0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (1,786 puan) tarafından
Son zamanlarda çok karşıma çıkınca merak ettim.ilk yusuf güneyden dinlemiştim.instada mukaddes pekin diye biri var her akşam bir konuk alıyor bi dnliyim dedim ne garip şeyler yaşıyo millet. 

21 Cevaplar

+1 oy
(254 puan) tarafından

Aman kız ben çocuğu bırakıp tuvalete gidemiyorum ne astral seyahati :D

(1,786 puan) tarafından
Çok iyi yaa
tarafından
Aynı ben :D
-Reklam-
+1 oy
(932 puan) tarafından
Herkes yapamaz onu ruh ve bedenin buna tam anlamıyla hazır olması gerek.  Tabiki de inanıyorum pri reis de bilinen astral Seyehatcilerinden.  Ama deneme derim 
(1,786 puan) tarafından
Cesaret meselesi sanki ya aşmışlıkla ilgili gibi geliyor
tarafından
Rüyada farkında olmadan çoğumuz yapıyoruz .
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fulll moon ben astral seyatin ne oldgunu biliodum denemeye calismadan oldu :)
tarafından
Nasıl oldu ? Kizlar aksam aksam beni geçmişe goturdunuz :)
(1,786 puan) tarafından
Evet rüyada en kolay ve güvenlisi.geri dönüş garantili.gerçi dönmeyen varmıdırki
+1 oy
tarafından
Tayy-i mekan vardır. Onu da Allah dostları yapabilir. İşin ehli yapmazsa arada boşlukta boyutlar arası sıkışabilir. Sıkıntılı işler. Her türlü alemin kapisi açılıyor. 
tarafından
Onu bilmiyorum canım ama şunu çok duydum. Allah dostları Allah'ın diledigi şekilde rahatlıkla yapabiliyolar.
(4,934 puan) tarafından
Arkadaşın farklı bir durumla karşılaşmış mi o boyuttayken yani farklı alemden
tarafından
Tabiii . O yüzden diyorum sıkıntıli biriydi diye. Ona bişey olmuyordu.
(4,934 puan) tarafından
Arkadaşları falan vardı orada demekki :D
(1,786 puan) tarafından
Aynen gençlikte bizde üç harfli çağırmıştık gelmişti
+1 oy
(266 puan) tarafından
Eşim biz sevgiliyken yapmış. Uzak mesafe ilişkisiydi bizimki... bedeninden çıkıp yukardan kendini izlemiş ve sonrasında benim yaşadığım şehre ve kaldığım eve gelmiş.beni izlemiş.  Evimin  yolunu bilmezdi ama nişanlanınca sanki hep gelmiş gibi yolu biliyordu.Ama çok sıkıntılı işler.
(403 puan) tarafından
Nasil evine uzak sehre gelmis ki
(266 puan) tarafından
Ya şöyle söyleyeyim babasının işi dolayısı ile aynı şehirdeydik sonra taşındılar...  ama ben merkezdeki evimizde değil köydeki evimizde kalmayı tercih ediyordum.  Merkezdeki evimizi biliyordu fakat köyü bilmiyordu :) eşim bu konularda meraklı ve cesaretlidir. Bu işe girişirken üniversitedeydi.. onun verdiği merak mı bilmiyorum ama çok odaklanması gerektiğini söylüyor ve çok tehlikeli bir durum olduğunu söylüyor. Şuan olsa yapmam diyor çünkü farklı bir boyuttasın ve herşeyle karşılaşabilirsin diyor.. başta inanmıyordum ama haberi olmayan şeyleri bana söylemişti ve şok olmuştum
(403 puan) tarafından
Cok farkli bsy gerçekten iyi cesareti varmis ben uctumu arabaylami geldi sana onu merak ediyorum ahahahhahsh. Asla yapamm ben dusuncesi bile ürpertti beni kiz :))
(266 puan) tarafından
Hahahaah yok arabayla değil ama yolları falan görmüş hep nerden döneceğini falan hep söyledi  :)
(403 puan) tarafından
İlginç gerçkten :)
+1 oy
(15 puan) tarafından
Canım inan ama deneme Allah korusun neyle karşılaşacağın bilinmez sonuçta asteral seyahat denilen şey boyutlar arası yapılan bir yolculuk 3 harflilerle karşılaşma ihtimalin var ben 1 kez denedim pişamn oldum bedenimi yatarken gördüğümde çarpılacak gibi hissettim qklımı kaçırcak gibi oldum uzun süre toparlanamadım şükür yaşadığımız düzen iyi çocuk da varsa bulaşma derim :) zaten ruhen hazılıklı olmadığında gerçekleşmez 
(1,786 puan) tarafından
Yok canım korkarım ben.merak ettiiimden sordum .nereye gittin ve nasıl geri geldin bedenine.
(15 puan) tarafından
Kendimi yerde yatarken görünce çok korktum o panik ve korkuyla elektirik çarpıntısı gibi his oluştu uyandığımda yerde yatıyordum ama cin kabilesiyle karılaşıp esir tutulanlar oluyomuş onu duyunca ürktüm tekrar denemedim
0 oy
(119,152 puan) tarafından

inanmiyorum bi arada minik bi oglan vardi ben baris mancoyum diyodu :D

(254 puan) tarafından
Kız benim dayım da hz yusufun diyordu Bi ara tövbe yarabbi sen affet :D
(1,786 puan) tarafından
Astral seyahat başka bişey
(119,152 puan) tarafından
biliyorum baska oldugunu ama inanmiyorum
0 oy
(3,999 puan) tarafından
O neymiş gi bisey anlamadim aydinlat
tarafından
Bedenin kimildamiyor ruhun bedeninden ayrilip geziyor
(3,999 puan) tarafından
O ancak Allah dostu isen olur imanin tam ise bizdede ne o iman var nede Allah dostluğu Rabbim affetsin
0 oy
tarafından

