0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar. 6 ay sonra ilk kez Geçen gün eşimin abisigil kayınvalidemlerle birlikte bizi davet ettiler. Biz de gittik eşimle. Kayınvalidem hastaydı geldiğin çok yaklaşmadım ama yine de geldiğine göre güveniyor covid olmadığına diye düşündüm. Ertesi gün sonra covid olduğu ortaya çıktı 2 gün sonra da ben de ateş başladı ve ağır şekilde geçiyorum. Şu an kayınvalideme aşırı kızgınım hastaysan ne diye geliyorsun ne diye bizi de riske attın. Canımın ağrısından nefret eder duruma geldim haksız mıyım arkadaşlar. Bir de yemek göndermiş o halde valla hatim indirerek yemek zorunda kaldım aşırı sinirliyim. 

14 Cevaplar

+3 oy
(2,186 puan) tarafından
Allahinn cahili koronadan daha tehlikeli o kari
(2,186 puan) tarafından
Yok canm bana dedi sanada allah şifa versinn insallah kaynanin serrinden korusun sizi rabbim
tarafından
Amin canım bıktım artık her yerden bir zarar veriyor
(2,186 puan) tarafından
Kac gundur buraya giriyom ama oylr saniyelikk hemen cikiyom knka Guneş i yine acile gotueduk cok ateslendi hemde 3 gun araliksiz ilk gun inledi yavrum kendinden gevti gece 2 de gittik kaninda enfeksiyon cikti . Simdi dedim az takiliyim ozledim burayi satasmayi ulaaaaaaaaaaaan ☺☺☺☺
tarafından
Kız aselde öyle 5 gündür ateşli kuzum kıyamam geçmiş olsun kanka
(2,186 puan) tarafından
Yaa bu cocuklar niye duzelmiyo sagol knka deroşa da cok gecmis olsunn
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Komplo kurmuşlar sana başka kimseye bulaşmadımı 

Geçmiş olsun canım
tarafından
Hayır eltimde felan birşey yok sadece bana bulaştı. Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Haklısın ilk fırsatta sitem et. 
tarafından
Etsem ne yazar ki haklısın deyip geçiştirecek
(4,651 puan) tarafından
Ysnni doğru tabii olduktan sonra neye yarar
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Hasta haliyle yemrk mi göndermiş günah çıkarıyır heralde çok geçmiş olsun. Bizde ailecek griptik ve çok agır geçirdim bugun 6.gün biraz toparlandık benim kaynana bırak yemeği önce suçluycak adam aradı
tarafından
Evet keşke göndermeseydi tiksinerek yedim benim annemde yapmıştı onlardan yiyordum ama eşim yanlış anlar diye içimden hatim indirerek yedik valla. Bizim ki suçlayamaz asıl ben onu suçlamalıyım dikkatsizliğimden
0 oy
(24 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya , bence koronayla alakalı değil , normal grip de olsa bir insan biyere çıkmamalı diye düşünüyorum ben şahsen. 
tarafından
Tabiki bu zamanda insan kendinden önce karşısındakini düşünmeli vebal sonuçta valla kalbime vuruyor ağrısı korkudan nefesim kesiliyor
0 oy
(119,071 puan) tarafından
şuraya katiliyorum
0 oy
tarafından
Kız benimkide ellerini yika vs dediğimde korona 4. Kata çıkmaz derdi :/ vallaha okadar haklısın ki 
tarafından
Haklıyım valla ateşimden duramıyorum yerimde. Sürekli eşime söylüyorum annen artık 1 sene bir yere çıkmasın diye
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bizde kaynanaya bulaştırdık sadece kaynana olsa kayınbaba kaynım hepsine bulaştı benim bebeden biri de gık demedi 
tarafından
Bebeklerini Allah korusun canım dikkat et onlar daha çok küçük bu çok ağır hastalık. Rabbim düşmanıma yaşatmasın
(1,414 puan) tarafından
Yeni değil kız 2020 ekim ayında otobüste benim bebeye bulaşmış bilmedik bebeden de hepimize geçti işte kaynımla ben rahat geçirdik bebede rahattı ama eşim kaynana kayınbaba baya ağır geçirdiler.
0 oy
(603 puan) tarafından
Bilerek yapar mı o da soğukmalgınlığı kaptım felan demiştir diye iyi düşünüyorum. Hem yemekte göndermiş. Eşinize çok söylenmeyin annesini huzursuzluk çıkmasın. Eşler susar ama atar içeri. Geçmiş olsun. Şu an ben de hafif soğuk aldım. Kızımın karnesini bile almaya gitmedik ne olur olmaz diye eşimi de bir yere göndermedim. Birinin canı yansa çok üzülürüm sebebi olmak istemem. Biraz hassas olunmalı bence 
tarafından
Tabiki kayınvalidemi hasta olduğu için suçlamıyorum sadece soğukalgınlığı dahi olsa gelmesi bizi riske atmaktı ki öyle de oldu zaten. Tedbirli davransaydı daha iyi olmaz mıydı zaten geldiğinde ayakta duramıyordu. Dikkatli olması gerekiyordu bu can sonuçta kim nasıl geçirecek bilinmiyor ki. Ben çok şiddetli geçiriyorum bir yandan da kızıyorum
0 oy
(517 puan) tarafından
Oof off valla aynısını yaşadım inanır mısın! Hem de çocuklarıma da bulaştırdı :( insan oğluna gelinine acımıyorsa torunlarına da mı acımaz. Yeni yeni kendimize geliyoruz. Çok çok zor hâlâ öksürüyoruz. Allah sana da şifa versin canım.. inşallah çabucak iyileşirsin. 
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Genelde yaşlılar öyle aman basit soğuk algınlığı bişey olmaz diyolar düşüncesiz anlayışsız dan bende de var öksürür hapşurur yine eve gelir 
0 oy
tarafından
Evinde oturmalıydı aman gezme olsun da yeter diyenlerden kayınvaliden
0 oy
tarafından
Ben hastaysa kesinlikle ne giderim ne de gelmesine izin veririm,kim olursa olsun. Valla canımı sokakta bulmadım herkes otursun evinde.en ufak grip olduğunda bile kimseyi kabul etmem ve gitmem de.normal grip korkma bişey olmaz  diyorlar ama ben griplilerle bile görüşmüyorum,söylüyorum da zaten açıkça,iyilesin öyle görüşelim hatta üstünden 1-2 hafta geçsin diyorum 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım zaten kayınvaliden gibi dikkatsizler yüzünden bu kadar yayıldı korona 

Çoookk ama çok geçiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
+1 oy
35 cevap 606 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (1,939 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.