0 oy
277 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba sizden fikir almak istiyorum Eltime akşam yemeğine gidicez 6 aylık evliler ilk kez ev görmeye gidicez hediye olarakta çok kararsızım ne alabilirim diye  bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kanvas tablolar var buyuk olanlardan alabilirsun 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
-Reklam-
0 oy
(4,538 puan) tarafından
bence agir guzel.bir sus esyasi al
(7 puan) tarafından
Olabilir canım teşekkür ederim
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Bardak takımı alabilirsin. 3 lu borcam setleri var ondan alabilirsin. Nevresim takımı alabilirsin.
(7 puan) tarafından
Bunlar çeyizinde çok var diye düşünüyorum yeni evliler çünkü farklı birşey olsun istiyorum teşekkür ederim canim
(3,140 puan) tarafından
Öyle ama gene de nevresim takımı battaniye falan lazım oluyor rica ederim canım
(7 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Kahve takımı, sürahi seti , pasta tabağı , çerezlik , kupa ya da saksı çiçek. 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Dekoratif süs eşyası  yada kahve fincanı yada şık ağır sunumluklar oluyo 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(265 puan) tarafından
Fincan takımı olbilir fincan takimi olabilir.şik bir tepsi bile olabilir garanti bişey alın bence. Yada bildiğiniz bı eksiği varsa direk onu alın.
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(118,978 puan) tarafından
milli hediyelerimiz fincan takimi borcam ve nevresim ☺
(7 puan) tarafından
Aynen canım doğru söylüyorsun ☺️
0 oy
(4,150 puan) tarafından
Duvar saati alabilirsini, sunumluk alabilirsiniz, esiyle resmini guzel bi cerceve yaptirip goturebilirsiniz :) 

Borcam,fincan,nevresim falan ceyizinde zaten vardir 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,226 puan) tarafından
hediye olarak ben tekstil ürünlerini daha cazip buluyorum kendisi için kullanmasa bile misafirine kullanır . Nevresim pike battaniye banyo paspası gibi 

aksesuar türü şeyler zevk meselesi saat tablo falan herkesin zevkine uymaz 

çay takımı fincan falan da olabilir ama kullanışlı şeyler 
(7 puan) tarafından
Aynen canım olabilir bunlarda teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Herkes fincan bardak vs vs yazmış. Onları alma. Zaten 6 aylık evlilermis. Her şeyleri vardır mutfak için. Sen onlarin resmini tablo yaptırabilirsin çok değişik ve güzel olur. Yada yenilebilir çiçek yaptırabilirsin. Yada farklı bir aksesuar 
(7 puan) tarafından
Aynen canım bu tarz eşyaları mutlaka vardır farklı birşey olsun istiyorum resimli tablo güzel fikir teşekkür ederim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben bizim gelinin birine banyo paspas takimi almistim birine zigon sehpa aldim birinede uzerine begendigi kiyafeti almistim. Kiyafet aldigim daha samimiydi ;)) bide ben sorardim eksigin varmi diye yada ev duzerken bakicaksin ne alinabilir diye ben cok dikkat ederim nesi var nesi eksik neyi cok sever diye.. Saatleri yoksa Buyuk *** duavr saatide alabilirsin. Ceyizlik tarzinda fincan takimida alabilirsin
(7 puan) tarafından
Yeni evliler zaten ilk kez evine gidicez canım çeyizi  baya var hani ben farklı birşey olsun istiyorum nevresim felan onlar çokmuş banyo paspasi olabilir mesela yada banyo seti de kafam karışık bu hafta gidicez ani oldu o yüzden bilemedim☺️ teşekkür ederim canım
(2,016 puan) tarafından
Hadi hayirlisi bakalim ceyizini duzmeye gitmedinmi eltine ;)) Gunluk şık yatak ortusude olur seffa cam demliklerde olabilir onlar baya guzel
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Nevresim felan al canım baya pahalı olmuş 
(7 puan) tarafından
Nevresimi felan çokmuş canım aynen pahalida oldu zaten bakayım olmadı tekstil ürunde fikir kalcam teşekkür ederim canım
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Ee sor eksik olan ne varsa alın yabancı değil ya en azından işine yarar 
(7 puan) tarafından
Herşeyi var zaten çoğunu açıp kullanmiyorda evi küçük olduğundan dolayı bende eli boş gitmek istemiyorum farklı birşey götürme taraftarıyım o yüzden fikir almak istedim☺️
(1,562 puan) tarafından
Ben sorup öyle götürdüm canım ondan dedim
(7 puan) tarafından
Anladım canım yok sorun değil ☺️
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Neyi eksik onu tamamlayabilirsin  en önce  yada yeni gelin sunumlugu   ;)
(7 puan) tarafından
Sunumlukta güzel fikir bir bakayım bunada teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 546 göst.
0 oy
23 cevap 470 göst.
21 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 196 göst.
13 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...