0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Biz lisedeyken yurta kalıyorduk 6 7 kişiydik nerdeyse her gece bir kişiyi isletirdik akraba yabancı farketmez bir gün face'de birini işletiyoruz adam dediki benle uğraşma hesabını patlatirm dedi biz halen admla dalga geçiyoruz 5 dk geçti bir numara aradı çok korktuk korkudan ödumuz bı yerlerimize kaçtı sonra adam yine aradı adamın üstüne kapattık sonra adam mesaj atı faceden niye açmıyorsun falan diyor tlfon benim değil arkadaşımın hat abisin adinaydi arkadaşım korkudan ölüyor resmen kendini razaya vuruyor yerlere vuruyor ben bitim falan yapıyor son adama mesaj ati  adam diyor bu numarayı savcıya verecem .arkadaşım başladı yalvarmaya en son şey yazdı abi b.okunu yiyim savcıya verme ne olur abim beni öldürü falan diyor neyseki adam insaflı cıktida birşey yapmadı:D.Bi bu olaydan öncede face'den birini işletik adam bize şeyini çekip atmıştı :woot::sick:.

Bide arkadaşımın abisi vardı yalandan arıyordu diyordu abi arkadaşım senden çok hoşlanıyor falan diyordu .ben abisini oyuna getirecektim yalandan ona aşık olmuşum numarası yapacaktım. oda bize dak yükliycekti hergün konuşalım diye  ama abisi bunu yemedi :Dsizinde böyle anılariz varmı .lincliyecekler yorum yapmasın lütfen

1 cevap

0 oy
(2,136 puan) tarafından

Ettiğinizi bulmuşsunuz:))

Ben olsam o atılan resimden sonraa kimseyle ugrasmazdim iykkkkk:sick:

(2,136 puan) tarafından
Başka bir şey yapsaydıniz kız kitap falan okusaydiniz ders calissaydiniz.Ogrencilikte boş zaman mi olurmuş.
(106 puan) tarafından
Ayy yok biz tembel öğrecilerdik hiç adam akılı ders calışmazdık lise bitikten sonra hiçbirimiz okumadı
(2,136 puan) tarafından
Milleti isletmekten fırsat bulamamışsiniz kız:)
Ders calisaydiniz şimdiye meslek sahibi olmuştunuz belki.
(106 puan) tarafından
Öyle gerçekten bazen düşünüyorum keşke okumuş olsaydım ablam okudu ama ben lise bitikten sonra bıraktım 1 yıl sonrada evlendim
(2,136 puan) tarafından
Hayirlisi böyleymiş
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 535 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 357 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 282 göst.