0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar çok şükür eşim suanki işinden memnun ama önümüze bi fırsat çıktı zamanında çok uğraşıp giremediği biyere girme şansı var. Şuanki işinden maddi yönden daha iyi (aşırı bi fark yok diye biliyorum)  ama tatil vs yönunden aynı ikiside. Ben nedense pek istemiyorum bosver hiç düzen bozmayalım diyorum ama o çok kararsız gece gündüz kalkıp bunu düşünüyo cok stresli. Siz olsanız ne yapardınız tabi buraya göre hareket etmeyiz ama en azından dışardan bı gözle daha mantıklı düşünebiliriz ne bileyim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Artılarını eksilerini düşünmesi lazım canım benim eşime de 2 sene önce bordo bereli sınavı açıldı biz de haftalarca düşündük ve eksisine göre tercih etmedik
(436 puan) tarafından
Düşündük kağıda bile yazdık :) hburda kalması daha garanti ailelerimiz de o şekilde akıl veriyo ama eşim çok istiyo bi yandanda cesaret edemiyo bi haftadır evde bi gerginlik sorma
tarafından
Valla benim eşim de çok istedi hayaliydi ama eksi yönleri yüzünden vazgeçti canım iyi düşünün ailesel olarak da düşünün
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bizimde öyle bir şey oldu biz oturup eşinle resmen kağıda artıları eksileri qttik hangisi daha fazlaysa esim onu seçti 
(436 puan) tarafından
Bizde yaptık öyle canım hayırlısı olur inşallah ya
0 oy
tarafından
fiyat aynı tatil aynı ee ne gerek var ki o zaman düzeni bozmaya 
(436 puan) tarafından
Maaş farkı varmış ama şuan çalıştığı yer köklü biyer yani asla işten çıkarma gibi bir durum olmuyo kolay kolay. Ama gideceği yer zamanında bi çöküş yaşamış bir sürü kişiyi çıkarmış ne bileyim içime sinmedi hiç benim
tarafından
bence devam etsin olduğu yere
tarafından
O zman hiç gereği yok.suanki çalıştığı yerde  yükselme şansı  da olur kurumsal bir yerse . Diğerinde sıfırdan başlayacak öyle düşün.
0 oy
(811 puan) tarafından

Bacım burdan aldıgı ıyıyse keyfınız yerındeyse bos verin bence nasip kısmet işi hazır düzenınızı bozup gitmeyin bence kıs günü kolay degıl durup dururken masraf cıkaracaksınz kendınıze:)sen temızlıkte fılan zorlanırsın zamanında giremedıyse ve neredeyse aynı artıları eksileri varsa artık oranın bı onemı olmamalı esın cok heveslenmıs ıcınde kalmş sanrm o yüzden kararsız ama sen net ol bence hanı bı tık üstte desen hadi gidin hemen dersın ama kolay degil taşınmak esyalar cok yıpranıyor tak sök iyi düşünün hakkınızda hayırlısı son kararı yıne eşine bırak bos ver:) bı oturup hesab kıtap yapın ne olr nasl olr detaylı konus istişare et kafasında oturur emın ol 

(436 puan) tarafından
Ev degismicek kuzum sadece bi firmadan başka bi firmaya gecicek işi degisicek yani olursa tabi. Aynen dediğin gibi zamanında çok içinde kaldı şuan o yüzden kafası karıştı maaş farkı varmış ama öyle çok bi fark değil. Sağol canım hayırlısı artık
(811 puan) tarafından
Hangidi bi tık üstteyse ona gitsin maaş farkı var madem azda olsa cok ışe yarar:) hayırlısı baklm sevdıgı işini yapmakta ayrı zevk verir
0 oy
(4,540 puan) tarafından
maasi quotes hangisinde daha rahat edicekse ona gecsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 374 göst.
0 oy
6 cevap 143 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 321 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (259 puan) tarafından soruldu