0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Eşime nasıl bir doğum günü sürprizi yapabilirim önerileriniz var mı 29 Ocak doğum günü

11 Cevaplar

0 oy
(3,183 puan) tarafından
Bende bekleyim şurada :) 
(86 puan) tarafından
Bense burda durayım Ay bizimde tanışma yıl dönümü 8 gün oldu fan fini fin fon da yok
-Reklam-
0 oy
(119,355 puan) tarafından
disari muzikli bi yere yemege gotur 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Benimkide 1 ocakti gecen yil hamileydim. Cubugu paket yaptim udyunede hej pappa yazmistim.: D bu yilda kizimla pasta yaptik o resim yapti bende arabasinda bsy yenilickti onun icin para verdim. Sonucta gidip o parcayi ben alamiyacgma gore hediyem oydu : D
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Neler sever kız 
(117 puan) tarafından
Aslında tam bir odun benim doğum günümü sabah uyandik ağzıyla kutladı bu kadar başka hiç bir yapmadı bende aynı sekilde yapmak istemiyorum pasta falan mı yapsam evde mi olsak bilemedim ama o benimkini kutlamamisti
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Ben 2 yıl önce odamızı süslemiştim falan tavana balonlar yapıştırdım yerlere balonlar attım güzel bir masa kurdum süsledim her tarafı güzel bir gün geçirdik ama daha sonra Eşim bir erkeğe böyle bir şey yapılmaması gerektiğini bunun Aslında erkeğin kadına yapması gereken bir şey olduğunu söylemişti pişman oldum mu dersen Hayır gayet güzel bir gün geçirdik Geçen yıl bir şey yapmadım Sadece bir pasta yaptım  bir hediye almıştım sarılıp öpüp hediyesini verdim o kadar bu sene de ne yaparım bilmiyorum bir ay falan kaldı Benim eşimin doğum gününe de
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani eşinin nelerden hoşlandığını bilirsin ona göre bi şey yap bence dışarda yemek severse dışarı gidin yoksa evde sevdiği şeyleri yap 
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Senınkıne kıymet vermeyen kendınınkınde de cok woow olmaz bacım.Al bi hediye kes bı pasta tamam.Erkeklerde duygulusu çok az bulunur.Ha ben bi kere şöyle yapmıstım kapıdan girer girmez duvarlara şişirilmiş balonlar tutturmustum kolı bandı ile her bırının üzerinede sözler yazmıstım yoluna gül kurusu serip mumlar yakmıstım ve korıdoru donunce de tavana tutturdugum balonun iple uzattıydım yani balonların ipinin ucuna notlar yazmıstım yol hazırladıgım masaya çıkıyordu bı de kıyafet almıstım yemekle pastayla kutlamıstık bebegımız yoktu o zaman şimdi de kek yapıyorum dogum gununde hedıyesını alıyorum tamam 
(117 puan) tarafından
Bencede çok bile aslında hiç bişey yapmicam da belki utanır diye düşündüm gerçi sanmam da neyse
(8,329 puan) tarafından
Utanmıyolar kuzum kım cevremde boyle dusunuyosa utanmıyolar postu duzenledım fıkır sormussun ya Allah yinede eşinin kalbine ilıklık versin muhabbet daim eylesın aranıza
0 oy
(4,547 puan) tarafından
hic anlama bu konulardan hic yapmadim belki bende ogrenrim
0 oy
tarafından
İcinden gelen şeyi yap canım güzel bir yemek hazırla mum ışığı felan hediye konusunda sen bilirsin şahsen çok sukur benim eşim çorap alsam bile beğenir ben aldım diye begenmezmezlilik yapmaz. Eğer eşinde ne alsan begenirse bence güzel bir gömlek alabilirsin veya saat
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Suprizlerden anlamam ;))
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kutlama şok olsun :))
(117 puan) tarafından
Şok olmaz umrunda bile olmaz bence çünkü ruhsuz
(3,101 puan) tarafından
Kutlama kuzum  ozman neden yoruyosun kendini  eger ki kymet bilmiyorsa.biliyorsa artik yaparsn biselr
(117 puan) tarafından
Kutlamiycam yni işten geldi kesin karar verdim hareketlerinden dolayı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 362 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (827 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
+1 oy
15 cevap 380 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 534 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,702 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...