0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Bir bebem var 

Papatya ☺️ yanına eş almak istiyorum ve bu pazar Alicam inşallah 

Bir tane de Yavru almak istiyorum burdan bir arkadaş kuşlar hakkında baya bilgiye sahip sağolsun fikir verdi ama hislerim bana bir kaç tane almam gerektiğini söylüyor. 2 tane almak istiyorum 

Biri yetişkin erkek 

Diğeri ise dişi mi olsun  yoksa erkek mi 

İsimlerini 

Beraber koyalım yine ☺️olur mu? 

Şimdi akıl verin dişi mi alayım erkek mi ?

7 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Cift olursa sizinle hic ilgilenmez hep eşiyle olcak öter susmaz 2 tane olursa iyi düşün cift kuş kizisma evresi  zor yani benimde dişi kuşum var tek mutlu suan 2 ci kusu alirsam susmaz benle ilgilenmez asla
(12,264 puan) tarafından
Kızışmış çift evresi niye zor kız
Hiç bilmiyorum bilgi verin bana
(12,264 puan) tarafından
Birde evdeki Pakize zaten bize karşı soğudu
Canım istemiyor önceden omzunda durdurdu şimdi hiç tahammül edemiyor bize konuşmuyor da 3 aydır yanımda en iyisi bir eş alayım dedim
(5,954 puan) tarafından
Ozaman  hic gelmez suan dönemsel oluyor tuy dokme evresinde sessizligi düzelir o eline birsey al gelir yine ws olursa yaninda çiftleşmek isticek hamile kaldimi ona yuva koycan o zor yavrusu olmazsa bunalima giriyo kafesin yanina icden ahsap yuva koycan yavrusunu oraya yapcak  hircin olur daha cok  ve yapazsan ayrirrsan sonradan kusu strese giriyo kuşku tanıdıgim var hep bilgi alirim ama suan benim kusum alisti yanlizliga ilk zaman kizisma evresi vardi es arıyordu simdi alisdi almadim direndim
(12,264 puan) tarafından
Ahşap yuvası hazır canım aldım önceden
Eğer eşiyle anlaşır ise
Ayrılmam onları yavrular yeme düştü mü başka kafese alırım canım
☺️ Yaşı var
2ile 4 yaş arasında
Bu saatten sonra eşle yaşasın istiyorum
Bakalım herşey inşallah benim istediğim gibi olur .
Yazarım zaten
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kuş kendi seçer arkadaşını . Kafana göre alma gözlem yap anlaşan 2 kuşu al yoksa zarar verirler birbirlerine. 
(4,961 puan) tarafından
Bence sen kendi kuşunu getir kuşçu diğerlerinin yanına salsın hangisi ile anlasirsa kendi kusuna kuş al
(12,264 puan) tarafından
Yaaa kış pazarından Alacak eşim
İş yerine yakın olduğu için alıp yanında bırakacak akşam getirecek benim kuşu götürmek gibi bir şansım Yok maalesef ama keşke olsaydı çok güzel olur du
(4,961 puan) tarafından
Belki gelen kuş ile anlaşır olmadı değişim yapın yoksa kuşlar bulanima giriyo canım
(12,264 puan) tarafından
Evet canım haklarında herşeyi biliyorum
Ama kötüyü düşünmeden iyi sonuç alacağım diye umuyorum
Olmadı başka kafese koyarım
KUŞUMU bunalıma sokmak istemem
(4,961 puan) tarafından
Aynen canım benimde kuşum var 11 yaşında bende hassasim bu konuda ,:))))
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bir kafese 2 erkek kuş olmaz kız dişi tekse erkekte tek olmalı   çiftleşme döneminde erkekler birbirini  parçalar
(12,264 puan) tarafından
Canım kafes ver fazladan benim evde dişi kuş var ona yetişkin erkek alicam bir tane fazladan alsam mı acaba
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen ona bi eş al yazıktır kocası olsun heheheh
(12,264 puan) tarafından
Alcam kuzu alcam sevemezse de ayırım yapacak bir şey yok
0 oy
(1,464 puan) tarafından

2 tane alırsan birbirleriyle ilgilenirler konuşmazlar maddi durumun varsa Sultan papağanı al o kadar güzeller ki bı o kadar kurnaz ve akıllılar bende 5 kedi 1 papağanım var papağanım kedilerini kovalıyor :D

(12,264 puan) tarafından
Durum Yok kuxu yaa
Ama kardeşim sultan papağanı besliyor berbat akıllılar
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Kuşun konusuyorsa eğer yanına bir kuş alırsan konuşmayı bırakır. Yanına aldığın kuşla anlasmayabilir. 
(12,264 puan) tarafından
Konuşmuyor kuşum canım malesef
0 oy
(119,149 puan) tarafından
kuslar kendi esini kendi secer gotur dukkana senin zillos secer sen kendin alip gelirsen asla yumurtlamaz
(12,264 puan) tarafından
YAaa öyle bir şansım Yok sevdos yaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 87 göst.
24 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 278 göst.
0 oy
7 cevap 147 göst.
31 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 336 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,329 soru

11,323,956 cevap

34,775 kullanıcı

...