0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 1 aylık çok açıktıho zaman emzik alıyor sadece oyalanmak için uyurken atıyor ağzından onun haricinde gün içindede almıyor şimdi bu kız emzik tutuyormu tutmuyormu yoksa kafasına goremi takılıyor anlamadım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Benim de öyle, 
(1,667 puan) tarafından
ayyy masallah kiz nazar deyecekkk koymayin bebişlerinizi ya ısirasim geliyoo :):)
tarafından
Masllah canım daha öncede paylaşmıştın bı soru sormustun yanlış anlamasan sonuclariniz cikdimi bebeğin nasil
tarafından
Kaldirdim resmi şimdi:) estağfirullah , çıkmadı bu hafta sanırım çıkar. Bebeğim iyi yüz üstü yatınca kafasını kaldırıyor falan. Sürekli onlayım onu çok seviyorum ayy gözlerim doldu. Tüm gece memede uyuyo sıpa ben de diyorum biraz gece emzik tutsa ama illâ anne sıcaklığı istiyor emziyi tam mânâsiyla tutturamadım bazen bakiyorum bi iki dk emiyor bazen resmen midesi i bulanıyor öğürüp atıyor.
tarafından
İnşallah bişey çıkmaz canım Allah büyüktür
tarafından
Negatif veya pozitif olmasının bi önemi yok bakalım hayırlısı ne ise rabbim onu diledi bizim için :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide ilk aylar oyleydi dik tuttugumda emzik hemen dusuyodu tutmuyodu ama memeden ayirinca fln verinde emiyodu şuan 6 aylik dik tutunca agzindan dusmuyo gun icindede bazen mizmizlaninca veriyorum agzinda duruyo arada emip duruyo 
0 oy
tarafından

image

benimki canı istiyince tutuyor istemeyince ufaktan birksiyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 417 göst.
0 oy
14 cevap 200 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy
37 cevap 980 göst.