Bu hayatın yeterince yoruyor eskiki hayatımla uğraşamam birde 

Ayrıca anayimm ben anaaa o kadar derin uyku nerde bacım :D

(1,786 puan) tarafından
Eski hayatla ilgisi yokki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Anam seyahatler çok pahalı herşeye zam geldi oturun oturdugunuz yerde 
tarafından
Allah seni napmasın :)))
0 oy
tarafından
Bekarken cok arastirdim ve yaptim. Kendimi yatarken gördüm ruhum bedenimden ayrılmıştı sadece kendime bakabildim irkilerek kendime geldim. Birdaha yapmamaya yemin ettim
tarafından
Etrafta gorebilecekleriniz ne ki
(1,786 puan) tarafından
İrkildiğin an eski haline mi döndün uyandınmı nasıl yani
tarafından
Gozundeki perde kalkiyor cunku gamzemm keman kaslim
(1,786 puan) tarafından
Denersen denemeden önce post aç hem hepimiz sana dua göndeririz saatini verirsen.
tarafından
Hahahaha aşkım kaşlarıma ettiğin iltifatlar için çok teşekkür ederim ☺️❤️ korkunç bişey ya insan aklını kaçırır
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Inaniorum olduda. Gecen bir postta da ya?dim burda hatta : D
tarafından
Kız nasıl yaptın ne oldu nasıl anlat
0 oy
tarafından
Evet inanıyorum ama asla yapamam korkarım 

Millet yapar sapasağlam döner ruhu bedenine benim ruhun sıkışası tutar 
(1,786 puan) tarafından
Aynen bende benimkine güvenmiyorum :))
tarafından
Ahhahah ay bu ben
0 oy
(7,972 puan) tarafından
İnaniyorum ama denesem gidişim olur dönusum olmaz muhtemeln
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ayy koptum :D
(7,972 puan) tarafından
Kiz valla aşiri merakim vardi bi ara ben uykuda kötü ruya gorunce bile etkisnden kolay kolay cikamayan birisiyim böyle bisey yasasam psikolojim mahvolr
0 oy
tarafından
Yorumlari okuyunca korktum gece gece.esimde yok.  Korkan girmesin diye ekle basliga en iyisi
(1,786 puan) tarafından
Kusura bakma canım inşallah uyuyabilmişsindir üzüldüm:(
tarafından
Sorun yok cnm hemen dalmisim:))
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Eski defterleri actın lisede çok denemisligim var ama olmadı kız deli cesareti bide korkmayan bisey olsam bari az önce yorumları olurken kenarda bi karartı görüp sıçradım yerimden meğer yorganmış :)))
(1,786 puan) tarafından
Korkağız işte illa bişey görücez bende hemen etrafa bakarım :))
(7,230 puan) tarafından
Oraya bakmazsin ama gözünün yaninda bi kararti hissedersin ya ama boyle seylerdende geri kalmam korka korka bakarim :)))
(1,786 puan) tarafından
Çok iyi ya aynı ben:) korka korka bakarım sanki görsem çığlık atmayacakmışım gibi :))
(7,230 puan) tarafından
Ben çığlık da atamam kız ebe ebe diye kalirim dahada konuşamam heralde :))
0 oy
(48,507 puan) tarafından
Astral seyahati bilmeyen ben ☺️
tarafından
Hahahaha ben de yapardım kız . Gidip gelmemek var çocuğum var diye korktum yoksa yapardım :D
(48,507 puan) tarafından
Kiz ben lisede falan duysaydim %200 yapardim o zamanlsr sevdigim bi cocuk vardı yanina gidip gidip gelirdim hahaa ☺️☺️☺️☺️hatta gidip gelmezdim ☺️
tarafından
Hahahaha deli ya :D koptum :D
(2,323 puan) tarafından
İkboşum biliyordum ama ben bunun sadece Alimler ve Allah dostlarının yaşayacağına yapabileceğine inanıyorum sadece. Tabi en doğrusunu Allah bilir.
Kız şey için dedim herşeyi kurcalayıp burda yayıyorlar ondan :D ☺️☺️
(48,507 puan) tarafından
Herseyide herkes biliyor bi ben bilmiyorum ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Film vardı bunla ilgili rüyadan rüyaya gidiyorlardı. Ama bilinçli yapmak lazımmış orda kalabiliyomussun ben korkarım öyle şeylerden gitmem seyahatlara falan
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İnanıyorum tabi bi ara merak dalmistim. Ana sikisma riskin var boyutlar arsinda bide gozde perde kalkiyo korkuturkarmis her seyi goruyosun yabi boyut atliyosun.
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Liseyden bizim sınıfta bi çocuk vardı ateistti. O yapiyodu sürekli. Ben asla yapamam ay
0 oy
(849 puan) tarafından
Ben  bir kere başarıyodum tam bedenimden birşeyin çıktığını hissettim korktum geri uyandım daha sonra çok denedim olmadı

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,547 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 270 göst.
0 oy
34 cevap 226 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu