0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar merhaba oğlum 5 ay 21 günlük ve  üç dört gündür çok ağlıyor geceelri uyumuyor dün gece yine ağlıyordu acaba bu çocuğun beli mi batti dedi ben böyle bir şey olduğunu dahi bilmiyordum ben de beli battığı için değil de rahatsız olduğu için ağladığını dile getirdim üç dört gündür genzi burnu tıkalı uykudan öksürerek uyanıyor yastıkla yatınca rahat ediyordu .

İnternetten burdaki sitedeki yorumlardan baktım belinin battığını anlamak için yüzüstü yatırıp bakmak gerekiyormuş . Sağ eliyle sol topugu , sol eliyle de sağ topuğu birleşirse sorun yok demekmiş. Bizimkisi birleşmedi sorun mu var yani . Yoksa bu bir uydurma mi diğer yorumlarda da Bir kişi bel batması diye bir şey yok doğru masajla hareketlerde çocuğunuzun her yerini her yere degdirebilirsiniz demiş bir bilgisi olan ama gerçekten bilgisi olan kulaktan dolma olmayan biri yazabilir mi endişeleniyorum uyuyamadım gece boyu çünkü 

5 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Canm ona bizde eylesin battı derler.sen temiz beze zeytinyağı sür ama azcık ilit çocuğun gövdesine  sar.eger ki eyesi battysa geçer 1 2 saate.bnm çocuğum da da çok olurdu ananem öyle yapardı geçerdi.eyerki çocuğun sorunu o ise
-Reklam-
0 oy
(119,349 puan) tarafından
post ciksin ama bence onu yapma yaa tehliki gibu
0 oy
(2,211 puan) tarafından
İnşallah bilen birileri çıkar, bende senin gibi hiç öyle birşey duymadım.. 
0 oy
tarafından
Bel değilde eyesi batmış derler kayınvalidem de çok yapardı benim oğlana. Ama doktorlar onun doğru olmadığını söylüyor . Hasta çocuk belli yani burnu tikaliymis belki boğazı ağrıyor. O hastalık gece daha çok artar 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bizde de eğesi batmış derler dediğin gibi yaparlar erken oturan çocuklarda olur derler tibben doğruluğu nedir bilmiyorum ama yapılan harekette de bi sakınca yok bence yapılabilir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
8 cevap 397 göst.
4 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
22 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu