı doğur bı emzir sonra düşünürsün... Kaldı ki zayifalama çaylarını normal insanlara onermiyolar sağlıksız diye
0 oy
(143 puan) tarafından
Cnm bence kendi iradenle ver ben kahve kullandim 10 gun 3kilo verdim sonra biraktim 4kilo aldim yani birakinca daha fazla aliyorsun şuan 8gunum diyeteyim ama kendi irademle cok güzel gidiyor valla ama oglum ek gida alıyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
0 oy
2 cevap 128 göst.
14 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,044 cevap

34,863 kullanıcı

...