0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar 2 aylik bebegim var 40ım cıktı. Ama ilişki afedersiniz özür dileyerekten soruyorum sonra kimse linçlemesin. İliski istemiyorum. 20 gün geçti hala esime kanamam var devam ediyor doktor olmaz dedi diyorum. Yalan söylüyorum ha ara sira kananam var ama cok degil. Nedenine gelirsek kolik bir bebegim var. Hic susmuyor aksama kadar pert oluyorum. Ne banyo ne yemek ne bulasik yok hicbir sey yapamiyorumm korkuyorum tekrar hamile kalirim diyem lohusaligim cok kötü geçti. Bildiginiz kaçıyorum. Istemiyorum ya sarilsin bile istemiyorum. Gidio diger odada uyusun istiyorum o yaklaşıyor sarılıyor şakalaşıyor hemen cocuk agliyor diyorum. Ne yapayim yardim edin özür dilerim kimseye anlatamiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm korunma yöntemleri var bnce böyle yapma eşini kendinden uzakladtrirsin
(446 puan) tarafından
Hap verdi doktor ama emziriyorum diye güvenemiyorum o haplara
(5,272 puan) tarafından
Hap kullanma o zamn spiral taktr artık geri cekilme gibi korunma yöntemleri kullan o sekilde olur ama olacagi varsa da olur zaten biraz rahatla stres yapma süttüm etkilenir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok yorgunsun anlıyorum seni ama eşinin bunda bir suçu yok ona mesafeli davranmamalısın bence. Güzellikle anlatabilirsin durumunu, 
0 oy
(50 puan) tarafından
Bence eşine öyle davranma canım onu kendinden uzaklaştırırsın Allah korusun bir çok korunma yöntemi var canım korkma 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kendi başına halledemiyosan bi yardım al istersen eşine ödetme bunu canım güzellikle konus anlayışla karşılar böyle kaçmakla bi yere varamazsın ki zor biliyorum Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
soylekii korkman normal ama korkunun ecele faydasi yok. hamileyken kullanilan haplardan ic.. ayrica banyoya bile firsatim olmuyor demissin o sirada da esin bakar sende istedigini yaparsin.. boyle davranma sonra sende esim onu yapti bunu yapti die dusunup durursun cnm
0 oy
(800 puan) tarafından
Böyle yaparak eşini kendinden uzaklaştırıyorzun cnm evet seninde haklı yönlerin de var ama o adamın da suçu yok 

Böyle devam etme eyvah ele geçmez çünkü 

Cazarette var emzirirken kullanılan bide prezervatif cok sağlam oliyor sağlık ocaklarındaki çift koruma iyi olur

Ama yaptığın yanlış malesef buna bian önce cözüm bulmalızın
(446 puan) tarafından
Saglik ocagi mi veriyor cezaretteyi yoksa prezervatifimi
(800 puan) tarafından
Przvtif veriyor
Hap ta veriyor
Ame hap cezaretta al eczaneden
0 oy
(119,286 puan) tarafından
bebegi istemiyon sandim
tarafından
Başlığı okuyunca bende oyle sandım :)
tarafından
Bende öyle anladım
0 oy
tarafından
Korunma yolları var onları dene hamile kalmak istemiyorsan. Fakat sen böyle kaçtıkça eşin de senden soğur başka kadınlara gider o zaman da ben kendim yaptım dersin ve pişman olursun
(446 puan) tarafından
Haklısınız da nblm kaçıyorum istemiyorum böyle olsun. Elimde degil
tarafından
Elinde değil farkındayım ama istemesen bile yakınlaş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde ozlemm5561 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy