0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin nerdeyse doğduğundan beri uyku problemi var kısa kısa uyur her yolu denedim diyebilirim artık onu öyle kabullendim demekki bu çocuk böyle uyuyacak diye kendimi yıpratmamaya karar verdim. Bi de 7 aylık ama ani seslere sıçrıyor yada çok derinlerden gelen sesleri durup dinliyor bunları da hiç sorun etmedim bebek sonuçta normaldir dedim. Ama bugün annemin bı komşusu birini anlattı bebek ani seslerden korkuyormus ve doğru düzgün uyumuyormus önemli bi sağlık problemi çıkmış (Allah korusun) dediğim gibi bunlari hiç dert etmediğim için doktora sormak aklıma bile gelmedi ama şuan içim içimi yiyor. Böyle bişey olabilir mi hiç duydunuz mu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gel bi sarılak kız  uyutuyorum yatırıyorum odadan çıkarken patke gıcırdıyor ardından kızın sesi geliyor odadan nasıl çıkıcagımı şaşırdım valla
(436 puan) tarafından
Aynı bizde öyleyiz ya terliklerimi falan çıkarıyorum o uyurken:)
-Reklam-
0 oy
(811 puan) tarafından
5aylık aynıı oysaki dodu dogalı gürültulu yerlerde uyuttum sessız ortam hazrlamadım alışsın dıye ama uyyrken cok sıçrıyo korkuyo daha odadan cıkamadan uyanıyo benı görmeyınce aglıyor
(436 puan) tarafından
Aynen bizimki de öyle ya peki uyanıkken de sese duyarlilik var mı böyle ani seslere falan sıçrıyor mu
(811 puan) tarafından
Her dk ben severken bıle korkuyo ses tonlamam değiştiğinde hapşurdugumda yanına seslı yada sessız yaklasırken herturlu korkuyo ben lojmanda yaşıyorum üst katım börekçi sabah 4de acarlar takır tukur bardak kırılır bişey dökülür sandalye sesler vs cok ses gelıyo ondan cok etkılenıyor yanmda elımı tutarak uyuyo malesef yavrum uykusunda bile sıçrıyo okuyorum da sureklı ama be fayda:(( içim gidiyor bu halıne
0 oy
tarafından
Benim oğlum da aynı ama benimde uykum hafif çit sesine uyanırım mesela o yüzden bana çekmiş diye düşünüyorum önemli bı şey olduğunu sanmam içini ferah tut
0 oy
(780 puan) tarafından
Yok canm ya oğlum da 11 aya kadar öyle devam etti şuan daha yeni yeni uzun uykuları başladı geceleri ayağımdan hiç indirmedim çoğu zmaan her duyduğuna inanma boşver 
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Kız şimdi uyuttum dedim bı WC ye gıdım :D artık çatlayi verecektim tut tut kapıyı s ssizce açtım yine boş bastı çığlığı dokuz ayida doldurduk artık dediğin gibi bu durumu kabullendim bende 

0 oy
(5,302 puan) tarafından
Benim kızda öyleydi bi ses duysa durup dinlerdi bazen korkar hemen kucagıma gelirdi bence normal dünyayı tanıyıorlar onlar için hersey tuhaf yeni 
0 oy
(775 puan) tarafından
Dr sor tabikide ama sıkıntısı yoksa benimkide öyleydi en kosiktabilahi yada ninni acvyanina uyurken bibkwc gün arayla kademeli olarak yükselt benimki daha tam düzelmedi ama alisiyo sese

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
12 saat önce Diğer kategorisinde Ebru yilmaz (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu

379,113 soru

11,348,195 cevap

34,813 kullanıcı

...